Myslete moderně i v oblasti krbů

Vynálezy se neustále vyvíjí. Televize, telefony, notebooky a mnoho dalších ovládly naše životy. Ale ty nás v zimě nezahřejí a ani nevykouzlí teplo domácnosti - to vám poskytne jedině krb. I v oblasti krbů probíhá vývoj a vznikají nové technologie. Poznejte je i vy díky společnosti 24 mall.

Kamna a krby, 24 mall s.r.o.

Teplovzdušný krb není jedinou možností

24 mall je společnost, která má v oblasti montáže krbů bohaté zkušenosti. A co je nejdůležitější, sledujeme vývoj v této oblasti. Proto realizujeme veškeré druhy krbů, které jsou momentálně na trhu. Když se řekne krb, všichni z nás si pravděpodobně vybaví teplovzdušný krb, který funguje na základním principu proudění teplého vzduchu. Teplo tak putuje všude, kde jsou provedeny rozvody trubek. Nevýhodou tohoto krbu je, že nelze regulovat teplotu. Pokud chcete více tepla, jednoduše přiložíte více dřeva či jiného paliva, které používáte. Teplovzdušný krb představuje klasiku mezi krby, ale málokdo ví, že jeho instalace není příliš vhodná pro obytné prostory, protože v místnosti se víří prach a další částice vznikající při spalování, které následně vdechujeme.

Příjemnou alternativou teplovzdušného krbu představuje teplovodní krb, jehož instalací se také zabývá společnost 24 mall. Na rozdíl od teplovzdušného krbu je ten teplovodní schopný akumulovat teplo a využít ho později, například v radiátorech či v jiném topení. Nemusíte ani neustále sledovat, jestli oheň neuhasíná - teplovodní krb umožňuje přikládat v libovolných intervalech. Používání teplovodního krbu je v souladu s ochranou životního prostředí, proto je jeho instalace vhodná do nízkoenergetických domů. Díky němu ušetříte náklady na energie a krb se stane hlavním zdrojem vytápění v domě.


Akumulační sálavý krb a kamna

Teplovodní krb nepředstavuje jedinou alternativu horkovzdušného krbu. Společnost 24 mall provádí instalace i dalších krbových technologií. Patří mezi ně akumulační sálavý krb a akumulační sálavá kamna. Díky nim vznikají pravidelné intervaly, ve kterých máte přikládat. Krb si tedy sám řekne, co potřebuje. Doba mezi přikládáním je dvakrát delší, zpravidla šest hodin. Během této doby nemusíte přikládat a teplo bude z akumulačního sálavého krbu stále sálat. Tento způsob vytápění je tedy ideální pro udržení teplého domova i přes noc, aniž byste museli uprostřed noci přikládat. Na stejném principu pracují i akumulační sálavá kamna. Liší se jedině odlišnými intervaly přikládání. U akumulačních sálavých kamen jsou mezi nimi větší prostupy. Nejčastěji přikládáte velkou dávku paliva jednou za 12 hodin a teplo bude sálat po následujících 12 hodin. Tento princip je ideální pro kontrolu tepla a pro jeho maximální využití, čímž snižujete náklady na energie.

Krbová kamna


Pořiďte si krb i vy

Díky společnosti 24 mall je váš vysněný krb na dosah. Specializujeme se na montáž veškerých výše popsaných krbů. Vše začíná nabídkou a návrhem, který, pakliže se zrealizuje, vytvoříme zcela zdarma. Vymyslíme ideální a optimální řešení pro každý prostor. Kromě krbů a kamen zajišťujeme a montujeme také kouřovody, rozvody teplého vzduchu, apod. V našem e-shopu můžete najít také velkou nabídku krbového nářadí, košů, podložek pod kamna, teplovodního příslušenství a mnoha dalších. Kontaktujte profesionály z 24 mall. My vám vykouzlíme teplo domova.

Krbové nářadí


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.24krby.cz

Vydáno 04.09.2014
146 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP

Novinky na e-shopu krby24.cz – nová krbová kamna od SOLID a ROMOTOP
Kachlová krbová kamna nebo krb dokáží s interiérem udělat doslova divy. Jedná se totiž nejen o velmi praktický, ale také ekonomický a estetický způsob vytápění. Uvažujete o pořízení kachlových kamen, klasické krbové vložky nebo jiném typu technologie do svého domu či bytu i vy? Není nic ...

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů

Chcete kvalitní krb, aniž byste museli přiložit ruku k dílu? Pak si jej nechejte postavit od profesionálů
Je mnoho důvodu, proč se bát stavět právě krb. Nemusí jít nezbytně jenom o šikovnost, ale mnoho z nás si zkrátka netroufá na tak vážnou stavbu, jakou je právě krb. Proto jsou zde specializované firmy, které vám postaví celý krb na klíč, aniž byste se museli vy sami něčemu učit, nebo zbytečně nad ...

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení

Krby a krbová kamna – komfort k nezaplacení
Čtení knížky, sklenička s drahou polovičkou nebo večer strávený s přáteli. Všechny tyto věci dostávají nový rozměr, trávíme-li je u krbu. Nejen teplo, ale také jedinečná atmosféra krbových kamen dělají své a kdo tomu nevěří, pak večer u krbu nejspíš ještě nikdy nezažil. Krby a krbové vložky jsou ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA 24 mall s.r.o. prodej a stavba krbů a kamen
WEBOVÁ STRÁNKA
24 mall s.r.o.
www.24krby.cz
Adresa

Adresa

Hlavní 1402/64a
Opava - Kylešovice 747 06

info@24mall.cz
+420 553 662 586


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha