Špičkový trezor na zbraně ochrání vaše zbraně i cennosti

Trezory na zbraně Forester od společnosti Tresorag - Firesafe poskytují nejvyšší ochranu nejen loveckých či sportovních zbraní, ale i cenností a důležitých dokumentů, které je nutné zajistit před nepovolanými osobami či vnějšími vlivy.


Firma Tresorag – Firesafe s.r.o. působí již téměř 20 let jako výhradní distributor švýcarské společnosti FIRESAFE, předního výrobce trezorů a bezpečnostní techniky v západní Evropě. Díky klientům světově známých jmen, jako je např. švýcarská UNION BANK, PTT – SWISS TELECOM, NESTLÉ, SIEMENS, SHELL, ESSO a mnohým dalším, si získaly produkty a služby špičkové kvality zasloužený věhlas. Také v České republice se těší trezory od Tresorag – Firesafe oblibě nejen  u významných státních, průmyslových a obchodních organizací, ale i u soukromých osob.

Kromě produktů prvotřídní kvality, jako jsou trezory na zbraně, cennosti a dokumenty, bankovní technika a další výrobky určené k ochraně majetku, se společnost zabývá také odborným poradenstvím a poskytuje veškerou technickou podporu.  

Jak vybrat správný trezor

Při výběru trezoru pro zabezpečení zbraní či cenných předmětů je třeba si nejdříve promyslet několik věcí:

  • K jakému účelu bude trezor sloužit a podle toho zvolit druh trezoru a jeho bezpečnostní třídu
  • Jaké předměty budou v trezoru uloženy a podle toho zvolit velikost trezoru
  • Kdo všechno bude mít do trezoru přístup a podle toho zvolit typ zámku
  • Kde bude trezor umístěný

Nejste-li si jistí, jaký typ trezoru by nejlépe vyhovoval vašim požadavkům a prostoru, nechte si poradit od odborníků, kteří vám rádi pomohou a doporučí trezor, jenž bude splňovat všechna vaše kritéria.

Trezory na zbraně a cennosti Forester

Řada Forester je absolutní špičkou mezi trezory na zbraně. Tyto trezory nejen že zajistí bezpečí vašim zbraním, ale ochrání i vaše citlivé dokumenty a cennosti. Bezpečnostní třída I a II podle trezorové normy ČSN EN 1143-1 zaručuju skutečně dokonalou ochranu. Variabilní vnitřní uspořádání trezorů Forester umožňuje přizpůsobit trezor na míru podle vašich potřeb. Ať již tedy chcete do trezoru umístit velký počet zbraní, zbraně vybavené optikou nebo  zbraně s nestandardní délkou, trezory Forester si s tím vším poradí. Profesionální instalace je pak zárukou, že trezor bude plnit svou funkci spolehlivě i po dlouhá léta.

Více informací o společnosti Tresorag – Firesafe se dozvíte na webových stránkách www.tresorag.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.tresorag.cz

Vydáno 29.07.2013
838 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trezorové dveře od firmy Tresorag-Firesafe

Trezorové dveře od firmy Tresorag-Firesafe
Myslíte si, že bytelné trezorové dveře patří jen do akčních filmů? Omyl. Využijete je i v rodinných domech pro ochranu cenností, zbraní a střeliva nebo dokonce i sebe a svých blízkých. Pražská společnost Tresorag-Firesafe dokáže instalovat trezorové dveře TDPK a unikátní posuvné trezorové dveře ...

Designové trezory zajistí bezpečnost a zkrášlí interiér

Designové trezory zajistí bezpečnost a zkrášlí interiér
Nechat si uzpůsobit trezor na míru přesně podle vlastních představ bylo v minulosti prakticky nemožné. Nyní se to však stalo dostupnou skutečností.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. - Trezory Praha Výroba a prodej trezorů
WEBOVÁ STRÁNKA
TRESORAG - FIRESAFE s.r.o. - Trezory Praha
www.tresorag.cz
Adresa

Adresa

Březová 43/1711
Praha 8 182 00

info@tresorag.cz
+420 284 810 377


Najdete nás také zde:

ARES
captcha