Příslušenství pro hydraulické bagry od Wimmer International

Veškeré příslušenství a vybavení pro hydraulické bagry najdete v nabídce společnosti Wimmer International. Aby vaše stroje pracovaly dlouho a bezchybně, je třeba investovat i do jejich kvalitních součástí a vybavení. To nejlepší a nejodolnější příslušenství pro hydraulické bagry najdete v Českých Budějovicích.


Nejen výroba, ale i vývoj

Společnost Wimmer International je předním výrobcem vysoce kvalitního příslušenství pro hydraulické bagry. V Česku najdete její pobočku v Českých Budějovicích, kde kvalifikovaní zaměstnanci nejen vyrábí, ale také vyvíjí špičkové vybavení pro hydraulické bagry, které se neustále zdokonalují po technologické i materiálové stránce, aby uspokojovalo i ty nejnáročnější klienty.

Veškeré vybavení pro hydraulické bagry

V nabídce najdete rychlovýměnné systémy, otočné a naklápěcí adaptéry, lžíce a rozrývací zuby, drapáky, bourací kleště, frézy, zhutňovače půdy, hydraulická kladiva i vrtací zařízení. Vše v nejvyšší kvalitě a promyšlené do posledního detailu.

Špičková kvalita a snadné ovládání

rychlovýměnnými systémy pro hydraulické bagry Wimmer International získáte nejvyšší komfort a maximální rychlost při výměně nářadí. Toto příslušenství pro hydraulické bagry se hodí pro všechny jejich typy. Disponuje tvarově tuhým zajištěním a spojování je možné i pod tlakem. V nabídce najdete hned několik typů. Ty osvědčené, nejmodernější, nejsnazší pro ovládání, mechanické i automatické.

Silná hydraulická kladiva nejvyšší kvality

Z příslušenství pro hydraulické bagry Wimmer International dále nabízí například hydraulická kladiva, která jsou výsledkem vývoje zkušených a šikovných techniků. Jsou maximálně uzpůsobena potřebám klientů, aby jejich užívání i montáž byla co nejjednodušší a jejich provoz co nejefektivnější. Díky odolným materiálům mají tato zařízení pro hydraulické bagry skutečně dlouhou životnost.

Vybavení pro hydraulické bagry nakupujte u těch nejlepších

Veškeré příslušenství pro hydraulické bagry je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a navrženo vysoce kvalifikovanými pracovníky tak, aby dosahovaly maximální efektivity, funkčnosti i životnosti. Wimmer International nešidí ani kvalitu použitých materiálů, ani preciznost zpracování. Koupí vybavení pro hydraulické bagry tak získáváte stoprocentní záruku spolehlivosti zakoupených zařízení.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.wimmer.info

Vydáno 14.09.2014
167 Zhlédnutí
Topováno 30.11.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální stavební technika zajistí úspěch vaší firmě

Profesionální stavební technika zajistí úspěch vaší firmě
Wimmer International CZ s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem profesionální stavební techniky. Je dceřinou společností rakouské firemní skupiny WIMMER, fungující na trhu již od roku 1984 a dodávající stavební techniku do celého světa. Hlavním cílem pracovníků společnosti je vytvářet optimální řešení ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Wimmer International CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Wimmer International CZ s.r.o.
www.wimmer.info
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Výrobky
Adresa

Adresa

Rudolfovská 170a
České Budějovice 370 01

budweis@wimmer.info
+420 387 203 735


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha