Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.

Předprodej vstupenek, SPORTTURIST – SPECIAL spol. s r.o.

Pohodlný předprodej vstupenek na kulturní akce

Zajistit si lístky na kulturní akce v předprodeji vstupenek je finančně daleko výhodnější a také pohodlnější, než jejich shánění až na místě konání akce. Další výhodou předprodeje vstupenek na kulturní či sportovní akce je rychlost celého procesu a možnost vyhnout se například přímo ve sportovní hale dlouhým frontám. Díky předprodeji vstupenek si také odpustíte stres, zda na vás zbude lístek a pokud ano, tak zda bude v řadě, ze které vůbec uvidíte vše, kvůli čemu jste přišli.

Protože je společnost SPORTTURIST – SPECIAL již řadu let autorizovaným prodejcem prodejní sítě Ticket Art, může se pochlubit opravdu širokou nabídkou předprodeje vstupenek na kulturní a sportovní akce nejen po celé České republice, ale také v okolních státech.

Autorizovaný prodejce předprodejní sítě vstupenek Ticket Art


Předprodej vstupenek do divadla, na koncert, festival i talkshow

Ať už si přejete navštívit divadelní představení, koncert, festival, taneční představení nebo kulturní akci pro děti, SPORTTURIST – SPECIAL vám pohodlný předprodej vstupenek zajistí. Nebo je libo vstupenky na vystoupení bavičů, kouzelníků či natáčení televizní talkshow? Řešením je opět předprodej vstupenek od SPORTTURIST – SPECIAL.

Vstupeny do divadla, na koncert, festival i talkshow


SPORTTURIST – SPECIAL: Finanční služby a předprodej vstupenek s tradicí

Kvalita služeb české firmy SPORTTURIST – SPECIAL pramení z dlouhodobé spolupráce, kterou společnost navázala s Western Union už v roce 1994. V současnosti se SPORTTURIST – SPECIAL zaměřuje kromě předprodeje vstupenek na kulturní akce, jako jsou koncerty a divadelní představení, na komplexní služby v oblasti převodu peněz do zahraničí a také převodu peněz ze zahraničí. Nejen služby spojené s finančními převody pak neustále rozšiřuje a zdokonaluje, a ty jsou tak díky stále se rozrůstající síti poboček pro zákazníky čím dál dostupnější.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.sportturistspecial.cz

Vydáno 25.07.2013
2288 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků

SPORTTURIST – SPECIAL: Směnárna Praha s transakcemi bez poplatků
Potřebujete si nakoupit cizí měnu či ji vyměnit na české koruny? Pak je tu pro vás kamenná směnárna v Praze, kterou provozuje společnost SPORTTURIST – SPECIAL, spol. s r.o.. Kromě toho zajišťujeme také služby společnosti Western Union a jsme součástí prodejní sítě společnosti TicketArt.

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě

Mezinárodní převod peněz – rychle a spolehlivě
Pravděpodobně jste se již někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali v co nejkratším čase převést jistou hotovost do zahraničí, nebo naopak ze zahraničí peníze přijmout. Právě na tyto případy myslí společnost Western Union, která zajišťuje převody peněz po celém světě. Mezi nejstarší agenty ...

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.

Od historie až po současnost firmy SPORTTURIST-SPECIAL spol. s.r.o.
Tato firma byla založena již v roce 1993, jejíž hlavním úkolem bylo zajištění kompletní nabídky pro zákazníky, co se týče cestovní kanceláře. Od samého začátku fungovaly služby odděleně. Prodej letenek, oddělené zájezdy a oddělení doprodeje, které zprostředkovávalo vstupenky na kulturní akce nebo ...

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz
Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SPORTTURIST - SPECIAL spol. s r.o.
www.sportturistspecial.cz
Adresa

Adresa

Panská 12, vchod z Jindřišské ulice
Praha 1 110 00

info@sportturistspecial.cz
+420 224 229 524


Najdete nás také zde:

ARES
captcha