Pevné krabice na velké a vícepatrové dorty s trhací páskou - prodejna i e-shop

Pack Shop Opava Obaly a krabice

Pevné krabice na velké a vícepatrové dorty s trhací páskou - prodejna i e-shop

Pack Shop Opava
Obaly a krabice
Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.

Obaly na pivo - Pack Shop Opava

Obal dodá Vašemu pivu styl

Pamětníci si možná ještě vybaví dobu předrevoluční, kdy byl výběr v oblasti piva omezen na několik málo značek. Dnes má milovník tohoto staročeského moku možnosti opravdu široké. V supermarketech si v tomto oddělení může připadat skoro jako v pivním ráji. Na náš trh dodávají své produkty i rodinné pivovary a minipivovary. V některých obcích sáhli i do historie a zjistili, že tu kdysi fungoval zámecký pivovar a navázali na jeho tradici.
o V minulosti byla totiž výrobna piva skutečně téměř v každé obci, kde žila šlechta.
Všem pivovarům (jakékoliv velikosti) i všem milovníkům piva, vycházejí vstříc výrobci obalových materiálů. Jejich firemní strategií totiž je, že i pivo může vypadat luxusně. Pro pivovary je to dobrá příležitost, jak se ve velké záplavě konkurence neztratit.
- Stačí mít dobrý nápad a vytvořit například pivní speciál.
- Nebo limitovanou edici, která je určena k nějaké významné příležitosti.

Obaly na pivo - Pack Shop Opava


Praktický dárek pro hostitele

Je starou známou pravdou, že obal je na zboží velice důležitý. A proč by mělo mít výsadu dárkového balení jen víno? U piva můžete být dokonce ještě více kreativní. Pokud Váš pivovar vyrábí klasické pivo ve skle i pivo v plechu, pak není přeci problém zkombinovat tyto dva produkty tak, aby zaujaly na první pohled.
o Nápad na dárkové krabice-obaly na pivo a pivní speciály vítají zákazníci, kteří v minulosti řešili jeden zásadní problém.
- Byli pozváni na grilovačku nebo zahradní párty a zoufale uvažovali, co vzít s sebou pro hostitele – milovníka piva.
Tento problém je pomocí dárkového balení vyřešen. Pivo se tak může stát i vhodným dárkem pro každou příležitost. Odnosná papírová krabice je nejen ideálním estetickým řešením, ale je dokonalá i po praktické stránce.
o Zatímco u jednotlivých láhví hrozilo jejich poškození a tím pádem nenapravitelná a pro milovníka piva doslova bolestivá ztráta obsahu, v tomto případě nic podobného nehrozí.
Další variantou je odnosná papírová skládací krabice, která do svých útrob pojme tři plechovky o objemu půl litru. I tato krabice vypadá luxusně a nic tedy nebrání v tom, využít ji pro některou slavnostní příležitost.

Pivo jako dárek potěší


Nápad nejen pro pivovary

Možností, které přinášejí moderní obaly na pivo, ale nemusejí využívat pouze majitelé pivovarů. Pokud naváže například stavební firma s některým pivovarem spolupráci, mohou si navzájem prokázat velice výhodné služby v oblasti reklamy.
o Uvnitř bude kvalitní zlatavý mok a na papírové dárkové krabici nebo tašce bude vhodným způsobem zpracovaná a natištěná reklama stavební (nebo jiné) firmy.
Papírová odnoska má nepřeberně možností využití. A nemusí se jednat o obal pro tři a více láhví či plechovek. Výrobce obalů nabízí odnosku i na jednu láhev pro občasné pivní gurmány.
- Kreativní firmy dokáží využít obalů i pro zvýšení zájmu zákazníků.
- Osvědčilo se například vyhlášení nějaké soutěže.
- A odnosné papírové krabice jakékoliv kapacity k tomuto řešení přímo vybízejí.
Historie malých rodinných pivovarů (nebo zmíněných zámeckých pivovarů) bývávají mnohdy velice zajímavé. Proč tedy nedat světu vědět, jak se na svět dostal právě ten Váš pivovar? Na papírovém pivním obalu je přeci místa dost. Tak proč ho nevyužít a nepochlubit se, jak složitou, ale na svém konci úspěšnou cestou, právě ten Váš pivovar kráčel. A pokud v historii toho svého najdete nějakou zajímavou událost nebo do ní zasáhla známá osobnost, pak máte bonus navíc.
o Odnosné a dárkové obaly na pivo jsou zkrátka dobrým nápadem, který ocení všechny zúčastněné strany.

Moderní obaly na pivo nejen pro pivovaryVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Nakupte obaly a obalové materiály z pohodlí vašeho domova

Stejně tak, jako se říká, že šaty dělají člověka, v dnešní době platí, že obal prodává. Ať už chcete vy prodávat své produkty doslova nebo jen hezky zabalit dárek pro babičku, nepostradatelnými pomocníky vám k tomu vždy budou kvalitní, praktické a nápadité obaly a obalové materiály. Uznejte sami, že sebeobyčejněji vypadající výrobek se často pěkným obalem stane neodolatelným.

Vydáno 29.08.2013
Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Papírové obaly a krabice umožní bezpečnou manipulaci potravin a zajistí jejich čerstvý vzhled

Manipulaci potravin lze snadno, kvalitně a levně zajistit pořízením papírových obalů. Krabice na potraviny využívají jednak profesionálové v různých gastronomických odvětvích, jednak přímo koncoví spotřebitelé. Ti vyžadují levné řešení pro přepravu a zajištění čerstvého vzhledu potravin bez zbytečných nákladů. Pack Shop se jako součást společnosti Model Obaly a.s. zabývá prodejem papírových obalů již od roku 1995. Velkou část nabízeného sortimentu přitom tvoří právě různé typy obalů na potraviny. Kamenné prodejny společnosti najdeme ve městech Opava a Praha, pohodlný nákup pro zákazníky z celé České republiky umožňuje e-shop, který firma provozuje.

Vydáno 27.04.2016
Pack Shop:  Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Pack Shop: Obstaráme dokonalý obalový materiál pro vaše zboží

Co mají společného nové boty, DVD přehrávač a porcelánový servis? Ano, všechny koupíte v krabici. Aniž si to uvědomujeme, krabice a krabičky nejrůznějších tvarů a velikostí nás obklopují celý život. Krabice jsme nacházeli jako děti pod vánočním stromečkem, do kartonových krabic ukládáme nepotřebné věci, ale i svá osobní tajemství. A protože vám chceme nabízet jen ty nejlepší obalové materiály a krabice, ve kterých bude v bezpečí i to nejkřehčí zboží, zřídili jsme pro vás přehledný e-shop.

Vydáno 25.11.2014Vydáno 29.04.2019
269 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020

Kartonové, skládací krabice

Kartonové, skládací krabice

Kartonové a skládací krabice s širokou škálou využití

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, dárkové a reklamní obaly

Přepravní, reklamní i dárkové kartonové obaly na zásilky, dárky i víno

Folie, výplně, fixace

Folie, výplně, fixace

Folie, obalový a výplňový materiál pro ochranu věcí při přepravě a balení