VK LAROZ DK: Ocelové haly pro vaše podnikání

Hledáte to pravé místo pro vaše podnikaní, ale pronájem drahých komerčních prostor si nemůžete dovolit? Společnost VK LAROZ DK z Holešova zná řešení. Postavíme ocelovou halu přesně podle vašich představ. Umožníme vám tak levný, ale efektivní prostor pro váš start.


Ocelové haly jsou vhodné pro sklad i sport

Nespornou výhodou ocelové haly je nejen její nízká pořizovací cena, ale také rychlost výstavby. Ocelové konstrukce jsou díky svým vlastnostem vhodné jako administrativní prostory, sklady, ale i parkoviště nebo sportovní areály. Že máte na tvar ocelové haly velmi nestandardní požadavky? Nevadí. Náš tým pro vás vyhotoví přesný plán ocelové konstrukce tak, aby celý objekt splňoval estetické, ale i bezpečnostní požadavky. Na vaše přání také vyhotovíme cenový odhad prací. Budete tak přesně vědět, kdy a za kolik bude ocelová hala pro vaše podnikání připravena.

Zajistíme pro vás i opláštění hal

Pevné a stabilní konstrukce jsou pro firmu VK LAROZ DK samozřejmostí. Snažíme se ale o to, aby každý projekt, na kterém pracujeme, byl originální. Spolupracujeme proto s odborníky z oboru, které zajistí opláštění ocelové haly přesně podle vašeho návrhu. Celý proces opláštění domluvíme a v kooperaci zajistíme, vy se tak nemusíte o nic starat. Jsme schopni zajistit nejrůznější loga, postřiky, nátěry, ale i zajímavé řešení vrat a otvorů. Zohledníme také požadavky na tepelnou izolaci a akustické vlastnosti budovy, stačí si jen vybrat.

VK LAROZ DK nabízí víc než ocelové haly

Přesto, že naše firma působí na trhu poměrně krátce, nabízíme širokou škálu služeb pro vaši spokojenost. Kromě prací z oblasti konstrukce ocelových hal a opláštění hal nabízíme výrobu takových produktů, jako jsou:

  • rozvodové skříně
  • kovové zásobníky, kontejnery a nádrže
  • kryty obráběcích strojů
  • průmyslové plošiny, schodiště a zábradlí
  • vrata a brány
  • stojany a regály
  • přístřešky (kovové pergoly)

Antikorozní nátěr nejen pro ocelovou halu

Zabýváme se také klasickou zámečnickou prací. Nabízíme opracování kovových materiálů všeho druhu. Dle vaší potřeby jsme schopni kovový materiál stříhat, řezat, brousit, ohýbat nebo montovat. Nabízíme také nejrůznější nátěry. Objednat si u nás můžete antikorozní nátěry, základové nátěry, ale i povrchové nátěry venkovní či interiérové. Rádi zajistíme také povrchovou úpravu zámečnických výrobků v podobě tryskání, žíhání, nástřiku, nebo zinkování.

Protože je součástí naší práce také odborné poradenství, zdarma vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího řešení vaší zakázky. Více informací o našich službách nejen z oblasti konstrukcí a opláštění hal najdete na našich webových stránkách.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.laroz-zamecnictvi.cz

Vydáno 03.09.2014
469 Zhlédnutí
Topováno 31.10.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SOTM STROJÍRNA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SOTM STROJÍRNA s.r.o.
www.laroz-zamecnictvi.cz
Adresa

Adresa

Tovární 725, areál TON
Holešov 769 01

strojirna@sotm.cz
+420 605 763 086


Najdete nás také zde:

ARES
captcha