Využijte svůj potenciál pomocí podnikatelského poradenství

Skutečných odborníků na svou práci je ve světě málo. Zaměstnanci se v dnešní době snaží být pro své zaměstnavatele všestrannými pomocníky a zapomínají se na jednu věc soustředit pořádně. Platí to i v oblasti revitalizace podniků. Naštěstí se ještě najdou tací, kteří jsou skutečnými odborníky na své řemeslo.

Poradenství, Praha 1: právní služby, účetnictví, marketing

Podnikatelské poradenství je tajemstvím úspěchu

Arnošt Čáp je možná pro některé jménem, se kterým se nikdy nesetkali. Ti, kteří ale využili jeho služeb, jsou dnes úspěšní podnikatelé. Arnošt Čáp je totiž productivity specialist ve společnosti J.I.P. pro firmy. Poskytuje podnikatelské poradenství, a jeho služeb využijete také při restrukturalizaci a revitalizaci podniku. Arnošt Čáp se zaměřuje na několik oblastí v rámci podnikatelského poradenství:

  • interní analýza firmy
  • řízení obchodních týmů
  • mystery shopping
  • manažerské poradenství
  • vedení lidí
  • motivace
  • koučink obchodních zástupců

Jako productivity specialist mu nechybí ani prodejní a prezentační dovednosti, které nejenom využívá, ale učí je i své svěřence.

Podnikatelské poradenství v praxi

Výčet těchto poradenských činností vypadá nejenom pěkně na papíře, ale hlavně v praxi. Například v oblasti manažerských dovedností vás Arnošt Čáp naučí, jak být dobrým manažerem a zvládat veškeré dovednosti s touto funkcí spojené. Vysvětlí vám osm charakteristických rysů úspěšného manažera, představí vám základní manažerské funkce, ukáže, jak pracovat co nejefektivněji a mnoho dalších. Teorii prokládá příklady z praxe.

 

Arnošt Čáp se mimo jiné zaměřuje také na koučink obchodních zástupců. Školení probíhají pravidelně, v menších časových intervalech, abychom udrželi pozornost našich posluchačů. Jednodenní školení jsou totiž nejenom časově, ale také psychicky náročná, proto je lepší je rozložit do menších časových úseků. O tom, že naše školení jsou efektivní, mluví ne slova, ale činy. Díky našemu koučinku obchodních zástupců jsme pomohli už mnoho obchodníkům vylepšit své dovednosti a výsledky. Nedosáhli jste po školení Arnošta Čápa kýžených výsledků? Využijte jedinečné nabídky společnosti J.I.P. pro firmy na bezplatné opakování koučinku!

Chcete vědět více? Kontaktujte Arnošta Čápa z J.I.P. pro firmy a nechte si poradit, jak zefektivnit svůj potenciál.

Zázemí stabilní a spolehlivé firmy

Vlajkovou lodí je pro productivity specialistu Arnošta Čápa společnost J.I.P. pro firmy. Ta se zaměřuje na projekty ozdravení, revitalizace a restrukturalizace malých a středních firem v několika oblastech, jako je marketing, prodej, management a mnoho dalších. Zaměstnanci společnosti jsou proto každý odborník na svůj okruh činností a poradenství. Celkově tak společnost J.I.P. pro firmy pokrývá celou problematiku vedení a obchodování společnosti. Cílem je využití potenciálu zákazníků se snahou o maximalizaci zisku, rozšíření povědomí o značce a realizování inovací. Našimi zákazníky jsou malé a střední firmy vlastněné českými majiteli. Společnost J.I.P. pro firmy sídlí v Přerově a Praze. Je tedy rozmístěná tak, aby k ní měli přístup zákazníci z celého území České republiky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vas-poradce.com

Vydáno 17.09.2014
92 Zhlédnutí
Topováno 10.08.2015
FIREMNÍ ČLÁNKY

Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Váš poradce s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Váš poradce s.r.o.
www.vas-poradce.com
Adresa

Adresa

Haštalská 795/1
Praha 1 110 00

info@vas-poradce.com
+420 602 325 606


Najdete nás také zde:

ARES
captcha