Vzdělávejme se společně (nejen) v personalistice

Říká se, že kdo neumí, učí. Taky se ale tvrdí, že výjimka potvrzuje pravidlo. Tou výjimkou je společnost PROFIMA EFFECTIVE, která svým zákazníkům poskytuje kvalitní personální poradenství, dále poradenství v rámci průmyslového inženýrství a zajišťuje také mystery shopping. S námi zkrátka porostete nejen profesně, ale také duševně. Kurzy jsou určeny jak pro jednotlivce, tak pro celé firmy.


Personální poradenství pro efektivitu ve firmě

Jednou ze stěžejních činností společnosti PROFIMA EFFECTIVE je personální poradenství. Tomuto odvětví bychom se nevěnovali, kdybychom nedisponovali dlouhodobými zkušenostmi a prokazatelnými výsledky. Díky našemu personálnímu poradenství zefektivníte nejen oblast lidských zdrojů, ale zvýšíte i efektivitu celého podniku. A na co se v našich kurzech personálního poradenství můžete těšit? Školení zaměřujeme na čtyři oblasti - výběrová řízení, komplexní psychologická diagnostika, assessment centrum a ostatní služby v personální oblasti (personální audit, tvorba motivačního a kariérového systému pracovníků a mnoho dalších). To vše především se zaměřením na obsazování manažerských pozic.

Vyznáme se i v průmyslovém inženýrství

PROFIMA EFFECTIVE je tu od toho, aby předávala cenné zkušenosti a znalosti ostatním. Firmy oceňují naši nabídku řešení problémů průmyslového inženýrství. Kontaktují nás, pokud mají nízkou úroveň standardizace, pokud mají neefektivně uspořádané pracoviště, nebo pokud disponují nedostatečnou výrobní dokumentací. Všechny tyto a mnoho dalších problémů vaší firmy společně odbouráme. Naši lektoři jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a bohatými znalostmi svého oboru. V rámci průmyslového inženýrství vám tak pomůžou snížit náklady výroby, zvýšit produktivitu a pružnost výroby, díky jejich radám dosáhnete motivovanosti a loajality vašeho personálu.

Mystery shopping aneb Důvěřuj, ale prověřuj

Další oblastí, které se naši kouči a lektoři věnují, je mystery shopping. Záhadné anglické spojení není ničím jiným než prověrkou vašich zaměstnanců. Mystery shopping využijete zejména na místech, kde se vaši zaměstnanci dostávají do kontaktu se zákazníky. Mystery shopping společnosti PROFIMA EFFECTIVE odhalí nedostatky a přednosti v této komunikaci. Na základě monitoringu prodejních dovedností personálu a dalších aktivit zajistíme podrobnou analýzu, díky které můžete srovnávat jednotlivé prodejce a zjistíte, kdo je slabým a kdo naopak silným článkem týmu. Mystery shopping provádíme i netradiční formou - pomocí telefonické komunikace, tzv. mystery calling nebo prostřednictvím emailu, tzv. mystery emailing.

Výčet služeb a poradenství, nabízených společností PROFIMA EFFECTIVE, je ale mnohem širší. Navštivte naše webové stránky a přesvědčte se o tom i vy.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.profima.cz

Vydáno 02.10.2014
224 Zhlédnutí
Topováno 12.01.2016
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PROFIMA EFFECTIVE, s. r. o.
www.profima.cz
Adresa

Adresa

Tyršovo nábřeží 760
Zlín 760 01

profima@profima.cz
+420 603 146 964


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha