K&K design, s.r.o. ISOTRA partner

Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů

ISOTRA a.s.
Žaluzie, rolety, markýzy
Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI – dokonalý design pro Vaši pohodu

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s čistým a inovativním designem od společnosti ISOTRA nabízí využití moderních stínících prvků, které dopřejí uživatelům veškerý dostupný komfort za velice přijatelnou cenu. Další výhodou je velká variabilita sestavení, snadná montáž i demontáž. Konstrukce je také vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům.

Pergoly - Artosi - Isotra

Pergola ARTOSI – naprostý soulad všech konstrukčních prvků

Pergoly se staly běžnou součástí českých zahrad, zahradních restaurací i odpočinkových míst u rodinných penzionů. Proto se výrobci snaží přicházet stále s novými vylepšeními a inovacemi, které by komfort v této oáze klidu a pohody ještě znásobily. Dobře zvolená, a hlavně kvalitně konstrukčně i stylově zpracovaná pergola, může vytvořit elegantní prostředí s maximálním pohodlím po celý rok a prakticky v každém exteriéru. Stačí si jen vybrat, jestli se bude jednat o pergolu na volném prostoru anebo bude doplňujícím prvkem některé budovy. U některých typů lze také spojit několik pergol do jednoho celku a vytvořit tak možnost příjemného posezení pro větší množství lidí. Tento způsob je vhodný a vítaný především u restaurací a penzionů.
Právě pro velkou možnost výběru, a tudíž pro velký prostor při architektonické realizaci zahrad, uvádí společnost ISOTRA na český trh několik nových druhů pergol. Jednou z nich je i samonosná bioklimatická pergola ARTOSI. Tato pergola, která byla navržena a zkonstruována v dílnách společnosti ISOTRA, splní veškeré požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka. Její šířka může činit až sedm metrů s výsuvem až čtyři metry. Lamely jsou vyrobeny z lehkého, ale velice odolného hliníku. Tento materiál je velice oceňovaný právě ve venkovních prostorách, protože dobře odolává působení přírodních vlivů. Hliníkové lamely lze orientovat od 0° až do 130°. Nosnost lamel je od 116 kg/m2 v závislosti na šířce pergoly. Při konstrukčním řešení bylo pamatováno i na dokonalé těsnění a sklon lamel, které umožní řízený odtok vody stojkou.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI


Inovace i v konstrukčním řešení stojky

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI plně akceptuje integraci stínících prvků nebo LED osvětlení. Mezi stínící prvky, které jsou v souladu s konstrukčními vlastnostmi pergoly ARTOSI, jsou screenové rolety i venkovní žaluzie. Další oceňovanou předností tohoto moderního a v mnoha ohledech i převratného zahradního zastínění je i možnost rozdělení střechy na více na sobě nezávislých sekcí. Každá z nich se může ovládat zcela individuálně podle aktuální pozice slunečního svitu. U klasických zahradních pergol vznikl mnohdy jeden neřešitelný problém. Tím byla stojka, která zabírala místo přesně tam, kde to nebylo žádoucí. U pergoly ARTOSI tento problém zcela odpadá, protože lze stojku postavit až jeden metr mimo roh samotné pergoly. Jednotlivé pergoly lze také spojit do jednoho celistvého přístřešku a tím pádem ve spoji pergol bude jen jedna stojka.

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI od firmy Isotra


Finančně přijatelné řešení zastínění na jakoukoliv zahradu

Pergola ARTOSI umožní montáž až pěti různými způsoby a lze ji díky dokonalému konstrukčnímu řešení postavit jednoduše svépomocí. Volně stojící část se dá kombinovat s částí, která je ukotvena do zdi. Samonosnou bioklimatickou pergolu ARTOSI lze vyrobit na přesně daný rozměr v centimetrech. Tím pádem se rozhodně nemůže stát, že by při instalaci cokoliv „nesedělo“ nebo neodpovídalo. Jedna z nejmodernějších a nejpropracovanějších pergol disponuje nízkou zástavní výškou střešního profilu – včetně otevření lamel (celkem 25 cm). Běžný i náročný zákazník jistě ocení jednoduchou montáž a demontáž s velkou variabilitou sestavení pergoly. Po stranách výsuvu pergoly je možné instalovat LED pásek. Moderní a špičkově zpracované pergoly ARTOSI se mohou díky čistému a elegantnímu designu umístit na jakýkoliv pozemek. Její vzhled se jistě shodne s jakýmkoliv architektonickým stylem. Přes veškeré uvedené výhody není samonosná bioklimatická pergola rozhodně finančně nedostupná. Její cena je vzhledem k parametrům výrobku více než přijatelná.

Elegantní design pergoly ARTOSIVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.isotra.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

Pokud chcete mít soukromí a být chráněni před nežádoucím sluncem či pouličním osvětlením, bude se vám hodit praktická stínící technika do oken. Japonské žaluzie nebo také japonské rolety jsou čím dál oblíbenějším způsobem, jak se před těmito vlivy chránit a zároveň interiéru dopřát elegantní a moderní doplněk.

Vydáno 07.03.2017
Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

Stínicí technika zvyšuje komfort bydlení, na venkovní prvky by se mělo myslet již při plánování hrubé stavby

Naše společnost ISOTRA a.s. Vám pomůže vybrat vhodné stínění do Vašeho domova. Můžete si nechat nainstalovat krásné a přepychové venkovní rolety, venkovní žaluzie nebo screenové rolety. Do interiéru můžete zvolit vnitřní rolety, látkové žaluzie i elegantní a moderní japonské stěny.

Vydáno 12.11.2017
Cesta za úspěchem - opavská ISOTRA slaví 25 let výroby žaluzií

Cesta za úspěchem - opavská ISOTRA slaví 25 let výroby žaluzií

ISOTRA patří v regionu mezi nejúspěšnější firmy. Za vznikem stojí Ing. Erich Stavař a Ing. Bohumír Blachut. Začátky ale neměli jednoduché. S výrobou stínící techniky začali v garáži s minimem finančních prostředků.

Vydáno 15.11.2017
Termoregulační efekt  exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

Termoregulační efekt exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

Interiérová a exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci interiéru. Požadované parametry zejména exteriérové stínicí techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov.

Vydáno 28.02.2013
Žaluzie a rolety nesmí být nebezpečné pro děti

Žaluzie a rolety nesmí být nebezpečné pro děti

Děti jsou to nejcennější, co máme. Moc rády zjišťují nové informace a objevují svět kolem sebe. Každý známe ten jejich zvídavý dotaz „A proč?“, nebo oblíbené „Co to je?“. Velmi důležité je chránit je před potenciálním nebezpečím, které může představovat běžné domácí vybavení, spotřebiče, nábytek. Bohužel i žaluzie a rolety se mohou stát zejména pro kojence a menší děti potenciálním nebezpečím.

Vydáno 05.05.2015
Společnost ISOTRA a.s. uvádí na trh SCREENOVÉ ROLETY

Společnost ISOTRA a.s. uvádí na trh SCREENOVÉ ROLETY

Screenové rolety ISOTRA představují vysoce účinnou, estetickou a moderní stínicí techniku, s jejíž pomocí lze zajistit příjemnou teplotu v interiéru a optimální světelné podmínky pro práci a odpočinek. Technologie výroby tkanin pro tyto screenové rolety zajišťuje jejich vysokou odolnost proti působení vnějších vlivů, jako je vítr nebo změny teplot či vlhkosti. Podle typu provedení si můžete vybrat rolety SCREEN GW s krycím profilem nebo její odlehčenou variantu SCREEN LITE bez krycího profilu, s možností bočního vedení lankem či vodící lištou. Screenová roleta se zipovým systémem SCREEN ZIP v dolní pozici uzamyká látku, což zajišťuje její absolutní vypnutí.

Vydáno 22.08.2013
Látkové žaluzie plissé – praktický i efektivní doplněk pro vaše okna

Látkové žaluzie plissé – praktický i efektivní doplněk pro vaše okna

Chcete oživit svůj interiér, ale na nový nábytek a velké změny nemáte peníze? Zaměřte se na okna a vyměňte staré žaluzie za moderní látkové plisé. Tyto skládané látkové žaluzie od společnosti ISOTRA skvěle vypadají a dodají interiéru potřebný šmrnc, zároveň ale snižují hlučnost v místnosti, chrání před světlem a také zajišťují tepelnou pohodou.

Vydáno 10.02.2016
Úspora energií díky venkovní žaluzii Setta

Úspora energií díky venkovní žaluzii Setta

Společnost ISOTRA a.s. rozšířila svou nabídku o nejnovější model venkovní žaluzie Setta. S izolačním dvojsklem vytváří žaluzie Setta sestavu, která chrání vnitřní prostředí před úniky tepla v zimě a před letním přehříváním lépe, než okna s trojskly. Venkovní žaluzie Setta tak doplňuje série Zetta a Cetta. Všechny typové názvy symbolizují tvar lamel. Žaluzie Cetta reprezentuje stále oblíbenou „klasiku”. Modely Setta a Zetta umožnují lepší řízení zářivé energie, světla i tepelného záření, přímého nebo rozptýleného v atmosféře. Termoregulační efekt zvyšuje guma vlisovaná po celé délce každé lamely.

Vydáno 15.11.2013Vydáno 09.08.2019
41 Zhlédnutí

Žaluzie

Žaluzie

Venkovní a vnitřní žaluzie moderního vzhledu i v atypickém provedení

Rolety a Plisse žaluzie

Rolety a Plisse žaluzie

Předokenní a screenové rolety, látkové a zatemňovací rolety, Plisse žaluzie

Markýzy

Markýzy

Venkovní markýzy na terasy, balkony a košové markýzy jako stříšky vstupů restaurací a obchodů