Speciální sada kulových čepů pro přední nápravu na vozidlech JEEP

TOP Servis - Holan s.r.o.

Speciální sada kulových čepů pro přední nápravu na vozidlech JEEP

TOP Servis - Holan s.r.o.
Konec studených prstů a námrazy! Nezávislé topení vyhřeje vaše auto za každého počasí

Mrazivé zimní měsíce dávají zabrat nejen dopravním prostředkům, ale také jejich řidičům. Ranní škrábání námrazy a drkotání zubů za jízdy je nejen nepříjemné, ale především velmi nebezpečné. Díky nezávislému topení do auta od firmy TOP Servis – Holan můžete tento problém hodit jednou pro vždy za hlavu. Vaše auto totiž bude díky této technologii vyhřáté dřív, než ráno vstanete z postele.


Vytápějte své auto na dálku díky nezávislému topení

Topení v osobních automobilech jsou často velmi pomalá, a než se auto vyhřeje na požadovanou teplotu, jste skoro v cíli cesty. V naší firmě vám proto nabízíme nezávislé topení, které vám umožní určit, kdy a jak se vaše auto začne vytápět. Dopředu si tak zajistíte, že i velmi brzo ráno na vás bude čekat příjemně vyhřátý vůz. Pro náročnější zákazníky navíc nabízíme dálkově ovládané topení. Vysílačkou nebo pomocí sms můžete dávat vašemu vozu příkazy a pohodlné cestování si zajistit i když ještě ležíte v posteli. Pomocí dálkového ovládání také zjistíte, jakou teplotu interiér vašeho auta zrovna má. Nezávislé topení tak ušetří váš čas i vaše zdraví.

Nezávislé topení pro všechny dopravní prostředky

Firma TOP Servis – Holan pracuje pouze s osvědčenými výrobci nezávislého topení. Nabízíme vám proto produkty firem EBERSPÄCHER, WEBASTO a ATESO, které se hodí pro auta poháněná benzínem, naftou i zemním plynem. Vybrat si můžete například jednodušší teplovzdušné topení, vhodné pro osobní automobily, kabiny náklaďáků, ale i stavební a zemědělské stroje. Komfortnější varianta v podobě teplovodního topení nabízí navíc i ohřev motoru a omezí tak studené starty, které v zimních měsících autu velmi škodí. Také teplovodní topení využijete kromě ohřevu osobních aut i v nákladových prostorech nebo velkých autobusech.

Montáž nezávislého topení zařídíme za vás

Ve firmě TOP Servis se vám snažíme poskytovat kompletní a profesionální služby. S výběrem vhodného nezávislého topení pro vaše auto vám proto rádi pomůžeme a topný systém následně uvedeme do provozu. Naši technici nainstalují do motorového prostoru výměník tepla a podrobně vás proškolí o užívání výrobku. Také v případě poruchy vašeho nezávislého topení jsme vám k dispozici. Provádíme odborný záruční i pozáruční servis a o vaše auto se tak dobře postaráme

Nezávislé topení do auta je zkrátka trefou do černého. V zimě vás zbaví nepříjemných omrzlin a v létě se změní na nezávislé větrání prostoru vozidla. Proto zahoďte škrabky a rukavice a vydejte se k nám pro nezávislé topení ještě dnes. Ani ta nejtužší zima vám pak nebude dělat starosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.topservis-holan.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Spací nástavby umožní plnohodnotný spánek v autě

Na cestách člověk potřebuje nejen spolehlivé auto, které jej doveze na místo určení, ale také místo, kde může pohodlně složit hlavu. Odpočinek je na cestách jedním z nejdůležitějších elementů. Pokud nejste pořádně připravení na řízení, může to vést k mikrospánku a následné tragédii. Jestliže nemáte v autě dostatek místa, měli byste uvažovat o změně a zvolit vhodnou alternativu na cesty. Jednou z nich může být spací nástavba, která zaručuje vysoký komfort a standard. Ohrozit řidiče může však nejen nedostatek spánku, ale i jeho otupené smysly v zimních obdobích. Nasednout do vymrzlého auta není příjemné, ale i tak – cestuje někdo rád v zimě? Topení do karavanu od společnosti Top servis Holan může být vaším vysvobozením.

Vydáno 25.08.2015
Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Nezávislé topení do auta – nafta, benzín, zemní plyn i LPG

Zajištění ideální teploty v průběhu jízdy je základním požadavkem pro pohodlí na cestách. Společnost TOP Servis - Holan s.r.o. se sídlem v Praze se již od roku 1995 zabývá montážemi a servisem nezávislých topení do auta. Svým klientům nabízí nadstandardní řešení, a proto v současnosti zaujímá přední místo na automobilovém trhu v oblasti speciální výbavy vozidel. V závislosti na potřebách svých klientů nabízí nezávislá topení na naftu, benzín, zemní plyn i LPG.

Vydáno 15.09.2016
Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Výroba a montáž nezávislých topení, klimatizací a spacích kabin

Spací kabiny jsou neodmyslitelnou součástí všech nákladních a užitkových vozidel, u nichž se předpokládá nájezd mnoha kilometrů za den a z toho plynoucí únava řidiče. Spací kabina však musí splňovat určitou míru komfortu, aby byla pro řidiče kvalitním místem pro odpočinek. Proto by spací kabina měla mít nezávislé topení, klimatizaci nebo kombinaci těchto zařízení.

Vydáno 14.07.2017
Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Spoiler, spací kabina nebo další výbava vozidel? Produkty firmy ZAKO nyní s oficiálním zastoupením na českém trhu

Střešní spoiler nebo spací kabina je pro spoustu řidičů neodmyslitelnou součástí vozidla. A proto v naší společnosti TOP Servis - Holan dbáme na to, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, co se v oblasti doplňků pro nákladní automobily dá sehnat. Ať už hledáte kvalitní a odolný střešní spoiler, klimatizaci, ochlazovač a nebo vám chybí třeba spací kabina, u nás si jistě vyberete.

Vydáno 13.09.2016Vydáno 01.10.2014
629 Zhlédnutí

Nezávislé topení

Nezávislé topení

Montáž a servis přídavného nezávislého teplovzdušného a teplovodního topení

Klimatizace

Klimatizace

Přídavné nezávislé klimatizace do osobních i nákladních aut, do kabin stavebních a zemědělských strojů

Spací kabiny a spojlery

Spací kabiny a spojlery

Montáž spacích nástaveb, spacích kabin a střešních spojlerů s příslušenstvím