Nové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Firma KSO AST GmbH Anna Petrová se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem nových i použitých nerezových a PU KEG sudů i prodejem nových sudů.

KSO AST GmbH Anna Petrová - kancelář Praha nerezové pivní sudy, KEG, jehly fitingy

Nerezové i PU KEG sudy

Ať už sháníte nerezové či PU KEG sudy pro vaši provozovnu za velmi výhodné ceny nebo potřebujete použitým sudům prodloužit jejich životnost, obraťte se na profesionální služby společnosti KSO AST GmbH, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a velké skladové zásoby sudů od velikostí 10l až po sudy o objemu 50l. Veškeré nabízené produkty splňují platné normy DIN a EURO.

Prodej KEG sudů


Repasované nerezové a PU KEG sudy jsou od nových k nerozeznání

Použité nerezové a PU KEG sudy procházejí speciálním procesem renovace, v rámci kterého jsou zcela vyrovnány veškeré deformace, sudy jsou kompletně vyčištěny a vyleštěny, je vyměněno horní i spodní těsnění, dle individuálních požadavků jsou také sudy opatřeny novým logem, potiskem, samolepicí fólií či barevným pásem. Rovněž jehly do KEG sudů jsou vyčištěny v ultrazvukové lázni a kompletně repasovány.

KEG sudy vypadají po profesionální generální opravě skutečně jako nové a jsou připraveny pro použití na dalších několik let. Jednou z nesporných výhod repasovaných KEG sudů je i jejich atraktivní cena.

Kontaktujte zprostředkovatelskou kancelář nebo navštivte naše webové stránky


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ksoast.de

Vydáno 24.09.2014
2292 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Specialisté na Keg sudy pro pivovary
Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás ...

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů
KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KSO AST GmbH  Anna Petrová KEG sudy nerezové pivní, jehly fitingy
WEBOVÁ STRÁNKA
KSO AST GmbH Anna Petrová
www.ksoast.cz
Adresa

Adresa

Za Farou 845/13
Praha 5 - Slivenec 154 00

office.petrova@gmail.com
+420 602 308 739


Najdete nás také zde:

ARES
captcha