Pronájem závěsného lešení Plzeň - rychlá a jednoduchá manipulace ve výškách

Ing. Jiří Žižka Výškové práce Plzeň

Pronájem závěsného lešení Plzeň - rychlá a jednoduchá manipulace ve výškách

Jsme vaším partnerem pro práci ve výškách, protipožární prevenci i půjčování lešení

Společnost Výškové práce Ing. Jiří Žižka vám poskytuje služby spojené s prací ve výškách, poradenství v oblasti protipožární prevence, realizaci protipožárních opatření a také vám půjčuje závěsné i pojízdné lešení. Naši zaměstnanci jsou skutečnými odborníky na danou oblast a ručíme za to, že vám vždy navrhnou to nejlepší a nejvýhodnější řešení, ať už v oblasti protipožární ochrany či práce ve výškách. Školíme i vaše zaměstnance pracující ve výškách, aby byli tak dobří, jako ti naši.


Výškové práce od profesionálů

V rámci výškových prací provádí naše společnost nátěry výškových konstrukcí, nátěry a opravy fasád, opravy a výměny klempířských konstrukcí a prvků, montáže ocelových konstrukcí a opláštění hal, spárování panelových domů a další práce. Postaráme se o to, aby vnější vzhled vaší budovy byl zcela bez chybičky. Výškové práce provádíme nejen z mobilního lešení, ale také s horolezeckou technikou. Natíráme výškové konstrukce, ocelové, betonové i dřevěné. Naši zaměstnanci se ve výškách pohybují s nebývalou jistotou, díky čemuž se mohou maximálně soustředit na práci a odvádět tak ty nejlepší výkony.

Co nejlépe funguje proti požáru? Prevence!

Nespoléhejte se na to, že ve vaší firmy, kanceláři, domě či na stavbě hořet nebude. Nehody se stávají, a proto je vždy tou nejlepší ochranou před požárem preventivní opatření. Nešetřete penězi tam, kde se to nevyplácí. Bezpečnost je důležitá.

Protipožární ucpávky zabrání šíření ohně

Máme oprávnění aplikovat protipožární ucpávky HILTI a PROMAT, které utěsňují průstupy v požárních stěnách a stropech, čímž zabraňují šíření ohně zejména po kabeláži a ostatních sítích. Pro každý průstup jsme schopni navrhnout ideální řešení šité na míru daným budovám.

Šíření požáru dokážou zabránit i protipožární nátěry

Máme také oprávnění aplikovat protipožární nátěrové systémy BARRIER a QUALICHEM (Flamizol a Flamgard). Každé stavbě vybíráme optimální protipožární nátěrový systém na míru včetně základových a krycích vrstev i barevných finálních odstínů. V oblasti protipožární prevence samozřejmě poskytujeme i odbornou konzultaci.

Potřebujete pracovat ve výškách, ale chybí vám lešení? Půjčíme vám ho

Pro vaše práce pronajímáme závěsné lešení FOX i aluminiové lešení – pojízdné věže HYMER. Závěsné lešení je určené pro montážní a údržbové práce na střechách, věžích, pro budování nástaveb na panelové domy, při stavbách a opravách komínů i říms, montáži podbití a instalaci reklam.

Závěsné lešení je skladné a vhodné i na frekventovaná staveniště

Závěsné lešení vám pomůže vyřešit problémy se stavbou lešení od paty budovy, s finanční náročností dlouhodobého používání mobilních plošin či horolezeckých technik i s placením záboru veřejného prostranství. Závěsné lešení také zvyšuje nejen bezpečnost práce, ale tím i její kvalitu. Závěsné lešení Fox tedy šetří váš čas i peníze. Je velmi skladné, rychle a snadno se montuje a také vám umožňuje práci i na velmi frekventovaných místech, přičemž neubírá z plochy staveniště. Všechny lešení vám dopravíme, namontujeme, vystavíme příslušné doklady a až jej nebudete potřebovat, zase si jej odvezeme. Usnadňujeme vám vaši práci a podnikání.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.j-zizka.cz

Vydáno 11.09.2014
132 Zhlédnutí
Topováno 11.05.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ing. Jiří Žižka Výškové práce Plzeň
WEBOVÁ STRÁNKA
Ing. Jiří Žižka
www.j-zizka.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výškové práce
Adresa

Adresa

Pod Cihelnou 628/8
Plzeň 323 00

john@j-zizka.cz
+420 377 525 931


Najdete nás také zde:

ARES
captcha