BALKANCAR CZ s.r.o.
vysokozdvižná a manipulační technika



Vysokozdvižné i plošinové vozíky usnadní manipulaci

Kompletní logistická řešení přímo na míru jsou snem každého skladníka, pracovníka u velkých firem a dalších. Sen se stává skutečností díky společnosti BALKANCAR CZ, která se zabývá výrobou a prodejem manipulační techniky, zejména plošinových vozíků a vysokozdvižných vozíků.

BALKANCAR CZ s.r.o.: manipulační technika

Když se spojí užitek a úspora

V oblasti manipulační techniky má firma BALKANCAR CZ více než padesátileté zkušenosti. Proto u nás máte jistotu nejenom vysoké kvality výrobků, ale také služeb, které pro vás ochotně vykonáváme. Vlajkovými loďmi naší společnosti jsou ale dva produkty – vysokozdvižné vozíky a plošinové vozíky.


Vysokozdvižné vozíky šetří čas i peníze

U vysokozdvižných vozíků nabízíme hned několik variant pohonu. Patří mezi ně tradiční pohon DIESEL/LPG, díky kterému se vysokozdvižný vozík vyznačuje vysokým výkonem za současné malé spotřeby paliva. Vozíky nejsou hlučné a snadno se udržují. Jsou schopny přenést náklad s hmotností až 10 tun! Dalším pohonem je ekologicky přijatelnější pohon CNG, čili stlačený zemní plyn. Tato varianta pohonu vysokozdvižných vozíků je i cenově nejpřijatelnější, protože s ní ušetříte více než při pohonu na klasická paliva. A konečně poslední variantou pohonu vysokozdvižných vozíků jsou akumulátorové vozíky s AC technologií, které se vyznačují svou ekonomičností. Využívají se všude tam, kde panují přísná hygienická a emisní pravidla. Jejich nosnost je až 3,5 tuny.


Plošinové vozíky i pro nejnáročnější provozy

Dále společnost BALKANCAR CZ nabízí velký výběr akumulátorových plošinových vozíků, jejichž kvality oceníte zejména při přepravě materiálu v průmyslových areálech, skladech, výrobních halách a všeobecně v provozech, kde se vyžaduje čistý a tichý provoz. Plošinové vozíky se vyznačují tichým provozem a nízkými provozními náklady, díky trakční baterii vyrobené z čistého olova. Zejména řidiči plošinového vozíku můžou skákat radostí – jejich ovládání je totiž komfortní a pohodlné. Základní výbava plošinových vozíků značky BALKANCAR CZ je velmi široká a obsahuje např. protiskluzovou ložní plochu, osvětlení pro provoz na veřejných komunikacích a mnoho dalších, včetně příslušenství.


BALKANCAR CZ je tu pro vás

Velice pečlivě dbáme na kvalitu a bezpečnost našich výrobků. Ať už jsou to vysokozdvižné nebo plošinové vozíky, ale i další výrobky z našeho sortimentu:

- Ručně vedená technika
- Skladovací technika
- Terénní manipulační technika
- Motorové tahače
- Akumulátorové tahače
- Pneumatiky

Dodáváme také celou řadu příslušenství. Provozujeme bazar i půjčovnu. O tom, že je u nás zákazník na prvním místě, dosvědčuje i celá řada služeb, které jistě oceníte. BALKANCAR CZ poskytuje na své výrobky možnost pravidelných servisních prohlídek a záruční i pozáruční opravy. Provádíme také revize plynových zařízení, lisujeme plnopryžové pneu, vyrábíme hydraulické hadice, provádíme kompletní opravy vysokozdvižných vozíků, včetně kompletní výměny mechanicky namáhaných součástí, motoru a nového laku a mnoho dalších služeb. Jsme držiteli několika certifikátů a oprávnění. Dodáváme náhradní díly pro manipulační techniku všech značek. Zkrátka děláme vše pro to, abyste (nejen) z našich plošinových a vysokozdvižných vozíků měli co největší radost a užitek.



Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/balkancar

FIREMNÍ ČLÁNKY


Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Plnicí stanice CNG přináší snadnou manipulaci i úsporu času

Vysokozdvižné vozíky, poháněné palivem CNG, jsou v současné době velmi populární. Přináší totiž až 50% úspory na náklady za pohonné hmoty a také tichý a bezproblémový provoz. Firmy, které disponují touto technikou, však musí vyřešit základní požadavek – tankování. Nejideálnějším řešením je možnost umístění plnicích stanic přímo v areálu firmy. Pořízení plnicích stanic CNG však není levnou záležitostí, to si uvědomuje i společnosti BALKANCAR CZ s.r.o., která nabízí jejich pronájem.

Vydáno 31.07.2015
Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar pomáhá polské armádě i maďarským tramvajím

Manipulační technika Balcancar, to jsou nejenom nízkozdvižné či vysokozdvižné vozíky nebo plošinové vozíky, ale také celá řada dalších specializovaných strojů pro manipulaci s náklady. Tím vším a také službami spojenými s kvalitními dodávkami manipulační techniky, jako je například bezproblémová doprava či záruční i pozáruční servis a pochopitelně také prodej příslušenství manipulační techniky, se zabývá společnost Balkancar. Vznikla již v roce 1962 a o kvalitách tohoto dodavatele v oboru manipulační technika svědčí mimo jiné také řada dobrých referencí nejen v České republice, ale také dalších evropských zemích.

Vydáno 27.02.2014
Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika

Nejen vysokozdvižné vozíky, ale také další typy manipulační techniky jsou důležitou součástí mnoha provozů. Své uplatnění nachází manipulační technika téměř všude – v logistice, stavebnictví, lesnictví a mnoha dalších oblastech. Na spolehlivosti manipulační techniky pak často závisí mnohé. Pořídit si kvalitní manipulační techniku, jako například vysokozdvižný vozík, tak má rozhodně smysl. Spolehněte se proto také vy na profesionály z Balkancar, kteří se zabývají manipulační technikou od A do Z.

Vydáno 27.02.2014



Vydáno 17.09.2014
215 Zhlédnutí
Topováno 25.04.2016