Dárkové obaly na lahve a plechovky s pivem – pivní boxy, pivoboxy, beerboxy

Pivobox Model Pack Shop

Dárkové obaly na lahve a plechovky s pivem – pivní boxy, pivoboxy, beerboxy

Vhodný obal udělá i z piva luxusní dárek

Každý milovník piva jistě zaznamenal zajímavé obaly, díky kterým je transport z obchodu do ledničky (nebo na některý vhodný schod) pohodlné a snadné. Navíc můžete věnovat pivo jako milou pozornost někomu blízkému. Třeba jako dárek pod stromeček.

Obaly na pivo - Model Pack Shop Opava

Obal dodá Vašemu pivu styl

Pamětníci si možná ještě vybaví dobu předrevoluční, kdy byl výběr v oblasti piva omezen na několik málo značek. Dnes má milovník tohoto staročeského moku možnosti opravdu široké. V supermarketech si v tomto oddělení může připadat skoro jako v pivním ráji. Na náš trh dodávají své produkty i rodinné pivovary a minipivovary. V některých obcích sáhli i do historie a zjistili, že tu kdysi fungoval zámecký pivovar a navázali na jeho tradici.
o V minulosti byla totiž výrobna piva skutečně téměř v každé obci, kde žila šlechta.
Všem pivovarům (jakékoliv velikosti) i všem milovníkům piva, vycházejí vstříc výrobci obalových materiálů. Jejich firemní strategií totiž je, že i pivo může vypadat luxusně. Pro pivovary je to dobrá příležitost, jak se ve velké záplavě konkurence neztratit.
- Stačí mít dobrý nápad a vytvořit například pivní speciál.
- Nebo limitovanou edici, která je určena k nějaké významné příležitosti.

Obaly na pivo - Model Pack Shop Opava


Praktický dárek pro hostitele

Je starou známou pravdou, že obal je na zboží velice důležitý. A proč by mělo mít výsadu dárkového balení jen víno? U piva můžete být dokonce ještě více kreativní. Pokud Váš pivovar vyrábí klasické pivo ve skle i pivo v plechu, pak není přeci problém zkombinovat tyto dva produkty tak, aby zaujaly na první pohled.
o Nápad na dárkové krabice-obaly na pivo a pivní speciály vítají zákazníci, kteří v minulosti řešili jeden zásadní problém.
- Byli pozváni na grilovačku nebo zahradní párty a zoufale uvažovali, co vzít s sebou pro hostitele – milovníka piva.
Tento problém je pomocí dárkového balení vyřešen. Pivo se tak může stát i vhodným dárkem pro každou příležitost. Odnosná papírová krabice je nejen ideálním estetickým řešením, ale je dokonalá i po praktické stránce.
o Zatímco u jednotlivých láhví hrozilo jejich poškození a tím pádem nenapravitelná a pro milovníka piva doslova bolestivá ztráta obsahu, v tomto případě nic podobného nehrozí.
Další variantou je odnosná papírová skládací krabice, která do svých útrob pojme tři plechovky o objemu půl litru. I tato krabice vypadá luxusně a nic tedy nebrání v tom, využít ji pro některou slavnostní příležitost.

Pivo jako dárek potěší


Nápad nejen pro pivovary

Možností, které přinášejí moderní obaly na pivo, ale nemusejí využívat pouze majitelé pivovarů. Pokud naváže například stavební firma s některým pivovarem spolupráci, mohou si navzájem prokázat velice výhodné služby v oblasti reklamy.
o Uvnitř bude kvalitní zlatavý mok a na papírové dárkové krabici nebo tašce bude vhodným způsobem zpracovaná a natištěná reklama stavební (nebo jiné) firmy.
Papírová odnoska má nepřeberně možností využití. A nemusí se jednat o obal pro tři a více láhví či plechovek. Výrobce obalů nabízí odnosku i na jednu láhev pro občasné pivní gurmány.
- Kreativní firmy dokáží využít obalů i pro zvýšení zájmu zákazníků.
- Osvědčilo se například vyhlášení nějaké soutěže.
- A odnosné papírové krabice jakékoliv kapacity k tomuto řešení přímo vybízejí.
Historie malých rodinných pivovarů (nebo zmíněných zámeckých pivovarů) bývávají mnohdy velice zajímavé. Proč tedy nedat světu vědět, jak se na svět dostal právě ten Váš pivovar? Na papírovém pivním obalu je přeci místa dost. Tak proč ho nevyužít a nepochlubit se, jak složitou, ale na svém konci úspěšnou cestou, právě ten Váš pivovar kráčel. A pokud v historii toho svého najdete nějakou zajímavou událost nebo do ní zasáhla známá osobnost, pak máte bonus navíc.
o Odnosné a dárkové obaly na pivo jsou zkrátka dobrým nápadem, který ocení všechny zúčastněné strany.

Moderní obaly na pivo nejen pro pivovary


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.packshop.cz/

Vydáno 29.04.2019
440 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020
PODSTRÁNKY

Pivoboxy

Pivoboxy
Stylové a praktické balení piva v pivoboxech od Model Pack Shop Brno

Pivo v dárkovém balení

Pivo v dárkovém balení
Dárkové obaly na lahve a plechovky s pivem – pivní boxy, pivoboxy, beerboxy

Balení piva pro minipivovary

Balení piva pro minipivovary
Kartonové dárkové obaly na lahve a plechovky s pivem pro minipivovary, pivotéky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pivobox Model Pack Shop
WEBOVÁ STRÁNKA
Pivobox
www.pivni-boxy.cz
Adresa

Adresa

Nádražní okruh 23
Opava 746 01

pso@modelgroup.com
+420 553 622 751


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha