Chytré obaly Rychlo box – komfort pro rychlé a snadné balení

Každá firma, obchod, e-shop či různá odvětví jako třeba zdravotnictví využívá zásilkové služby pro komfortnější přístup k zákazníkovi. A aby byl obsah zásilky v pořádku doručený, tak jsou potřebné kvalitní obalové materiály, které obsah nejen ochrání, ale i samotné balení usnadní. A veškeré požadavky splňují chytré obaly Quick pack, které vám zajistí firma Model Pack Shop Opava.

Rychlo box - Model Pack Shop Opava

Balení zásilek jakéhokoliv druhu, které vás bude bavit

Balící materiály jsou nepostradatelnou součástí téměř každé činnosti a zabalit denně stovky až tisíce produktů určených k předání zákazníkovi dá pořádně zabrat. Navíc jde o to, aby obsah balení byl doručený adresátovi v neporušeném stavu a včas. Jak tohle všechno zvládnout rychle, snadno a efektivně? Firma Model Pack Shop působí na trhu již od roku 1995 a obsahem činnosti je prodej rozmanitého obalového materiálu. Kromě širokého sortimentu firma poskytuje i individuální přístup a dokáže se okamžitě přizpůsobit poptávce zákazníka, a to i v případě specifických požadavků. Jednoduše jde o společnost, která obalovým materiálům rozumí a dokáže pochopit přání zákazníka. A takovým přáním je při balení velkého množství různého obsahu především rychlé a snadné řešení, které zefektivní tuto činnost a půjde to i bez námahy. Proto si můžete z nabídky vybrat i chytré obaly Rychlo box, které jsou charakteristické tím, že mají spoustu výhod a dokážou zrychlit a usnadnit balící činnost. A s takovým obalovým materiálem vás balení bude i bavit.

Rychloobaly, s kterými budete nad věcí


Obaly s výhodami, které zefektivní balení a odesílání obsahu

Rychlo boxy či jinak zvané rychloobaly přinášejí zákazníkům a uživatelům spoustu výhod, díky kterým si budete užívat snadné balení obsahu i jeho otevírání. Při jejich vzniku šlo především o to, aby byla zjednodušena a zrychlená balící činnost a tímto podpořena efektivita práce a celkové využití obalového materiálu. Jde o ideální a chytré obaly – krabice s lepidlem a samosvorným dnem, které jsou vhodné pro e-shopy, prodejny, zasílání náhradních dílů na auta či PC, elektroniky či dokonce v různých oborech zdravotnictví, jako jsou třeba zubní ordinace a balení zubních protéz a rovnátek. Jsou vyrobené z kvalitní třívrstvé lepenky 3VVL, která je standardním materiálem pro výrobu zásilkových obalů a je vyhovující pro většinu produktů. Pro konkrétní uspokojení vašich potřeb si můžete vybrat až ze 7 nejžádanějších rozměrů, které jsou vždy skladem a připravené k dodání do 48 hodin.

Efektivní a rychlé balení


Absolutní spotřebitelská a uživatelská jednoduchost v balení

Rozměry obalů jsou v souladu s paletizací, takže se bez problémů vejdou na paletu bez toho, aby přečnívaly. Díky tomu je zajištěna zvýšena bezpečnost při samotné přepravě přepravními společnostmi. Chytré obaly Rychlo box umožňují jednoduchý balící proces a tím zvládnete zabalit až 3x více expedovaných zásilek. Integrované lepicí pásky umístěné přímo na obalu poskytují výhodu, která spočívá v tom, že již nepotřebujete další lepicí pásku či provázky, takže se při balení obsahu ani trochu nezapotíte a nebudete potřebovat další ruce. I samotné otevírání půjde zlehka díky trhací pásce. Můžete se spolehnout na doručení obsahu bez poškození, protože rychloobaly jsou pevné a odolné a konstrukční provedení dokonale zabezpečí obsah i proti nechtěné manipulaci. V případě, že půjde o větší odběrové množství, tak můžete využít i další služby společnosti Model Pack Shop, a sice vlastní rozměry a potisk krabic dle vašich požadavků. Obalové materiály můžete nakupovat již od jednoho kusu.

Bezpečné doručení zásilky


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.rychlobox.cz/

Vydáno 11.09.2019
134 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Hledáte vhodný způsob balení cukrovinek? Sháníte nějakou krabici či obal na cukroví nebo dorty?

Hledáte vhodný způsob balení cukrovinek? Sháníte nějakou krabici či obal na cukroví nebo dorty?
Snad každý z nás miluje sladkosti. Zákusky, dorty a cukrovinky. Jenomže na to navazují starosti, jak balit tyto úžasné a sladké produkty, které jsou navíc tak křehké, aby si je vaši zákazníci mohli bez poškození a příjemně odnést z vašeho obchodu a nedonesli si domů salát?

Kvalitní obaly pro vaše produkty zajistí Model Pack Shop Praha

Kvalitní obaly pro vaše produkty zajistí Model Pack Shop Praha
Potřebujete vysoce kvalitní obaly na zabalení produktů posílaných z vašeho e-shopu? Obalový a fixační materiál, obaly a výplně do krabic, zkrátka vše pro balení a zasílání jsou důležitou součástí každého dobře fungujícího e-shopu, ale i dalších podnikatelských aktivit. A právě toto všechno má pro ...
PODSTRÁNKY

Zásilkové obaly

Zásilkové obaly
Zásilkové obaly – krabice, tubusy, obaly na knihy, obálky kartonové, bublinkové, plastové

Krabice na cukrářské výrobky

Krabice na cukrářské výrobky
Potravinové krabice z lepenky na cukrářské výrobky, paletky na potraviny

Obaly na pivo a víno

Obaly na pivo a víno
Kartonové odnosné obaly a krabice na pivo a víno v e-shopu packshop.cz
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Model Pack Shop Praha Model Obaly a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Model Pack Shop Praha
www.packshop.cz
Adresa

Adresa

Bečovská 1279/15
Praha 10 - Uhříněves 104 00

psp@modelgroup.com
+420 800 101 077


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha