Pivovarský dvůr Chýně: k vynikajícímu jídlu patří jedině vynikající pivo

Chýně u Prahy představují únik od světa nedaleké betonové džungle hlavního města. Tato vesnička byla kdysi pravěkým sídlištěm a nachází se v ní první nálezy pravěkých pecí na železo v České republice. Chýně se ale nechlubí jen pravěkým nalezištěm, nabízí toho mnohem více. Nachází se zde totiž restaurace a pivovar Pivovarský dvůr.


Tradiční restaurace s netradičním pivem

Restaurace Pivovarský dvůr je situována do tradičního českého designu. Proto si v jejích útrobách můžete užívat atmosféru staročeských hospod, kterým dominovaly masivní dřevěné stoly a lavice. A samozřejmě poctivé české jídlo. Restaurace Pivovarský dvůr proto nabízí velký výběr české a staročeské kuchyně přesně tak, jak ji známe od našich (pra)babiček. Naši šéfkuchaři připravují předkrmy, polévky, ryby, drůbež, těstoviny, bezmasá jídla, speciality, zkrátka vše, co váš žaludek láká. V době obědů podáváme polední menu. Prostory restaurace mají kapacitu až 100 míst, takže se nemusíte bát, že byste se k nám nevešli. Vítán je každý! A pokud jste milovníky netradičních a originálních oslav, pak určitě využijte příležitost pořádat v restauraci Pivovarský dvůr rodinné oslavy, svatby, promoce, oslavy narozenin a další události.

Zlatavý mok přijde vhod

Největší triumf naší restaurace jsme vám doteď pouze naznačovali, ale přišel čas, abychom odkryli eso v rukávě. V prostorách restaurace Pivovarský dvůr Chýně se nachází i domácí minipivovar. Pivo, vyrobené v našem pivovaru, oceňují znalci po celé České republice. Vaříme kvasnicové nefiltrované pivo buď svrchně, nebo spodně kvašené. Polaskejte své chuťové buňky a ochutnejte poctivé pivo, které jen tak někde neseženete. Nabízíme český světlý ležák, vyrobený výhradně z žateckého chmelu, pšeničné pivo a také svrchně kvašená piva anglosaského typu (ale, stout, ipa, pale ale) od deseti stupňů až po sedmnáctistupňové lahůdky. Několikrát do roka vaříme také pivní speciály.

Odpočiňte si od městského shonu

Restaurace a pivovar Pivovarský dvůr Chýně u Prahy se nachází v příjemném vesnickém prostředí, přesto blízko města. Dostupnost je tedy více než příznivá pro chodce, motoristy, ale i pro cyklisty, protože Chýně jsou protkány cyklistickou stezkou. V blízkosti restaurace a pivovaru Pivovarský dvůr se nachází také letiště Václava Havla, takže si u nás můžete zkrátit čekání na let. Můžeme vám však zaručit, že hluk letadel vás určitě vyrušovat nebude.

Naplánujte si k nám výlet. Několikrát do roka připravujeme tematicky zaměřené víkendy, např.: pivní, steakové, staročeské hody, obsluha v dobových kostýmech. Víkend si můžete klidně protáhnout, protože provozujeme také Pivovarský penzion v Chýni, který disponuje pokoji s koupelnou, toaletou a hifi připojením. Restaurace a pivovar Pivovarský dvůr v Chýních u Prahy je zkrátka rájem na zemi pro děti i dospělé.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pivovarskydvur.cz

Vydáno 17.09.2014
258 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pivovarský dvůr Chýně - Jitka Eichlerová Restaurace, firemní oslavy
WEBOVÁ STRÁNKA
Pivovarský dvůr Chýně - Jitka Eichlerová
www.pivovarskydvur.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Polední menu
Adresa

Adresa

Hlavní 525
Chýně 253 01

info@pivovarskydvur.cz
+420 311 670 075


Najdete nás také zde:

ARES
captcha