Na autosalonu v Paříži byla představena nová Škoda Fabia. A je na co se dívat!

V roce 2014 se již objevilo mnoho automobilových novinek. Na českém trhu půjde především o automobily Škoda Yeti nebo novou ŠKODA Fabia. V případě druhé jmenované krásky se fanoušci škodovek mohou těšit na kombinaci sportovnějších proporcí a stylovějšího designu. Nová Škoda Fabia se u prodejců objeví přesně 11.11.2014 v 11 hodin., v Jihomoravském kraji například u autorizovaného prodejce vozů Škoda AUTONOVA BRNO.


Nová Škoda Fabia. Už třetí generace žádaného automobilu

V Česku je Fabia symbolem menších, ale vysoce účelných vozů. Nová Škoda Fabia má být stejně prostorná, o něco nižší, širší a designová. Pohánět ji bude v základní výbavě tříválec 1,0 MPI, se kterým jsme se setkali u Škody Citigo. Tato nová ŠKODA Fabia spadající už do třetí generace, byla  novinářům exkluzivně představena před prázdninami, krátce před podzimním uvedením na trh. Oficiální předvedení bylo na výstavě v Paříži. Zanedlouho po oficiálním představení ji 11.11. najdete také v autosalonu  AUTONOVA  BRNO. A že je na co se těšit!

Hatchback i kombi. To bude nová Fabia roku 2014

Nová Škoda Fabia bude mimo jiné vybavena hranatými předními světlomety, typickým "nosem" na kapotě nesoucím logo škodovky a její karoserie by měla získat ostré rovné linky. Nebude samozřejmě chybět dvojí pětidveřové provedení karoserie - nová ŠKODA Fabia bude k sehnání jako hatchback i kombi. A právě "kombík" by měl být podle jednoho z vysokých představitelů koncernu Volkswagen, Ferdinanda Piëcha, naprostou bombou. Nový model ŠKODA Fabia Combi dokonce označil za jedno z nejkrásnějších aut nikoli pouze Škodovky, ale celého koncernu.

Systém Mirror Link pro snadnější komunikaci nejen mezi Fabií a vašim telefonem

Jako vůbec první model škodovky by letošní nová ŠKODA Fabia měla dostat systém Mirror Link. O co jde? Mirror Link je nový systém propojující palubní systémy vozu, a to například také LCD displej s mobilním telefonem a podobně. Umožní tak třeba sdílet potřebné mapy z mobilní aplikace, což jistě nejeden řidič na cestě ocení. Mapy si pouze jednoduše stáhnete do mobilu a nová ŠKODA Fabia se k nim podle potřeby sama připojí, přičemž není potřeba mít ve smartphonu datové připojení.

ŠKODA Fabia a bezpečnostní systémy

Nová ŠKODA Fabia má inovativní bezpečnostní a komfortní systémy, které se dosud používaly obvykle jen ve vozech vyšších tříd. Poprvé bude pro tento model k dispozici funkce Front Assistent s integrovanou funkcí nouzové brzdy a ESC s multikolizní brzdou. Front Assistent pomocí radaru permanentně vyhodnocuje odstup od vozů jedoucích vpředu a v případě potřeby zasáhne s různou intenzitou (od optického/akustického varování přes přibrzdění až po samočinné brzdění) v případě nedostatečného odstupu. Multikolizní brzda snižuje riziko následného nárazu po primární kolizi. Dalšími bezpečnostními systémy, dostupnými pro novou generaci modelu Fabia, jsou Driver Activity (rozpoznání únavy řidiče), Speedlimiter (omezovač rychlosti), Hill Hold Control (asistent rozjezdu do kopce) a elektronická kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách. Komfort dále zlepšují mimo jiné na přání dodávaný systém bezklíčkového odemykání, startování a zamykání.

Pro novou Škodu Fabia do autosalonu AUTONOVA BRNOUvažujete nad koupí vozu a nová ŠKODA Fabia by mohla být jedním z vašich favoritů? Pak navštivte svého autorizovaného prodejce vozů Škoda AUTONOVA BRNO. O škodovkách včetně nové Škody Fabia víme vše!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autonova.cz

Vydáno 01.10.2014
285 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete

Škoda Rapid Spaceback: Jednou ho vyzkoušíte a už v něm odjedete
Přemýšlíte o koupi nového vozu, nebo jste se rozhodli, že ten nový Rapid prostě chcete, jen nevíte, ve které variantě? Navštivte autorizovaného prodejce vozů Škoda Autonova Brno a budete mít jasno. Máme pro vás nejen všechny typy Škody Rapid včetně typu Škoda Rapid Spaceback, ale samozřejmě také ...

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq

Představujeme nový automobil značky Škoda, který má název Karoq
Máte rádi známou a proslulou českou značku Škoda? Pak se jistě také velice těšíte na nový model Škoda Karoq, který si nyní představíme. Jeho přezdívkou je: „Auto se šípem“. Jezdí velice rychle, ale především bezpečně.

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů

Nová Škoda Kodiaq se postará o jízdu vašich snů
Každý nový model vozidla přináší překvapení, které splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníka. Škoda se rozhodla rovněž splnit přání mnoha zákazníků a přivézt na světlo světa svoje první SUV značky Škoda Kodiaq. Už podle názvu lze soudit, že jde o medvěda, který má sílu, nadzemské vlastnosti a ...

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA

Motocyklová sezóna je tady a s ní i nový showroom KTM AUTONOVA
První polovina tohoto roku není významná jen pro motorkáře, kteří netrpělivě čekali na příznivé počasí pro krátké i dlouhé jízdy na motocyklu. Obzvláště důležitou, až přelomovou, se stala pro brněnského prodejce KTM AUTONOVA BRNO, který po letech kompromisů představil svůj nový showroom a s ním i ...

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA

Autosalon ŠKODA jako součást prostorů společnosti AUTONOVA
Chcete se podívat na všechny aktuální modely vozů ŠKODA? To bude již brzy možné v prostorách společnosti AUTONOVA BRNO s.r.o., která aktuálně provádí přestavbu a pracuje na novém uspořádání prostorů autosalonu. Nejnovějšími modely se budete kochat ve chvílích čekání na dokončení servisu či opravy ...

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu

Jezděte každý rok novou Škodovkou díky operativnímu leasingu
Potřebujete auto, ale chybí vám dostatek financí? Nebo prostě rádi zkoušíte nové věci a chcete se vozit v nejnovějším modelu na trhu? Pak je pro vás operativní leasing pro soukromníky od ŠkoFINU tím pravým řešením. Auto si můžete na čas pronajmout a až zatoužíte po jiném, jednoduše nám ho vrátíte.
PODSTRÁNKY

Prodej vozů značky ŠKODA

Prodej vozů značky ŠKODA
Autorizovaný prodejce s kompletní nabídkou vozů ŠKODA s možností testovací jízdy v Brně

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA

Záruční i pozáruční servis VW ŠKODA
Autorizovaný záruční i pozáruční servis vozů VW ŠKODA, řešení v případě nehody či poškození vozidla

Operativní leasing a prodej ojetých vozů

Operativní leasing a prodej ojetých vozů
Operativní leasing ŠKODA Bez starostí, prodej ojetých ověřených vozů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTONOVA BRNO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTONOVA BRNO s.r.o.
www.autonova.cz
Adresa

Adresa

Masná 418/20
Brno 602 00

jan.tuma@autonova.cz
+420 543 424 213


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha