Elektromontáže jedině od profesionála

Zahrávat si s elektřinou není dobrý nápad. V některých případech hrozí menší poranění, v jiných až smrt! Neriskujte zbytečně a na revize elektroinstalací, elektromontáže, ale i na instalaci hromosvodů a při koupi elektroinstalačního materiálu se obraťte na ty, kteří vědí, co dělají - kontaktujte ELEKTROINSTALACE Pavel Puchner.


Pravidelná revize může zachránit přístroj

„Ten trčící drátek je v pohodě. Dokud to jede, tak mi nevadí.” říkají si vaši známí a možná i přímo vy. Nevíte však, jak hazardujete nejen se svým zdravím, ale také s obsahem své peněženky. Porouchané spotřebiče ještě nemusíte házet do koše a kupovat místo nich nové a drahé. Poruše jakéhokoliv elektronického přístroje můžete předejít pravidelnou revizí. A právě ty provádíme v ELEKTROINSTALACE Pavel Puchner. Propojujeme dovednosti našeho personálu s využíváním moderních a přesných měřicích přístrojů. Každý má svůj kalibrační protokol, který dokládá spolehlivost měření. Zaměřujeme se na revize jakýchkoliv elektrických přístrojů bez omezení napětí.

Revize ale nejsou tím jediným, co provádíme kvalitně a důkladně. Náš špičkově vyškolený personál provádí totiž kompletní elektromontáže. Kromě revizí elektrických přístrojů vám taky nabízíme jejich úpravy a údržbu.

Služby, které ocení jedinci i firmy

Bojíte se bouřky a toho, že vám blesk poničí elektrická zařízení? Nenechejte nic náhodě a kontaktujte ELEKTROINSTALACE Pavel Puchner. Nainstalujeme vám také hromosvod, který vás a vaše spotřebiče před bouřkou spolehlivě ochrání. Provádíme také rekonstrukce jímací soustavy.

Pokud se necítíte ve svém domě, bytě či firmě bezpečně, vytvořte si svou nedobytnou pevnost. Naši technici vám k tomu dopomohou instalací zabezpečovacího zařízení, kamerového systému nebo alarmu. Žádný zloděj nebude mít šanci.

Kromě klasických bytových elektromontáží, jako jsou montáž elektrického vytápění, slaboproudé instalace nebo údržba bytových domů, poskytujeme firmám služby průmyslových elektromontáží. Těšit se tak můžete na opravy překopnutých kabelů, na elektroinstalace průmyslových provozů, na pokládku kabelových vedení, na elektroinstalace ve dřevě i v betonu. Zkrátka komplexní služby, které jistě oceníte.

ELEKTROINSTALACE Pavel Puchner funguje také jako specializovaná prodejna elektroinstalačního materiálu. Lidé z celého Jihomoravského kraje chodí na nákupy elektra k nám. Sídlíme v Moravských Budějovicích.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.elektropuchner.cz

Vydáno 05.09.2014
193 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ochrana před bleskem a přepětím, elektroinstalace i prodej materiálu

Ochrana před bleskem a přepětím, elektroinstalace i prodej materiálu
Hromosvody, elektroinstalační materiál, provádění elektroinstalací a revize elektrických zařízení. To vše jsou dílčí činnosti, spadající do širokého spektra elektroniky. Firma Pavel Puchner z Moravských Budějovic poskytuje již od roku 1997 kompletní služby v oblasti elektroinstalací, patří mezi ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Elektro Puchner – elektroinstalace Moravské Budějovice Pavel Puchner
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektro Puchner – elektroinstalace Moravské Budějovice
www.puchner.cz
Adresa

Adresa

Sokolská 85
Moravské Budějovice 676 02

info@elektropuchner.cz
+420 604 877 211


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha