Výroba a prodej samonosné bioklimatické pergoly ARTOSI na míru pro každý domov

ISOTRA a.s. Pergoly Opava

Výroba a prodej samonosné bioklimatické pergoly ARTOSI na míru pro každý domov

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI – dokonalý design pro Vaši pohodu

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s čistým a inovativním designem od společnosti ISOTRA nabízí využití moderních stínících prvků, které dopřejí uživatelům veškerý dostupný komfort za velice přijatelnou cenu. Další výhodou je velká variabilita sestavení, snadná montáž i demontáž. Konstrukce je také vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům.

Pergoly - Artosi - Isotra

Pergola ARTOSI – naprostý soulad všech konstrukčních prvků

Pergoly se staly běžnou součástí českých zahrad, zahradních restaurací i odpočinkových míst u rodinných penzionů. Proto se výrobci snaží přicházet stále s novými vylepšeními a inovacemi, které by komfort v této oáze klidu a pohody ještě znásobily. Dobře zvolená, a hlavně kvalitně konstrukčně i stylově zpracovaná pergola, může vytvořit elegantní prostředí s maximálním pohodlím po celý rok a prakticky v každém exteriéru. Stačí si jen vybrat, jestli se bude jednat o pergolu na volném prostoru anebo bude doplňujícím prvkem některé budovy. U některých typů lze také spojit několik pergol do jednoho celku a vytvořit tak možnost příjemného posezení pro větší množství lidí. Tento způsob je vhodný a vítaný především u restaurací a penzionů.
Právě pro velkou možnost výběru, a tudíž pro velký prostor při architektonické realizaci zahrad, uvádí společnost ISOTRA na český trh několik nových druhů pergol. Jednou z nich je i samonosná bioklimatická pergola ARTOSI. Tato pergola, která byla navržena a zkonstruována v dílnách společnosti ISOTRA, splní veškeré požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Její šířka může činit až sedm metrů s výsuvem až čtyři metry. Lamely jsou vyrobeny z lehkého, ale velice odolného hliníku. Tento materiál je velice oceňovaný právě ve venkovních prostorách, protože dobře odolává působení přírodních vlivů. Hliníkové lamely lze orientovat od 0° až do 130°. Nosnost lamel je od 116 kg/m2 v závislosti na šířce pergoly. Při konstrukčním řešení bylo pamatováno i na dokonalé těsnění a sklon lamel, které umožní řízený odtok vody stojkou.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI


Inovace i v konstrukčním řešení stojky

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI plně akceptuje integraci stínících prvků nebo LED osvětlení. Mezi stínící prvky, které jsou v souladu s konstrukčními vlastnostmi pergoly ARTOSI, jsou screenové rolety i venkovní žaluzie. Další oceňovanou předností tohoto moderního a v mnoha ohledech i převratného zahradního zastínění je i možnost rozdělení střechy na více na sobě nezávislých sekcí. Každá z nich se může ovládat zcela individuálně podle aktuální pozice slunečního svitu. U klasických zahradních pergol vznikl mnohdy jeden neřešitelný problém. Tím byla stojka, která zabírala místo přesně tam, kde to nebylo žádoucí. U pergoly ARTOSI tento problém zcela odpadá, protože lze stojku postavit až jeden metr mimo roh samotné pergoly. Jednotlivé pergoly lze také spojit do jednoho celistvého přístřešku a tím pádem ve spoji pergol bude jen jedna stojka.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI od firmy Isotra


Finančně přijatelné řešení zastínění na jakoukoliv zahradu

Pergola ARTOSI umožní montáž až pěti různými způsoby a lze ji díky dokonalému konstrukčnímu řešení postavit jednoduše svépomocí. Volně stojící část se dá kombinovat s částí, která je ukotvena do zdi. Samonosnou bioklimatickou pergolu ARTOSI lze vyrobit na přesně daný rozměr v centimetrech. Tím pádem se rozhodně nemůže stát, že by při instalaci cokoliv „nesedělo“ nebo neodpovídalo. Jedna z nejmodernějších a nejpropracovanějších pergol disponuje nízkou zástavní výškou střešního profilu – včetně otevření lamel (celkem 25 cm). Běžný i náročný zákazník jistě ocení jednoduchou montáž a demontáž s velkou variabilitou sestavení pergoly. Po stranách výsuvu pergoly je možné instalovat LED pásek. Moderní a špičkově zpracované pergoly ARTOSI se mohou díky čistému a elegantnímu designu umístit na jakýkoliv pozemek. Její vzhled se jistě shodne s jakýmkoliv architektonickým stylem. Přes veškeré uvedené výhody není samonosná bioklimatická pergola rozhodně finančně nedostupná. Její cena je vzhledem k parametrům výrobku více než přijatelná.

Elegantní design pergoly ARTOSI


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.isotra.cz/bioklimaticka-pergola-artosi

Vydáno 09.08.2019
230 Zhlédnutí
Topováno 18.03.2021
PODSTRÁNKY

Pergola ARTOSI

Pergola ARTOSI
Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s inovativním a čistým designem

Bioklimatická funkce pergoly

Bioklimatická funkce pergoly
Bioklimatická funkce pergoly ARTOSI – stínění i větrání v různých částech střechy

Varianty montáže

Varianty montáže
Varianty montáže pergoly ARTOSI s bioklimatickou funkcí pro dokonalý komfort
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ISOTRA a.s. Pergoly Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
ISOTRA a.s.
www.artosi.cz
Adresa

Adresa

Bílovecká 2411/1
Opava 746 01

isotra@isotra.cz
+420 553 685 415


Najdete nás také zde:

ARES
captcha