Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

W.P.E. a.s. Water Purification Engineering

Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Čištění vody a výroba vody přesně podle vašich potřeb

Voda má mnoho vlastností, z nichž některé jsou více a některé méně vhodné pro pití, zalévání květin, napájení zvířat či různé průmyslové provozy. Společnost W.P.E. však umí vyrobit vodu přesně takovou, jakou potřebujete.

Čistírny vod od firmy W.P.E.

Dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti čištění vody a úpravy vody

Společnost W.P.E. navrhuje, dodává, montuje, provozuje a servisuje chemické čistírny odpadních vod, biologické čistírny odpadních vod, zařízení pro výrobu pitné vody a úpravu pitné i užitkové vody. V daném oboru mají odborníci společnosti dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsou fundovaní v oblasti projektování, chemického inženýrství, konstrukce z plastů, řízení chemických reakcí a technologických procesů i membránových separačních procesů. Díky znalostem zaměstnanců společnosti W.P.E. jsou jejich zařízení charakteristická high-tech postupy a prvotřídními nejmodernějšími technologiemi. Čištění odpadních vod i úprava vody nikdy nebyly jednodušší a spolehlivější.

Čištění odpadních vod i úprava vody


Chemické čistírny odpadních vod šité na míru vašim potřebám

Chemické čistírny odpadních vod navrhuje společnost W.P.E. podle potřeb zákazníka. Dodává čistírny odpadních vod pro průmysl, dopravu i zemědělství. Díky modulovému systému čistíren odpadních vod můžete pohodlně měnit provozní podmínky či výrobní technologie – zařízení totiž půjde kdykoliv upravit, přestavět či dostavět tak, aby bylo jeho čištění odpadní vody opět optimalizováno na konkrétní provoz.

Čistírny odpadních vod společnosti W.P.E. jsou instalovány jako plně automatické, takže je možné kdykoliv je přepnout na ruční ovládání. Jsou maximálně přizpůsobené konkrétním potřebám klienta a jsou také opatřené kontrolní jímkou, díky které můžete každou chvíli pohodlně kontrolovat množství parametrů již vyčištěné vody. Dodávány jsou jako statické i mobilní a splňují veškeré předpisy Evropské unie.


Výroba či úprava pitné i užitné vody na míru není žádný problém

Společnost W.P.E. také dodává zařízení vyrábějící pitnou vodu reversní osmózou a zařízení, která upravují jednotlivé vlastnosti pitné i užitkové vody. Díky technologiím výroby a úpravy pitné či užitkové vody můžete dosáhnout ideálních vlastností vody pro vaše specifické užití. V nabídce najdete také změkčovací, odželezňovací a odmanganovací i ultrafiltrační zařízení, které vyrábí bakteriologicky bezpečnou vodu. Dále je pak k dispozici i reverzní osmotický modul pro výrobu demineralizované vody a pitné vody z vody mořské. Všechny tyto technologie je však také možné sloučit do jediného výrobku sloužícího pro přípravu pitné či užitkové vody. Veškeré náležitosti systémů pro úpravu a výrobu vody však řeší společnost s konkrétními klienty, aby zajistila ideální optimalizaci těchto zařízení pro dané účely a tím také snížila finanční investici svých klientů.

Příprava pitné či užitkové vody


Biologické čištění odpadních vod je nejefektivnějším řešením

Jak nejlépe vyčistit odpadní vody s biologicky rozložitelnými organickými látkami? Biologickým čištěním vody. To je ideální pro čištění běžné splaškové vody z domácností, ale i průmyslové odpadní vody právě s obsahem biologicky rozložitelných organických látek. Biologická čistírna odpadních vod se sestává z několika úrovní čištění vody, kdy předcházející vždy separuje látky, které by mohly poškodit následující. Díky tomu je možné zařízení v každém okamžiku uzpůsobit specifickým požadavkům investora i během provozu. Biologické čištění vody je tak nejen variabilní, ale i velmi výhodné.

Biologické čištění vody


S čištěním vody a výrobou vody od W.P.E. získáte maximum za minimum

Tím, že společnost vyrábí zařízení pro čištění vody a výrobu vody optimalizované na konkrétní potřeby klientů, vám šetří čas i peníze. Změny výrobních postupů už nemusí být komplikované, dokonce ani stěhování zařízení. Díky tomu, že jsou čištění vody a úprava či výroba vody šité na míru vašim potřebám, šetříte také peníze, neboť zařízení provádí skutečně jen to, co nezbytně potřebujete pro vaši práci. Důvěřujte odborníkům a maximalizujte užitek za minimální náklady.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.wpe.cz

Vydáno 15.09.2014
226 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody

Čistírny odpadních vod na klíč a výroba pitné vody
S přibývajícím znečištěním vod je stále větší apel na výkonné a šetrné čistírny odpadních vod, s čímž velmi úzce souvisí výroba pitné vody. Společnost W.P.E. a.s. se zabývá návrhem konkrétního technologického řešení čistírny odpadních vod, přičemž využívá high-end postupy, které jsou kryty patenty. ...

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky

W.P.E. a.s. je společnost, která pracuje v oblasti úpravy vody a zaměřují se i na galvanické a mořící linky
V současnosti jsou schopni dodat vám jakoukoliv technologii v oblasti čištění odpadních vod. Možná vás bude zajímat, že zakladateli této společnosti byly právě firmy, které již dlouhé roky pracují v oboru povrchových úprav nebo čištění odpadních vod.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.

Technologie a zařízení pro čištění vody navrhuje a vyrábí firma W.P.E.
Bez čisté vody se neobejde průmysl, doprava ani zemědělství. Povrchovou úpravou a čištěním odpadních vod v nejrůznějších odvětvích se zabývá firma W.P.E. a.s.. Vyrábíme a dodáváme proto veškeré technologie a zařízení nezbytné pro čištění vody.

Vše potřebné na jednom místě

Vše potřebné na jednom místě
Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.
PODSTRÁNKY

Čistírny odpadních vod

Čistírny odpadních vod
Biologické a chemické čistírny odpadních vod, mobilní odsolovací jednotky

Galvanické linky

Galvanické linky
Galvanické a mořicí linky – návrh, výroba, montáž, zaškolení obsluhy, servis

Servisní činnost

Servisní činnost
Servis technologií čištění odpadních vod, rekonstrukce čističek odpadních vod
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA W.P.E. a.s. Water Purification Engineering
WEBOVÁ STRÁNKA
W.P.E. a.s.
www.wpe.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Podnikatelská 565 (Areál VÚ Běchovice 10A)
Praha 9 - Běchovice 190 00

wpe@wpepraha.com
+420 604 908 121


Najdete nás také zde:

ARES
captcha