Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Když chcete i ve velmi náročných provozech udržovat pořádek a čistotu, je třeba mít po ruce velmi kvalitní čisticí prostředky a prostředky pro průmyslovou hygienu. Takové, které se nezastaví před ničím, a žádná skvrna, dokonce ani ta od olejů či maziv, před nimi nezůstane v bezpečí. I ty nejnáročnější požadavky splňují papírové průmyslové utěrky, savé sorpční utěrky a utěrky z mikrovlákna společnosti ZVG.

Polypropylénová utěrky v nejvyšší kvalitě

Papírové průmyslové utěrky nebo univerzální savá utěrka zetSorb®

Vícevrstvé papírové průmyslové utěrky Multiclean® jsou nejen praktické univerzální utěrky pro běžnou údržbu, čištění a leštění, ale také ekologické papírové průmyslové utěrky vyrobené z kvalitní celulózy i recyklovaného materiálu. V nabídce společnosti ZVG najdete hned několik provedení. Papírové průmyslové utěrky dodávají v různých šířích a návinech, z celulózy i recyklovaného materiálu, dvouvrstvé i třívrstvé, bílé i modré.


Univerzální savá utěrka zetSorb® – jedna pro všechno

Jaké to je, mít jednu utěrku na všechno? To můžete zjistit s extrémně savými utěrkami zetSorb® universal. Pro tyto sorpční utěrky nic není nemožné. Nasávají olej i vodu současně. Ani vrtací emulze, chladicí vody či kontaminované kapaliny pro ně nejsou překážkou. Sorpční savé utěrky zetSorb® universal jednoduše nasají vše, co se jim dostane do cesty. Univerzální sorpční savé utěrky vám spoří čas i náklady. Díky tomu, že sají zároveň olejové i vodní látky, si nemusíte dělat starosti s pracovním postupem při zachycování kapalin. Čištění nikdy nebylo tak snadné. Potýkáte-li se s trvalými úniky vrtacích emulzí, chladicí či kontaminované vody, stačí pouze položit pás sorpčních savých utěrek zetSorb® universal k místu úniku. Tak zůstanou průchody a stroje suché a čisté. Jak je možné, že nic neproteče? Sorbenty zetSorb® universal mají totiž extrémně velký objem sání – pojmou až 15ti násobek své vlastní hmotnosti.

Savé utěrky i pro trvalé úniky


Krycí rouna a sorpční savé utěrky ZVG pojmou olej i další chemikálie

Spokojíte-li se se spolehlivým sáním oleje, pak zvolte plovoucí a silně savé utěrky zetSorb® ideální právě pro bezprašnou absorpci těžkých a lehkých olejů, paliv i jiných chemikálií a mnoha ve vodě nerozpustných látek. Další alternativou jsou také krycí rouna vyrobená ze savé speciální tkaniny s neklouzavou PE vrstvou pro ochranu povrchů při nejrůznějších renovačních a údržbářských činnostech. Díky těmto savým utěrkám budete mít jistotu, že nic neproteče, kam nemá.


Utěrky z mikrovlákna jsou skvělé do domácnosti i průmyslu

Vícevrstvé papírové průmyslové utěrky Multiclean® jsou nejen praktické univerzální utěrky pro běžnou údržbu, čištění a leštění, ale také ekologické papírové průmyslové utěrky vyrobené z kvalitní celulózy i recyklovaného materiálu. V nabídce společnosti ZVG najdete hned několik provedení. Papírové průmyslové utěrky dodávají v různých šířích a návinech, z celulózy i recyklovaného materiálu, dvouvrstvé i třívrstvé, bílé i modré. Jaké to je, mít jednu utěrku na všechno? To můžete zjistit s extrémně savými utěrkami zetSorb® universal. Pro tyto sorpční utěrky nic není nemožné. Nasávají olej i vodu současně. Ani vrtací emulze, chladicí vody či kontaminované kapaliny pro ně nejsou překážkou. Sorpční savé utěrky zetSorb® universal jednoduše nasají vše, co se jim dostane do cesty. Univerzální sorpční savé utěrky vám spoří čas i náklady. Díky tomu, že sají zároveň olejové i vodní látky, si nemusíte dělat starosti s pracovním postupem při zachycování kapalin.

Utěrka z mikrovlákna v té nejvyšší kvalitě


Když čistotu a pořádek, tak jedině s průmyslovou hygienou od společnosti ZVG

Společnost ZVG je vaším spolehlivým systémovým dodavatelem programu průmyslové hygieny, která zahrnuje papírové průmyslové utěrky, savé utěrky, utěrky z mikrovlákna, utěrky z netkané textilie, vlhčené čistící utěrky, systém péče o ruce a mnohé další. Pro všechny oblasti využití, pro odstranění nejrůznějších, dokonce i těch nejodolnějších skvrn najdete v nabídce společnosti ZVG jistě ten nejvhodnější výrobek. Pro čistotu na pracovišti i v domácnosti byste jen těžko hledali širší a efektivnější sortiment průmyslové hygieny.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvg.cz/

Vydáno 11.09.2014
232 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití
Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla
Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních ...

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje
Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po ...

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG
Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.

Výroba ochranných pracovních oděvů

Výroba ochranných pracovních oděvů
Ochranné oděvy a další ochranné pomůcky se v moderních zaměstnáních vidí čím dál častěji. Nejenom, že se na ně spoléháme z pracovního hlediska, často jsou potřebné pro správnou výrobu výrobků, ale také jsou velice důležité z pohledu vlastního zdraví.

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty
Pro zajištění nutného standardu v oblasti hygieny, čistoty i pracovní ochrany je třeba používat celé spektrum nejrůznějších pomůcek, které se liší v závislosti na konkrétním odvětví a místu využití. Společnost ZVG, která existuje již přes 40 let, se zabývá výrobou a distribucí těchto pomůcek a ...

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum
Každý z nás musí čas od času navštívit veřejné toalety. V dnešní době se servis na těchto místech neustále zlepšuje a tak se nemusíme obávat hygienicky nevyhovujících podmínek. Stále populárnější jsou na záchodech také osoušeče rukou, namísto klasických papírových utěrek. Tryskový osoušeč rukou je ...

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění
Dokonalého výsledku čištění dosáhneme jen s pomocí kvalitního materiálu. Své o tom ví společnost ZVG AG, zabývající se řešením čistoty, hygieny a pracovní ochrany v profesionálních sférách. Jedním z nabízených produktů, které vedou k dokonalému vyčištění podkladových ploch, jsou utěrky z ...

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců
Dopřejte sobě i svým zaměstnancům bezpečnost při práci. Základní ochranou jejich bezpečí je ochrana kůže. K tomu nejlépe slouží ochranné pracovní oděvy, jednorázové obleky a overaly. Všechny tyto výrobky najdete v nabídce společnosti ZVG.
PODSTRÁNKY

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky
Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky
Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky
Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZVG CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVG CZ s.r.o.
www.zvg.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3580/17
Dobšice 671 82

info@zvg.cz
+420 515 221 508


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha