Děláte maximum pro vysokou odbornost a bezpečnost práce vašich zaměstnanců?

Bezpečnost při práci je samozřejmě třeba pečlivě dodržovat nejen v náročných provozech. Ne vždy však mají vaši pracovníci potřebné znalosti, na co si dávat pozor a jak postupovat v kritických situacích. Pro jejich i váš klid je třeba jim zajistit odborné proškolení. Společnost Vzdělávací středisko v Příbrami zajistí nejen školení bezpečnosti práce a požární ochrany, ale i široké portfolio základních a rekvalifikačních kurzů pro pracovníky mnoha oborů.


BOZP a PO na základě české legislativy a evropských směrnic

Vzdělávací středisko, s.r.o. se zabývá profesionálním školením zaměstnanců v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany. Poskytuje také poradenství a zajistí odbornou přípravu preventivních požárních hlídek. Školení BOZP a PO se vztahuje také na bezpečnost při stavebních pracích, ve strojním průmyslu, pro řidiče, svářeče a mnoho dalších oborů. Samozřejmostí je zpracování dokumentace BOZP a PO.

Profesionální školení v centru Příbrami i u zákazníka

Chcete-li udělat vše pro vysokou odbornost svých zaměstnanců, která se neobejde bez pravidelného školení o změnách a vylepšeních vyplývajících z platných směrnic a nových technologií, zajistěte jim školení u společnosti Vzdělávací středisko, s.r.o. Kvalifikovaní odborníci provádí školení jeřábníků, strojníků, lešenářů, řidičů, obsluhy tlakových nádob a řetězových pil, svářečů a celé řady dalších pracovníků. Školicí středisko se nachází v centru Příbrami s možností snadného parkování, ale lze využít i možnosti realizace přímo v provozovně vaší firmy.

Potřebujete revizi nebo odborné posouzení technického stavu vašich zařízení?

…obraťte se taktéž na Vzdělávací středisko, s.r.o. Pravidelná kontrola technického stavu, ať už jde o jeřáby, plošiny, motorové vozíky, tlaková či plynová zařízení, je nezbytnou součástí bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ale může vám také ušetřit nemalé peníze za opravy nebo dokonce výměnu celého zařízení. Profesionálové ze Vzdělávacího střediska navíc zajistí i proškolení obsluhy zařízení.

Nepodceňujte bezpečnost a dokonalou informovanost svých zaměstnanců o všech rizicích plynoucích z jejich každodenní práce. Vzdělávací středisko s.r.o. v Příbrami vám pomůže pracovníky nejen chránit před úrazy, ale i zvýšit jejich odbornost a také životnost zařízení.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/vzdelavani

Vydáno 24.09.2014
117 Zhlédnutí
Topováno 19.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Školicí středisko Příbram - rekvalifikační kurzy a školení

Školicí středisko Příbram - rekvalifikační kurzy a školení
Kurzy a přezkoušení pro jeřábníky, řidiče motorových vozíků, stavebních i zemědělských strojů, elektrických zařízení a obsluhu řetězových pil. To a mnohé další nabízí naše školicí středisko Příbram. Dále organizujeme kurzy pro lešenáře, vstřelovače či svářeče, školení pro práci se stabilními ...
PODSTRÁNKY

Kurzy pro obsluhu zařízení a strojů

Kurzy pro obsluhu zařízení a strojů
Kurzy a rekvalifikace pro obsluhu technických zařízení a strojů

Školení a kurzy dělnických profesí

Školení a kurzy dělnických profesí
Školení a kurzy dělnických profesí, svářeč, kotelník, lešenář

Opakovaná školení, revize zařízení, bezpečnost práce

Opakovaná školení, revize zařízení, bezpečnost práce
Přezkoušení, revize zařízení, BOZP a PO
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vzdělávací středisko, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vzdělávací středisko, s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Pod Anenskou 245
Příbram 4 261 01

vzdelavani@centrum.cz
+420 318 621 735


Najdete nás také zde:

ARES
captcha