Stavební firma pro celé severní Čechy - Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným

Stavební firma Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným se sídlem v Teplicích je přední stavební společnost působící v celých severozápadních Čechách. Název Vodohospodářské stavby vznikl už na počátku padesátých let, kdy se společnost zaměřovala především na stavby vodovodů, kanalizací a nejrůznějších vodohospodářských děl. Časem tato stavební společnost, která byla po celou dobu zároveň průkopníkem nových technologií v oblasti vodohospodářských staveb, ale rozšířila své portfolio o celou řadu dalších stavebních činností.


Vodohospodářské stavby : Stavební firma pro ČOV i silniční stavby

V současnosti tak mezi činnostmi, kterými se Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným zabývají, nalezneme například také:

  • silniční stavby (okružní křižovatky, chodníky, parkoviště,...)
  • mosty
  • čistírny odpadních vod (ČOV)
  • skládky

Jsme stavební společnost pro velké investory i menší obce

Stejně tak se na stavební společnost Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným můžete spolehnout v oblasti likvidace starých ekologických zátěží, betonářských či zemních prací nebo u komplexních dodávek investičních celků. Věříme, že o kvalitách služeb stavební společnosti Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným svědčí mimo jiné také fakt, že jsme realizovali stavební díla pro celou řadu významných investorů, jako jsou například Ředitelství silnic a dálnic ČR, ČEZ, Severočeské doly Chomutov, Ministerstvo pro místní rozvoj nebo hned několik městských a obecních úřadů po celém území severních Čech.

Divize této stavební firmy se nacházejí v severočeských městech Liberec, Teplice, Ústí nad Labem a Chomutov, mimo tento region však firma působí například také v Brně, Plzni, Karlových Varech a Hradci Králové.

Naše výhody: Vlastní obalovna asfaltových směsí i akreditovaná zkušební laboratoř

Velkou výhodou naší stavební společnosti je, že disponujeme velmi dobrým technologickým zázemím, jehož součástí je také vlastní obalovna asfaltových živičných směsí nebo laboratoř. Naše obalovna asfaltových živičných směsí se nachází v obci Chabařovice v blízkosti Ústí nad Labem a kromě produkce pro stavební společnost Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným často vyrábí také pro jiné zákazníky. Zmíněná akreditovaná zkušební laboratoř slouží ke zkoušení hutnění asfaltových směsí nebo litých asfaltů, stejně tak zde ale zkoušíme kvalitu kameniva, zeminy a různých sypkých stavebních hmot, a to dle ČSN EN ISO/IEC 17025.

Nejen stavební firma, ale také výcvik svářečů. To jsou Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným

Další specialitou, kterou se stavební firma Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným může pochlubit, je vlastní svářečská škola. Při výcviku svářečů se tak zájemci mohou naučit svařování elektrickým obloukem, svařování plamenem nebo třeba svařování pod vodou. Pro kompletní informace nejen o svářečské škole, ale veškerých stavebních pracích a dalších službách stavební firmy Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným navštivte přímo webové stránky společnosti.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vhs.cz

Vydáno 28.08.2014
425 Zhlédnutí
Topováno 30.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vodohospodářské stavby: Vodní díla, dopravní stavby i čističky odpadních vod

Vodohospodářské stavby: Vodní díla, dopravní stavby i čističky odpadních vod
Pokud bychom měli jednoduše říct, na co všechno se zaměřují Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným vykládali bychom asi dlouho. Ve skutečnosti totiž ve výrobním programu této původem severočeské stavební firmy najdeme vše od inženýrských sítí přes ekologické stavby, výrobu betonových ...

Vodohospodářské stavby – přední stavební firma v severozápadních Čechách

Vodohospodářské stavby – přední stavební firma v severozápadních Čechách
Historie společnosti Vodohospodářské stavby sahá až do roku 1953. Zatímco ve svých počátcích se společnost zabývala především výstavbou vodovodů, kanalizačních řádů či vodohospodářských děl, dnes má pole působení mnohem širší. V současné době se firma zabývá navíc komplexní stavební činností ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
WEBOVÁ STRÁNKA
Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
vhs.cz
Adresa

Adresa

Křižíkova 2393
Teplice 415 01

prchal@vhs.cz
+420 606 754 829


Najdete nás také zde:

ARES
captcha