Půjčovátor: Půjčovna zahradní techniky, nářadí a přístrojů v jednom

Vyrostl vám na zahradě nevzhledný porost a nemáte doma křovinořez? Vypůjčete si ho! Jedete jednou za čas na dovolenou a potřebovali byste nosič kol na auta? Vypůjčete si ho! Přepadla vás nutkavá touha potápět se? Vypůjčete si vodní scooter! Všechny tyto věci a mnoho dalších najdete u Půjčovátoru.


Půjčovna jako žádná jiná

Některé věci se zkrátka nevyplatí kupovat, protože byste je příliš nevyužívali. V případech, kdy přeci jen sháníte konkrétní věc na krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem, se obraťte na Půjčovátor. Jsme první on-line půjčovna, která vám šetří peníze i čas. Nehledejte nářadí, zahradní techniku, přístroje a další věci na různých místech. My pro vás schraňujeme jen ty nejkvalitnější přístroje, které zapůjčujeme zásadně v perfektním stavu. Naši technici neustále kontrolují a upravují stav jednotlivých věcí na výpůjčku. Půjčovna disponuje také vlastním servisem. Nabídka námi půjčovaných věcí v Půjčovátoru je opravdu pestrá - více než 100 položek běžných, ale i poněkud neobvyklých přístrojů.

Jak naše půjčovna funguje?

Vy potřebujete půjčit nářadí, my vám ho dodáme. Potřebujete půjčit zahradní techniku, my vám ji dodáme. Jak ale naše unikátní půjčovna přesně funguje? Možná se budete divit, ale úplně jednoduše. Vyberete si předmět (klidně i několik) z naší nabídky a kontaktujete nás. Nezapomeňte také uvést údaj, kdy danou věc potřebujete k užívání. Pak stačí jen zaplatit vratnou kauci a pronájem. Pak už vše nechejte na nás. Garantujeme, že v den, který jste si zvolili, danou věc obdržíte a můžete se těšit z jejího užívání. Po skončení výpůjčky stačí udat adresu (nemusí být stejná jako ta, kam jsme vám předmět z půjčovny zaslali) a my si vypůjčenou věc zase odvezeme. Do týdne po vrácení dané výpůjčky vám na účet zašleme plnou výši kauce.

 

Zamilovali jste se do vypůjčené věci? Není problém. Stačí jen, když si přes svůj uživatelský účet na Půjčovátoru prodloužíte půjčovné. To vše stačí jen jeden den předem a po zpracování požadavku si můžete vámi vypůjčenou věc užívat o něco déle.

Půjčovna nářadí, půjčovna zahradní techniky, půjčovna, čeho chcete...

Jak už jsme zmínili, náš sortiment věcí k výpůjčce přesáhl číslo 100. Zmínili jsme také, že u nás najdete zcela běžné věci, ale i ty méně obvyklé. Nyní budeme více konkrétní. Vypůjčené věci dělíme do 5 kategorií podle jejich využití:

  • nářadí
  • přístroje
  • zahradní technika
  • auto moto
  • hobby.    

 

Jako půjčovna nářadí vám nabízíme např. bourací kladivo, motorové nůžky, mobilní klimatizaci, žebřík s plošinou a mnoho dalších praktických a užitečných nářadí. Sekce přístroje zase obsahuje několik druhů generátorů, detektor kovů, řezačku dlažby nebo studiovou sadu světel. V rámci půjčovny zahradní techniky vám přinášíme motorové čerpadlo, zemní vrták, výkonnou pilu nebo travní provzdušňovač. Majitelé automobilů zase určitě potěší možnost vypůjčit si nosič kol, předstan, autochladničku, střešní box nebo vysokotlakou myčku. Milovníci relaxu a času dovolených si zase přijdou na své v sekci půjčovna hobby. V ní nabízíme k výpůjčce člun, balonkový kompresor, dětskou plovací vestu, párty stan, skákací hrad, vodní scooter, výčepní zařízení, podvodní kameru a mnoho dalších.

Vyberte si svou oblíbenou věc i vy a vypůjčete si ji jednoduše přes unikátní půjčovnu Půjčovátor!

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.pujcovator.cz

Vydáno 02.10.2014
375 Zhlédnutí
Topováno 21.01.2015
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MARELL s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MARELL s.r.o.
www.marell.cz
Adresa

Adresa

Hradišťská 643
Uherské Hradiště 686 01

marell@marell.cz
+420 608 040 513


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha