Společnost Z-TRADE s.r.o. – jistota kvality v oblasti svíček, lepidel a dekorací

Společnost Z-TRADE s.r.o. je největším dodavatelem svíček v České republice i na Slovensku. Dále je zástupcem několika renomovaných výrobců lepidel. Díky svým úspěchům mohla zahájit i vlastní výrobu. Obchodním artiklem je také tradiční i méně obvyklá dekorace.

Kvalitní svíčky - Z-trade

Společnost Z-TRADE spolupracuje pouze s kvalitními výrobci

Už bezmála třicet let působí na českém i zahraničním trhu společnost Z-TRADE s.r.o. O prvních letech jejího působení by se dalo s nadsázkou říci, že svou cestu teprve hledala. Netrvalo dlouho a stala se jednou z nejuznávanějších firem v oblasti obchodování se svíčkami, lepidly a dekoracemi. V současné době spolupracuje s mnoha tuzemskými i zahraničními výrobci, kteří rozhodně nejsou na tomto poli žádnými nováčky. Jedním z nejdůležitějších obchodních partnerů v oblasti obchodování se svíčkami se stala renomovaná německá firma KCB Interlight. Dalšími významnými výrobci a zároveň obchodními partnery jsou kupříkladu belgická společnost SPAAS, dále nizozemská firma BOLSIUS, americká YANKEE CANDLE. V tuzemsku Z-TRADE spolupracuje s významnou firmou KRAB.

Kvalitní a bohatý sortiment dodává společnost Z-TRADE s.r.o.


Obchodování s lepidly i vkusnými dekoracemi

Dalším obchodním artiklem, který zaujímá velký podíl v obchodní činnosti firmy Z-TRADE, jsou lepidla. Produkt, který je v mnoha různých variantách a druzích nezbytností v každé oblasti lidského konání. V oblasti prodeje lepidel navázala společnost Z-TRADE spolupráci s firmou ALTECO. Tato společnost, která má hlavní sídlo v Singapuru, je jedním z nejvýznamnějších producentů vteřinových a epoxidových lepidel na celé naší planetě. Právě z jejich výrobních závodů pochází nejprodávanější vteřinové lepidlo ALTECO Super Glue, které je i v České republice dobře známé svou kvalitou. Stejně významným partnerem s jménem, které rozhodně není na světovém trhu neznámým, je německá firma UHU.
Navázáním spolupráce s holandskou společností na výrobu lepidel BISON se společnost Z-TRADE opět mohla posunout o kousek dál ve svém vývoji. V současné době prodává i svůj vlastní výrobek, kterým je lepidlo SAMSON. Toto vteřinové lepidlo brzy proniklo díky své kvalitě nejen do kanceláří, ale i do českých domácností.
Třetí oblast prodeje tvoří takzvané sezónní zboží. V této obchodní sféře se společnost Z-TRADE zabývá především vánočními a velikonočními dekoracemi, oleji do různých druhů lamp, vonnými tyčinkami, moderními i stylovými svícny. Z celkového prodeje tvoří podíl na tuzemském trhu celých devadesát procent. Export do zahraničí se týká především našeho blízkého souseda, Slovenské republiky.

Kvalitní lepidla a vkusné dekorace dodává společnost Z-TRADE s.r.o.


Společnosti Z-TRADE je výhradním zástupcem významných výrobců

V oblasti prodeje svíček všeho druhu je společnost Z-TRADE s.r.o. nejvýznamnějším prodejcem v Čechách i na Slovensku. Hlavní prodejní artikl tvoří svíčky parafínové, které mohou mít celou řadu různých podob. V současné době je možné si vybrat dokonce svíčku i podle roční doby anebo podle situace, pro kterou bude určena (párty, romantický večer apod.). Obchodními partnery v této oblasti jsou především přední evropští výrobci – holandská firma Bolsius, německá K.C.B. Interlight a belgická společnost Spaas. Spolupráce byla navázána i s dalšími významnými producenty z Velké Británie, Polska, Číny i České republiky. Firma Z-TRADE dostala důvěru od nejvýznamnějšího výrobce aroma na světě, od americké firmy YANKEE CANDLE. Je jejím výhradním zástupcem.
Velký podíl v oblasti obchodování zaujímají lepidla a tmely. Společnost Z-TRADE je nejen oficiálním zástupcem renomovaných zahraničních firem, ale také výrobcem vlastních produktů. Jistě by se dalo říci, že není druh lepidla, se kterým by tato společnost neobchodovala. Patří sem nejen běžná kancelářská a lepidla pro domácí využití, ale také modelářská, montážní, konstrukční, na dřevo, na plasty atd.
Stále více se nejen v českých domácnostech uplatňují různé dekorativní předměty a drobnosti. Patří sem především takzvané sezónní dekorace, což znamená ozdoby a doplňky na vánoční a velikonoční svátky. Společnost Z-TRADE rozšířila oblast obchodování i na aromaterapie, lampové oleje a netradiční dekorace, kterými jsou kupříkladu barevná skla nebo vonné kuličky.

Kvalitní svíčky dodává společnost Z-TRADE s.r.o.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.ztrade.cz/

Vydáno 08.08.2019
250 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lepidlo je prostě nepostradatelné

Lepidlo je prostě nepostradatelné
Výrobky pod značkou UHU se používají po celé Evropě. Tato značka se v podstatě stala synonymem pro lepidla. Český zástupce této firmy, kterým je Z-Trade, na český trh dodává i vlastní výrobky, které se rovněž vyznačují prvotřídní kvalitou.

Co si vybavíte, když se řekne vůně? Přírodní vonné tyčinky, které můžete použít různým způsobem?

Co si vybavíte, když se řekne vůně? Přírodní vonné tyčinky, které můžete použít různým způsobem?
Mnohdy si ani neuvědomujeme, co všechno vůně dokážou. Zpříjemní a zútulní bydlení, provoní celý váš domov, kancelář nebo automobil. Existují typy, které jsou přírodní, takže v sobě neobsahují žádné chemické látky, jsou naprosto čisté jako příroda sama. Tyto typy podporují životní prostředí a navíc ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Z - TRADE s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Z - TRADE s. r. o.
www.svicky.cz
Adresa

Adresa

třída Soukenická 93
Broumov - Olivětín 550 01

infouhu@ztrade.cz
+420 775 427 482


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha