Zateplení fasád i celých domů zvládáme hravě

Bydlíte v domě a chcete žít v suchu a teple? Pak nesmíte podcenit zateplení fasády a celého domu. Nehledejte drahé stavební firmy, které své zákazníky berou jak na běžícím páse. Vsaďte na osvědčenou firmu, jejíchž služeb klienti využívají už více než 10 let. Pro kvalitní zateplení fasád a rekonstrukce domů v okolí Znojma kontaktujte zednictví Roman Zedník.


Kvalita, profesionalita a rychlost

Málokdo má rád rekonstrukce domů, protože s sebou přinášejí spoustu práce a úsilí. Zednictví Roman Zedník udělá vše za vás! Poskytujeme komplexní služby ve stavebnictví. Naší specializací jsou rekonstrukce domů a zateplování fasád. Nenecháme ani jednu skulinku, kterou by mohlo unikat teplo a naopak vnikat studený vzduch zvenčí. Proto se věnujeme také zateplení krovů. Věděli jste, že nejvíce energeticky problematická místa jsou balkóny a terasy? Právě díky nim můžete na svých účtech za energii spatřovat mnohem větší částku, než jakou jste původně očekávali. Zednictví Roman Zedník dokonale zaizoluje každou část vašeho domu. Naši profesionální zedníci proto provádí také izolace balkónů a teras.

Když se spojí profesionálové

Dokonale odvedená práce není ještě nutně zárukou úspěchu. K němu vám dopomůže také využití kvalitních materiálů. V Zednictví Roman Zedník proto využíváme pouze kvalitní zateplovací soustavu od firmy Baumit. Ta se vyznačuje vysokou prodyšností, dokonalým kotvením a samočisticí omítkou. V Zednictví Roman Zedník nenecháváme nic náhodě. K vykonávání výškových prací využíváme našeho vlastního lešení, abychom zajistili bezpečnost práce. Naše lešení je totiž vysoce spolehlivé a nezradí vás. Proto našim zákazníkům nabízíme také možnost pronájmu lešení.

Zateplení fasád, ale také montáž oken

Nabídka služeb Zednictví Roman Zedník je opravdu pestrá. Poskytujeme kompletní stavební práce už více než 10 let! Proto pro vás ochotně provedeme veškeré stavební i dokončovací práce, zateplování mnoha typů objektů, dokonce se zabýváme také prodejem stavebního materiálu. Dodáváme a montujeme okna a zabýváme se rekonstrukcemi rodinných domů. Neváhejte a přesvědčte se o tom, že poctivé stavební firmy ještě nevymřely. U nás máte záruku kvalitně odvedené práce a profesionálního přístupu. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout reference našich staveb. Sídlo naší firmy pak najdete v Hraběticích.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.roman-zednik.cz

Vydáno 15.09.2014
198 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Omítky od Romana Zedníka - kvalitní make-up pro váš dům

Omítky od Romana Zedníka - kvalitní make-up pro váš dům
Co první vás upoutá při pohledu na dům? Přeci jeho fasáda - ta dělá z domu opravdovou pastvu pro oči. Pokud si ale na omítky najmete nekvalitní firmu, z vašeho domu se může během chvilky stát terč posměchu a pomluv. Nepodceňujte (nejen) estetickou funkci omítky a pro její kvalitní provedení volte ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zednictví Roman Zedník
WEBOVÁ STRÁNKA
Zednictví Roman Zedník
www.roman-zednik.cz
Adresa

Adresa

Dlouhá 339
Hrabětice 671 68

zednikova.jirina@seznam.cz
+420 736 631 455


Najdete nás také zde:

ARES
captcha