Kompletní servis pro vás i váš automobil na OMV Znojmo

Cestujete do Rakouska, na Slovensko, či máte namířeno do Národního parku Podyjí? Ať už tak nebo tak, zastavte se cestou ve Znojmě. Na jeho okraji se nachází čerpací stanice OMV, kde je pro vás připraven kompletní servis. Na benzínové pumpě OMV se nachází shop, velké bistro, automatická mycí linka, samoobslužný mycí box, vysavač, kompresor, autoservis s pneuservisem, vnitřní i venkovní posezení. V mezičase před další cestou si tak pohodlně zvládnete dát kvalitní voňavou kávu, čerstvou bagetu a nechat si opravit či vyčistit vozidlo.


Dopřejte svému autu luxus, vyzkoušejte náš autoservis

Potřebujete vyměnit pneumatiky? Zkontrolovat hladinu kapalin nebo opravit drobné záležitosti na vašem autě? Na vše a mnohem více se specializuje náš OMV Servis. Rovněž zajišťujeme úplný servis autoklimatizace. Doplníme vám chladivo, provedeme podtlakovou zkoušku těsnosti, zrecyklujeme starou náplň, případně vyměníme za novou. Navíc provádíme i dezinfekci autoklimatizace ozónem. Odborně z klimatizace odstraníme bakterie a plísně, které se usazují ve výparníku a mohou negativně působit na vaše zdraví. Rovněž doporučujeme výměnu pylového filtru.

Poradíme vám s výběrem oleje pro váš automobil

V OMV vám poradíme, jaký olej je nejvhodnější pro váš vůz. Každé vozidlo si totiž zaslouží individuální péči a přesně na to náš servis nejvíce vsází. Olejový servis poskytujeme ve většině případů na počkání, nebo vás rádi objednáme na nejbližší možný termín. Vyměníme vám nejen olej, ale i olejový filtr a zlikvidujeme ten starý. Obáváte se, kolik vás bude výměna stát? Nic, veškeré práce při výměně oleje jsou zdarma. Platíte pouze olej a filtr, a to za velmi příznivou cenu. Kromě olejového servisu poskytujeme i následující servis pro váš vůz:

  • plnění autoklimatizace
  • výměny olejů, chladicí i brzdové kapaliny
  • pneuservis
  • seřízení geometrie náprav
  • drobné opravy (brzdy, výfuky, žárovky a další)

Nabízíme automatickou mycí linku i ruční mytí

Potřebuje váš vůz kromě drobných oprav i umýt? V OMV Servisu Znojmo zvládáme vše! Nabízíme celkem tři programy automatického mytí v naší mycí lince. Upřednostňujete raději ruční mytí vozu? Nabízíme vám šest programů mytí vozidel, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Je libo ruční mytí vozu? Hodilo by se vám i mytí a konzervace motoru a motorového prostoru, nebo vám stačí běžná údržba vozu? Zajišťujeme všechny tyto práce. Dále vám nabízíme kompletní ošetření laku vozu včetně důkladného vyčištění jeho interiéru.

Čerpací stanice jako restaurace? Naše jídlo i káva je kvalitní

Oschlé bagety a mdlá káva? To u nás nenajdete - na kvalitě jídla i pití si v OMV dáváme velmi záležet. Našim zákazníkům nabízíme prvotřídní kávu, výběr z mnoha druhů u nás čerstvě vyrobených sendvičů, baget i sladkého pečiva a zákusků. Navíc si při čekání na váš vůz můžete doplnit zásoby v našem shopu, ve kterém nabízíme rozmanitý sortiment.

Zpříjemněte si cestování autem a namiřte si to směrem na Znojmo. Zkontrolujeme vám technický stav vozu, umyjeme a ošetříme ho, a to vše rychle a kvalitně. Vy si zatím budete moci nerušeně vychutnávat kávu, čaj nebo Milk shake  .

Naše čerpací stanice, autoservis a pneuservis se těší na vaši návštěvu. Najdete nás na ulici Pražská ve Znojmě.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.omv-servis.cz

Vydáno 03.09.2014
529 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing.Marek Kuchynka
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing.Marek Kuchynka
www.omv-servis.cz
Adresa

Adresa

Pražská 3568/90
Znojmo 669 02

omv-servis@seznam.cz
+420 734 582 434


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha