Kabely, kabelové svazky a plošné spoje, na které je spolehnutí

Už celé čtvrt století můžeme využívat služeb firmy DURANGO elektronic s.r.o. v Plzni, která se specializuje na oblast zakázkové výroby elektroniky. Pro své zákazníky jsou schopni vyrobit široké spektrum výrobků od prototypů až po velké série. A to v prvotřídní kvalitě za rozumnou cenu.

Plošné spoje Durango electronic

Žádná sériová výroba – vše je na zakázku

Pro společnost Durango, která sídlí v Plzni, není žádná zakázka natolik neobvyklá, aby se nedala realizovat. A to ve velmi krátké dodací lhůtě i výborném poměru mezi cenou a kvalitou. Firma zaměstnává pouze odborníky, na které se může plně spolehnout. Jedině vyškolený a zkušený personál, který je součástí společnosti více než deset let, může garantovat tu nejvyšší kvalitu. Veškerá činnost firmy je zakázková. Čímž je dáno, že je ke každému přání konkrétního zákazníka přistupováno individuálně a tím pádem se plně vyhoví všem jeho požadavkům. Hlavní specializací je výroba kabelů, kabelových svazků a osazování plošných spojů.


Kabely i kabelové svazky už od jednoho kusu

Při výrobě kabelových svazků se využívají stroje na střih, odizolování a krimpování. Výsledný produkt se pochopitelně elektricky testuje, aby byla jistota stoprocentního výrobku. Kabely od firmy Durango využívají společnosti, které se zabývají výrobou elektroniky, lékařskými pomůckami, svářecími stroji a zahradní technikou. Prvotřídní kvalitu výrobků oceňují i zahraniční firmy, mezi které patří zejména odběratelé z Německa. Požadovaný kabel je možné vyrobit už od jednoho kusu, a to v libovolné délce i požadovaném průměru. Proto se na tuto společnost obracejí zákazníci, kteří by se svými náročnými požadavky jinde jen těžko uspěli.

Výroba kabelových svazků


Plošné spoje v nejvyšší kvalitě a nejnižší ceně

Druhou hlavní oblastí specializace je osazování plošných spojů. Firma se zaměřuje na osazování tištěných spojů, pájení tištěných spojů, následnou montáž a kompletaci dle přání zákazníka. Vzhledem k tomu, že se i zde jedná o zakázkovou výrobu, není žádný požadavek omezen nebo ohraničen počtem výrobků. Zákazník si může přát například od jednoho kusu do několika tisíc. Díky nadstandardním odběrům u dodavatelů součástek jsou ceny natolik přijatelné, že to dovoluje snížit i cenu finálního výrobku. Firma pochopitelně může nabídnout i poradenství při výběru vhodných součástek.

Osazování plošných spojůVydáno 17.01.2019
160 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zakázková výroba elektroniky v Plzni

Zakázková výroba elektroniky v Plzni
Máte specifické požadavky na elektroniku? Musí splňovat vaše přání nebo požadavky zákazníků? Potřebujete nechat vyrobit speciální kabely pro některá zařízení? Naše služby jsou vám k dispozici. Jsme firma DURANGO electronic s.r.o., která se specializuje na zakázkovou výrobu elektroniky. Vyrobíme ...

Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic

Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic
Sháníte-li firmu, která vám na zakázku vyrobí nejrůznější kabely, kabelové svazky a plošné spoje, kontaktujte společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Zakázkovou výrobou elektroniky se zabýváme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nyní uplatňujeme při řešení a ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DURANGO electronic s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DURANGO electronic s.r.o.
www.durango.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Božkovská 632/29
Plzeň 326 00

durango@durango.cz
+420 377 240 225


Najdete nás také zde:

ARES
captcha