SOMAX TECH: Kvalitní mazací a olejová technika se zárukou

Co potřebuje každá firma k tomu, aby byla úspěšná? Nadšení a energii do práce. Právě na tuto kombinaci vsadila v roce 1994 společnost SOMAX TECH spol. s.r.o. – odborník na olejové hospodářství. Za dobu dvaceti let v oboru se nám podařilo vybudovat široké zázemí klientů, kterým poskytujeme vysokou kvalitu služeb. Náš finanční obrat se každým rokem zvyšuje a vykazujeme také velmi dobrou platební morálku. Právě proto o sobě můžeme tvrdit, že patříme k jedné z nejvýznamnějších firem v našem oboru.


Prověřená mazací a olejová technika? To je SOMAX TECH

Automobilový, stavební, chemický, letecký průmysl i zemědělství. Naše služby využijete, ať už se pohybujete v jakémkoli daném oboru. Společnost SOMAX TECH spol. s.r.o. nabízí prodej kompletní techniky pro skladování – olejové hospodářství, maziva, benzín, naftu, barvy i některé chemické produkty. Dále se zabýváme technologiemi pro výrobu a rozvod stlačeného vzduchu a zajišťujeme i vybavení pro čerpací stanice. Pro větší přehlednost uvádíme kompletní nabídku našich služeb:

  • olejové hospodářství
  • skladování a výdej motorové nafty, AdBlue
  • technologie pro stlačený vzduch
  • odsávání plynů a filtrace prachu
  • mazací a olejová technika
  • vybavení dílen a servisů

Speciální stroje i nábytek do pneuservisu? U nás získáte vše na jednom místě!

Naše společnost poskytuje i další servis mimo olejové hospodářství. Máte již zavedený pneuservis, či autodílnu nebo vaše podnikání teprve rozjíždíte? V obojím případě budete potřebovat kvalitního a prověřeného dodavatele vybavení pro pneuservisy. Tím se může stát právě firma SOMAX TECH. Nabízíme nejrůznější stroje, zvedáky i plničky klimatizací – zkrátka vše, co si vybavíte, když se řekne pneuservis. Jsme schopní vám navíc dodat i speciální profesionální nábytek a regály do dílny.

Proč olejové hospodářství od nás? Důvodů je hned několik

Mazací a olejová technika je pro vás nezbytná, ale vy stále váháte, proč si pro její dodání zvolit právě nás? Pak vám nabízíme hned několik důvodů, které vás přesvědčí o tom, že společnost SOMAX TECH je jedničkou ve svém oboru. Naše služby jsou kvalitní a prověřené – všechny naše produkty podléhají přísným evropským normám. Kvalitu potvrzujeme i záruční lhůtou, která je nejméně 12 měsíců, na potrubní rozvody však až 36 měsíců. Při instalaci nového zařízení ekologicky a šetrně zlikvidujeme vaše staré vybavení. Spolehnout se na nás můžete i v případě nečekaných komplikací a poruchy – zajistíme vám náhradní vybavení, a tak provoz vaší firmy nebude nijak omezen.

Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě

V případě, že se rozhodnete zakoupit si u nás výrobky pro olejové hospodářství, či je pro vás přednější mazací a olejová technika, poskytneme vám následující servis. Vše začíná prvním kontaktem se zákazníkem a výběrem vhodné technologie. Dalším krokem je vypracování, odsouhlasení a konečná doprava zboží k vám. V případě složitější objednávky zajišťujeme i profesionální montáž zařízení a zaškolení vašich zaměstnanců. Jak už bylo zmíněno, těšit se můžete i na pozáruční servis výrobků.

Působíme po celé České i Slovenské republice. Minulý rok jsme navíc dostavěli moderní sídlo v Plzni, kde nás můžete navštívit. Pořádáme zde nejrůznější školení a prohlédnout si u nás můžete i různé technologie v nově vystavěném showroomu. Olejové hospodářství a mazací a olejová technika od společnosti SOMAX TECH určitě nebude krokem vedle.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.somaxplus.cz

Vydáno 24.09.2014
105 Zhlédnutí
Topováno 20.12.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA SOMAX TECH spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SOMAX TECH spol. s r.o.
www.varenisoukup.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalogy
Adresa

Adresa

Na Trávníku 20
Plzeň 321 00

info@somaxplus.cz
+420 725 189 523


Najdete nás také zde:

ARES
captcha