ZONECOMP: Svěřte svůj počítač do rukou odborníků na výpočetní techniku

Už vás nebaví věčné problémy, které se svým starým počítačem máte? Plánujete koupit novější model, ale ve světě IT se nevyznáte? Navštivte firmu ZONECOMP v Moravském Krumlově. Již několik let se zabýváme prodejem a servisem výpočetní techniky. Rádi vám tak doporučíme ten nejvhodnější model nového počítače, nebo opravíme ten starý.


ZONECOMP: prodej i servis výpočetní techniky

Odborníci naší firmy jsou vám k dispozici při koupi i servisu stolního počítače, notebooku, tiskárny a jiné potřebné výpočetní techniky. Rádi vám zdarma poradíme a společně vyřešíme jakýkoli problém softwaru i hardwaru. Obrátit se na nás mohou jednotlivci ale také firmy, které si se svými počítači neví rady.

A jaké služby tedy nabízíme?

  • prodej a servis výpočetní techniky
  • náplně do inkoustových a laserových tiskáren
  • instalace software a hardware
  • upgrade (modernizace) hardware a software
  • realizace připojení k internetu
  • návrh a realizace sítí
  • konzultace a školení v oblasti hardware a software

 

Nevíte si rady? Navštivte naši prodejnu v Moravském Krumlově

Jste technický antitalent a bez odborné pomoci se neobejdete? Nebo si zboží před koupí chcete jednoduše osahat? Naše kamenná prodejna je tu přesně pro vás. V případě poruchy váš počítač prohlédneme a doporučíme nejlepší řešení. Naši technici poté provedou odborný servis vašeho PC, ať už půjde o externí čištění, nebo systémový problém.

Uvažujete – li o koupi nové počítačové sestavy, rádi vám doporučíme nejvhodnější software, hardware i ostatní příslušenství přesně pro vaše účely. Svůj nový počítač či notebook tak maximálně využijete a nemusíte utrácet za zbytečné funkce a komponenty.

Internetový obchod zonecomp.cz ušetří váš čas

Milovníci online nakupování jistě ocení náš celorepublikový e – shop. Prodej výpočetní techniky je díky němu přehlednější a rychlejší. Stačí si vybrat z široké nabídky našich produktů, a za pár dní se už můžete radovat z nového technického přírůstku. Internetový obchod eshop.zonecomp.cz má něco pro každého. Vybere si zde nadšený hráč počítačových her, ale i firma vybavující kanceláře.

Jak zvýšíte životnost počítače? Nechte si ho vyčistit

Preventivní servis PC ale i ostatní výpočetní techniky je pro jejich správnou funkci nezbytný. Vyčistění od prachu a špíny často vyřeší veškeré problémy a ušetří vám tak peníze za drahé opravy. U nás provádíme nejen jednorázové čistění, ale také pravidelnou údržbu výpočetní techniky v předem dohodnutém rozsahu. O váš počítač či notebook se tak kompletně postaráme a vy si můžete dlouho užívat jeho služeb. 

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zonecomp.cz

Vydáno 19.09.2014
106 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství

ZONEComp.cz - prodej počítačů a notebooků, servis PC i odborné poradenství
Chystáte se koupit nový notebook či počítač? Nebo vás zlobí ten starý? V každém případě je tu pro vás firma ZONEComp.cz, která zajišťuje prodej počítačů, notebooků i jejich příslušenství, servis PC, čištění počítačů, instalace software a hardware i odborná školení a konzultace. Provádíme komplexní ...

ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.

ZoneComp.cz: Počítačům nemusíte rozumět. Stačí, že jim rozumíme my.
Asi každý jednou za čas potřebuje služby z oblasti informačních technologií. Koupě počítače či notebooku, instalace software nebo hardware, jejich modernizace a servis, realizace připojení počítače k internetu a mnoho dalšího potká dříve či později každého z nás. Informační technologie zkrátka k ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zonecomp Bc. Petr Záviška
WEBOVÁ STRÁNKA
Zonecomp
www.zonecomp.cz
Adresa

Adresa

náměstí T. G. Masaryka č.p. 28
Moravský Krumlov 672 01

info@zonecomp.cz
+420 728 881 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha