Volejte s námi bez investic – řešení pro malé firmy i velká call centra

Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha

Volejte s námi bez investic – řešení pro malé firmy i velká call centra

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Quantcom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Quantcom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.

Internetové služby - Quantcom, a.s.

Připojení k internetu pro domácnosti i firmy

Přinášíme řešení připojení k internetu jak pro firmy, tak domácnosti. První typ internetového připojení je vhodný pro malé i velké firmy nebo třeba státní instituce a jeho nesporné výhody spočívají v garantovaných parametrech služeb - nejen z hlediska kvality, ale také rychlosti připojení k internetu. Objem dat je navíc neomezený a samozřejmostí je nonstop uživatelská podpora.
Pro použití internetu v domácích podmínkách nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu s využitím ethernetové sítě. Jak rychlost stahování dat, tak jejich odesílání je v tomto případě stejná. Jedná se o velmi spolehlivé a bezpečné připojení k internetu, u kterého nehrozí žádná podvodná přesměrování.

Připojení k internetu


Data a firemní VPN sítě

Pro velké firmy, státní instituce, ale třeba také operátory je často využívanou službou tzv. VPN. Umožňuje totiž bezpečně propojit pobočky nebo firemní partnery jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Způsob komunikace pomocí přenosu dat sítí VPN je pro instituce velice flexibilní a spolehlivý a může vám velmi výrazně snížit provozní náklady. U VPN sítí je v rámci jedné přípojky možné kombinovat jak datovou, hlasovou, internetovou, tak video komunikaci. Kapacitu přípojek VPN sítí si přitom můžete zvolit přesně podle svých potřeb, a to v rozmezí od 64 Kbps až po řády Gbps. Vaši VPN síť pak není problém kdykoli v průběhu času rozšířit například o další pobočky.

Připojení pomocí sítě VPN


Telefonní připojení a další hlasové služby včetně virtuální ústředny

Hlasové služby, do kterých spadá například telefonní připojení pro domácnosti i firmy, ale třeba také čím dál oblíbenější virtuální ústředny nebo linky 800 a 900 jsou další oblastí, na kterou se v Quantcom specializujeme.

Rádi byste například svým zákazníkům nabídli jednotné kontaktní telefonní číslo 800, které bude snadno zapamatovatelné? Pak vám s tímto efektivním a přesto stále velmi levným marketingovým nástrojem poradíme a nabídneme také široké možnosti nastavení této vaší například "zelené" linky. Finančně výhodnější variantou klasické ústředny, kdy zákazník platí pouze za využitou kapacitu, je takzvaná virtuální ústředna. Ta je umístěna v našem zabezpečeném datovém centru a její napájení je zálohováno. Jako malý, avšak zajisté příjemný bonus, vždy získáváte volání mezi všemi pobočkami vaší virtuální ústředny zcela zdarma.


Čím dál oblíbenější Cloud

V neposlední řadě svým zákazníkům Quantcom kromě klasického připojení k internetu a dalších služeb nabízí také nejmodernější řešení pro provoz virtuálních serverů v datovém centru - tzv. cloud. Pokud nechcete přemýšlet nad výkonností vašeho serveru a bezpečností vašich dat, pak využijte právě cloud. V rámci jeho hostingu můžete parametry serveru upravovat dle vaší aktuální potřeby a výdaje tak budete mít vždy plně pod kontrolou. Kromě služby cloud ale nabízíme například také takzvaný housing nebo telemetry connect. V rámci housingu svůj server umístíte do našeho plně klimatizovaného a bezpečného kolokačního centra připojeného na naši páteřní síť.

Provoz virtuálních serverů v datovém centru - cloud


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.quantcom.cz/

Vydáno 02.10.2014
374 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Trvalé připojení k internetu Profi internet

Trvalé připojení k internetu Profi internet
Rádi byste internet s garantovanou rychlostí? V tom případě by vaše požadavky dokázala uspokojit služba Profi internet, která pracuje na základě optické sítě nebo bezdrátové technologii, která funguje v licencovaném i bezlicenčním pásmu. O provedení v mnoha variantách se postará společnost ...

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti

Vysokorychlostní internet pro firmy, instituce i domácnosti
Internet se stal samozřejmostí dnešní doby. S tím také souvisí stále větší nároky na připojení k internetu. Ať už potřebujete poskytnout internet pro malou nebo velkou firmu, instituci nebo třeba jen domácnost, nabízené služby společnosti Quantcom, a.s. vás zaujmou. Firma byla založena v roce 2000 ...

Quantcom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy

Quantcom – internet pro domácnosti, malé i velké firmy
Internet tvoří běžnou součást života většiny z nás. Na trhu najdete mnoho poskytovatelů internetu, od velkých po malé firmy. Quantcom, a.s. má významné postavení na českém i zahraničním telekomunikačním trhu. Nabízíme trvalé internetové připojení optickou nebo bezdrátovou technologií, ...
PODSTRÁNKY

Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti
PROFI INTERNET a IP TRANSIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby
Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting
Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Quantcom, a.s. (Dial Telecom)
www.quantcom.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

InternetDataHlas
Adresa

Adresa

Křižíkova 36a/237
Praha 8 186 00

info@quantcom.cz
+420 226 204 111


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha