Lisování plechů i částí karoserií pro automobilový průmysl

Plechové výlisky z oceli, nerezu či hliníku od společnosti HS Umformtechnik, která je partnerem německé firmy Hubert Schlieckmann GmbH, vynikají prvotřídní kvalitou materiálů i zpracování. Lisování plechů pro široké využití zajišťují kvalifikovaní pracovníci za použití prověřených technologií a strojů zajišťujících stálou jakost a spolehlivost produktů.


Plechové výlisky od nás chrání Vaše bezpečí při jízdě

Společnost HS Umformtechnik se zabývá výrobou lisovaných plechových výlisků, které nacházejí využití v mnoha oblastech, především v automobilovém průmyslu. Zajistíme lisování plechů ocelových, nerezových i hliníkových, a to v prvotřídní kvalitě materiálů i zpracování.

 

Z naší výroby vycházejí precizně zpracované části karoserií, ocelové plechové díly sedacích elementů, nosných a výfukových systémů, olejových van, komponentů pro okenní systémy a další produkty, u nichž jsou kladeny vysoké požadavky na bezpečnost, spolehlivost, odolnost a životnost.

 

Hliníkové výrobky dodáváme ve dvojím provedení – plechové výlisky a komponenty dveří pro Porsche Panamera, dále např. vyrábíme výztuhy prahu pro kabriolet Jaguar.

 

Našimi stálými zákazníky jsou přímí dodavatelé nejen do automobilového průmyslu, mezi kterými najdete mimo jiné renomované značky, jako např. Brose, Dura, Magna, Benteler, Miele, Grammer, Deutz, Constellium.

 

Jsme držiteli certifikátů dle ČSN EN ISO 9001:2008, ISO/TS 16949:2009 a EN ISO 14001:2004. Tento propracovaný systém managementu společnosti zajišťuje nejen stálou a neměnnou kvalitu produktů a poskytovaných služeb, ale také optimalizaci nákladů vedoucí k neustálému ekonomickému i technologickému rozvoji společnosti.

HS Umformtechnik, to není jen lisování plechů

  • Kromě lisování plechů se zabýváme například také odmašťováním kovových dílů ve speciální mycí lince.
  • Zajišťujeme povrchové úpravy (pozinkování, práškové lakování, KTL).
  • Nabízíme také 3D měření na stroji Zeiss MC850 3D CNC s dotekovou hlavou Renishaw. Samozřejmostí je zpracování protokolů s možností statistického vyhodnocení výsledků.
  • Spolupracujeme s kovozpracujícími provozy (výroba nástrojů).

 

Chcete-li získat více informací o společnosti HS Umformtechnik a nabídce jejích produktů a služeb, navštivte webové stránky www.hsumformtechnik.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hsumformtechnik.cz

Vydáno 03.09.2014
800 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HS UMFORMTECHNIK s.r.o. Výlisky z ocelového a hliníkového plechu
WEBOVÁ STRÁNKA
HS UMFORMTECHNIK s.r.o.
www.hsucv.cz
Adresa

Adresa

Pražská 5479
Chomutov 430 01

info@hsucv.cz
+420 474 699 530


Najdete nás také zde:

ARES
captcha