Hledáte originální a designový prvek?

Plast, sklo, dřevo. Tyto materiály dominují drtivé většině domácností. Místnosti doplněné prvky z těchto materiálů jsou pak fádní a nudné, bez špetky originality. Pokud chcete vybočovat ze „stáda“ a vytvořit originální domov, pak kontaktujte společnost Kámen Klaper – Kojetín. Najdete nás v Olomouckém kraji kousek od Kroměříže.

Kuchyňské desky z mramoru - Kámen Klaper – Kojetín

Je libo přírodní kámen?

Jak už název společnosti vypovídá, zabýváme se kamenem a kamenickými pracemi. Nezavrhujte kámen kvůli tomu, že na vás působí studeným dojmem. Právě přírodní kámen nejlépe vystihuje atmosféru domácnosti a dodává jí originalitu, „wow“ efekt a punc luxusu. Ne nadarmo využívají přírodního kamene vlivní a bohatí lidé, aby dotvořili majestátnost svých domů. Nyní můžete i vy ze své domácnosti udělat luxusní záležitost. Dopomůže vám k tomu společnost Kámen Klaper – Kojetín, která se zabývá prodejem a zpracováním žuly, mramorů, pískovců, ale také umělých kamenů všech barevných odstínů. Vy tak máte jistotu, že kámen dokonale dotvoří celkovou atmosféru jakékoliv domácnosti.


A k čemu všemu můžete umělý a přírodní kámen využít?

- kuchyňské pracovní desky
- koupelnové umyvadlové pláty
- obložení krbů
- schody
- parapety
- vyhřívané stoly
…a mnoho dalších interiérových prvků

Navštivte naše internetové stránky a inspirujte se již realizovanými projekty. Přírodní kámen je vhodný pro obložení zdí nebo van, ale také např. pro obložení v exteriéru. Využijete ho zkrátka všude, fantazii se meze nekladou. Více než ideální využití kamene je jeho aplikace na krb v podobě obložení. Z přírodního kamene však vytvoříte také rovnou celý krb.

Podívejte se na naše realizace


Když se spojí kámen a příroda

Navraťte kámen zpátky do místa jeho původu – do přírody. Přírodní kámen, ale i ten umělý, je totiž také originálním prvkem do zahrady. Kámen Klaper – Kojetín vykonává takové kamenické práce, díky kterým vytvoříme z kamene hotová umělecká díla. Nabízíme prvky do zahradní architektury, jako jsou kašny, valouny nebo pitítka. Kamenické práce zaměřujeme také na výrobu soch nebo pouštních růží. Zhotovíme i kamenné obklady či originální dekorativní stěny do interiéru i exteriéru.

Sluneční paprsky jako by přímo vybízeli ke konzumaci jídla na zahradě. Žádná grilovačka se už neobejde bez kamene! Kámen Klaper – Kojetín ve svém kamenném portfoliu nabízí také pečící kameny, které jsou zpracované z lávy. Dodáme vám je v jakémkoliv rozměru a tvaru.

Poctivou práci našich špičkových zaměstnanců dokresluje využití precizní techniky, díky které je každý řez do kamene přesným. Kamenické práce společnosti Kámen Klaper – Kojetín přizpůsobujeme přáním našich zákazníků. Vyrobíme jakýkoliv výrobek přesně podle vašeho zadání a představ. Přírodní kámen je nejušlechtilejší stavební materiál, jehož vlastnosti si určitě zamilujete. Je totiž trvanlivější a kvalitnější než ostatní stavební materiály.

Kamenické práce Kojetín u Kroměříže


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kamenklaper.cz/

Vydáno 01.09.2014
332 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2014
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KÁMEN KLAPER, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KÁMEN KLAPER, s.r.o.
www.kamenklaper.cz
Adresa

Adresa

Vyškovská 413
Kojetín 752 01

info@kamenklaper.cz
+420 581 762 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha