AYURVEDA CENTRE
INA REAL ESTATE s.r.o.Co je to ajurvédská masáž a jaké druhy si můžete dopřát?

Ajurvéda zasahuje svojí historií již do doby před několika tisíci lety a je založena především na přírodních léčebních metodách, které neztratily svůj smysl ani dnes. Její původ je indický a kromě toho, že je nazývaná matkou medicíny, tak je známá i jako “věda o životě“. Pokud chcete i vy získat rovnováhu ve svém životě a vyzkoušet tento účinný léčebný systém, tak ajurvédské masáže Zlín jsou vám plně k dispozici.

Ajurvédské masáže - Zlín

Uvolnění těla i mysli od všech negativních vlivů

Cílem ajurvédy je odstranit z těla i mysli veškeré negativní vlivy, a to především zdravým životním stylem, stravováním, pozitivním myšlením, cvičením, meditací, relaxací včetně aromaterapie, bylinné terapie a příjemných ajurvédských masáží. Ajurvédská masáž ve Zlínském kraji je velice žádanou formou nejen dokonalého uvolnění po celém těle, ale zbavuje i negativních myšlenek a stresu. Jakmile ajurvédská masáž probíhá, tak tělo začne uvolňovat veškeré toxické látky a vylučovat je z těla ven. Jen si představte, kolik takových toxinů se v průběhu života do našeho těla dostane ať už v podobě léků, nevhodného stravování a podobně. A toto všechno narušuje rovnováhu v těle i mysli a obírá o drahocennou energii. Ajurvédské masáže tak podporují nejen vylučování toxických látek tedy detoxikaci, ale i samotnou regeneraci. Dokážou pozitivně ovlivnit činnost lymfatického i imunitního systému, trávení, dýchání, systém pohybový i nervový. Kromě toho mají blahodárný vliv na krevní oběh a psychický stav.

Podpořte pozitivně vaše tělo i mysl


Druhy ajurvédských masáží a masážní oleje nejvyšší kvality

Ajurvédské masáže jsou tedy příjemným prostředkem uvolňování veškerých bloků v těle i mysli a pomáhají získat zpět narušenou rovnováhu a ztracenou energii. Můžete si vybrat hned z několika druhů jako ajurvédská masáž obličeje, Abhyanga jako královna všech masáží, Kati Abhyanga zaměřena na šíji a záda, Shirodhara či jinak zvaná masáž třetího oka, Pada Abhyanga pro uvolnění dolních končetin, Shiro-Abhyanga se zaměřením pro oblast hlavy, ramen a šíje a Herbal-Kizhi jako kombinovaná masáž pomocí bylinných měšců. Nezbytnou součástí ajurvédských masáží jsou zahřáté rostlinné oleje té nejvyšší kvality a také bylinkové pasty a prášky, které mají v indické terapeutické praxi uznávanou tradici. Při ajurvédských masážích je na tělo aplikováno velké množství zahřátých olejů jako mandlové, kokosové či dokonce sezamové. Tyto oleje obsahují aktivní látky bylin a kořínků a mají svými účinky i vůní pozitivní vliv na tělo i psychiku.

Vyberte si ajurvédskou masáž podle svých potřeb


Ajurvédské masáže Zlín jako nezaměnitelné rituály pro spokojený život

Indie a Srí Lanka jsou země, v kterých jsou ajurvédské masáže již letitou tradicí a právě proto si můžete ve studiu ajurvédských masáží Zlín užívat masáže pod rukama zkušených a hlavně rodilých masérů pocházejících přímo ze Srí Lanky. Díky tomu pocítíte na vlastní kůži to, co si obyvatelé těchto zemí užívají denně a můžete si tak vychutnat tuto jedinečnou atmosféru. Ajurvédské masáže jsou tradicí, která se předává z jedné generace na druhou a nikdo neovládá techniku těchto masáží lépe, než právě rodilí maséři. Pro klid těla a duše neexistuje nic lepšího. Dopřejte si proto i vy ajurvédské masáže hlavy, šíje, ramen, dolních končetin a chodidel, zad či celého těla od rodilých masérů s použitím vysoce kvalitních zahřátých olejů.

Tradice, která vám přinese spokojenější životVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.ayurveda-centre.com/


Vydáno 25.09.2019
146 Zhlédnutí
Topováno 20.01.2020