Akce pneuservisu Dolina - výměna pneu zdarma při nákupu sady 4ks

Autoservis Dolina Miroslav Říš

Akce pneuservisu Dolina - výměna pneu zdarma při nákupu sady 4ks

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro rozloučit. Karbonové usazeniny v motoru totiž dokážou v tom špatném slova smyslu mnohé. Přitom stačí, abyste vašemu čtyřkolovému mazlíčkovi pravidelně dopřáli dekarbonizaci motoru u Autoservisu Dolina. Například ve ventilech a jejich dosedacích plochách karbonové usazeniny velmi výrazně ovlivňují výkon a spotřebu motoru. Ve spalovacím prostoru na pístních kroužcích a v hlavě válce zase zapříčiňují typické „klapání“ motoru a jeho nepravidelné zážehy, což má za následek snižování efektivity využití paliva a životnosti motoru. Karbonové usazeniny na vstřikovačích pak zabraňují tomu, aby se palivo správně rozprašovalo, čímž dochází ke zvyšování emisí, neklidnému chodu motoru, vyšší spotřebě paliva a samozřejmě ztrátě výkonu motoru.

Dekarbonizace motoru

Dekarbonizace motoru sníží spotřebu a zvýší výkon

Také k zanášení katalyzátoru karbonovými usazeninami dochází postupně a nakonec může vést k jeho úplné neprůchodnosti. Výsledkem je zvýšená tvorba zplodin a opět snížený výkon motoru. Zanesený senzor lambda sondy zabraňuje korektnímu měření a řídící jednotka pak nařizuje použít mnohem větší množství paliva, než je skutečně třeba. Zanesený palivový filtr pak přívod paliva drasticky snižuje, chod motoru se stává nepravidelným a jeho výkon značně omezeným.

Karbonové usazeniny v motoru vznikají postupně a mohou být natolik nenápadné, že si ztráty výkonu motoru a zvýšených emisí nemusíme vůbec všimnout. Pravidelný profesionální servis spojený s dekarbonizací motoru je proto na místě.


Nepodceňovat dekarbonizaci motoru se vyplatí

Autoservis Dolina provádí kvalitní dekarbonizaci motorů pomocí speciálních chemicko-technických kapalin, které regenerují motor a výrazně snižují provozní náklady vozu. Dekarbonizace motoru čistí nejen spalovací prostory, ale také palivové a výfukové cesty, obnovuje správnou činnost vstřikovacích trysek.

Profesionální servis benzínových i dieselových motorů ve formě dekarbonizace motoru navrací motoru jeho původní výkon, snižuje emise a také spotřebu paliva. Vaše auto díky dekarbonizaci motoru získá opět tak rychlý start, jako „za mlada“.

Více informací o firmě Autoservis Dolina, který provádí kvalitní dekarbonizaci motorů, najdete na webových stránkách.

Autoservis Dolina


Více informací naleznete na našich stránkách  http://autoservischrysler.cz/

Vydáno 06.08.2013
4519 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge
Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné ...

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta

Dekarbonizace v Autoservisu Dolina zachrání motor vašeho auta
Usazeniny motor zanáší postupně a nenápadně. Časem ale mohou způsobit dokonce jeho nenávratné poškození a vám nezbyde nic jiného, než se s motorem rozloučit. Pravidelný profesionální servis, dekarbonizace motoru a čištění filtru pevných částic ale škodám a finančním ztrátám zabrání. Obraťte se ...

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů

Autoservis, který zajistí běžné i specifické opravy vozů
Autoservis Dolina z Kudlovic v okrese Uherské Hradiště je všestranným autoservisem, který vám pomůže jak s běžnými opravami a servisem vašeho vozu, opravou automatické i manuální převodovky, tak si poradí také s nákupem a instalací nejrůznějších doplňků. V tomto směru se specializuje například na ...

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta

Autoservis Dolina: Opravujeme i servisujeme nejen americká auta
Patříte taky mezi milovníky aut? Pak máte možná doma v garáži i vy zaparkovaný americký model vozu. Přestože auta značek Jeep, Chrysler nebo Dodge patří k nejlepším na trhu, nevyhnou se pravidelným servisním kontrolám. A právě od toho tu je Autoservis Dolina.
PODSTRÁNKY

Dekarbonizace

Dekarbonizace
Dekarbonizace dieselových motorů v profesionálním autoservise

Opravy převodovky

Opravy převodovky
Servis a opravy automatických a manuálních převodovek vozů všech značek

Autoservis Chrysler, JEEP

Autoservis Chrysler, JEEP
Autoservis, pneuservis Chrysler, JEEP – kompletní servis a opravy vozidel
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Autoservis Dolina Miroslav Říš
WEBOVÁ STRÁNKA
Autoservis Dolina
www.prevodovky-uh.cz
Adresa

Adresa

Kudlovice 292
Kudlovice 687 03

autoservis@emailbox.cz
+420 734 202 054


Najdete nás také zde:

www.prevodovky-uh.czARES
captcha