KSO AST GmbH Anna Petrová
KEG sudy nerezové pivní, jehly fitingyNové i repasované nerezové a PU KEG sudy všech velikostí za atraktivní ceny

Firma KSO AST GmbH Anna Petrová se již více než 20 let zabývá nákupem a prodejem nových i použitých nerezových a PU KEG sudů i prodejem nových sudů.

KSO AST GmbH Anna Petrová - kancelář Praha nerezové pivní sudy, KEG, jehly fitingy

Nerezové i PU KEG sudy

Ať už sháníte nerezové či PU KEG sudy pro vaši provozovnu za velmi výhodné ceny nebo potřebujete použitým sudům prodloužit jejich životnost, obraťte se na profesionální služby společnosti KSO AST GmbH, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti a velké skladové zásoby sudů od velikostí 10l až po sudy o objemu 50l. Veškeré nabízené produkty splňují platné normy DIN a EURO.

Prodej KEG sudů


Repasované nerezové a PU KEG sudy jsou od nových k nerozeznání

Použité nerezové a PU KEG sudy procházejí speciálním procesem renovace, v rámci kterého jsou zcela vyrovnány veškeré deformace, sudy jsou kompletně vyčištěny a vyleštěny, je vyměněno horní i spodní těsnění, dle individuálních požadavků jsou také sudy opatřeny novým logem, potiskem, samolepicí fólií či barevným pásem. Rovněž jehly do KEG sudů jsou vyčištěny v ultrazvukové lázni a kompletně repasovány.

KEG sudy vypadají po profesionální generální opravě skutečně jako nové a jsou připraveny pro použití na dalších několik let. Jednou z nesporných výhod repasovaných KEG sudů je i jejich atraktivní cena.

Kontaktujte zprostředkovatelskou kancelář nebo navštivte naše webové stránkyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.ksoast.de

FIREMNÍ ČLÁNKY


Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás zařídí paní Anna Petrová, která je v každodenním kontaktu s německou centrálou a zajišťuje vše pro český trh.

Vydáno 19.09.2017
Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.

Vydáno 08.07.2015Vydáno 24.09.2014
1945 Zhlédnutí
Topováno 07.10.2016