Dial Telecom, a.s.
Telekomunikační operátor Praha




Internet pro firmy a domácnosti

Internet pro firmy a domácnosti

PROFI INTERNET a IP TRANZIT pro trvalé firemní připojení k internetu a INTERNET DOMA

Hlasové služby

Hlasové služby

Telefonní připojení, virtuální ústředna, linky 800 a 900, telekonference a velkoobchodní hlas

Datové služby / cloud hosting

Datové služby / cloud hosting

Datové služby VPN, datový okruh, LAMBDA, pronájem vláken a cloud hosting



Vydáno 02.10.2014
396 Zhlédnutí
Topováno 29.05.2017

VPN sítě, připojení k internetu a Zelené linky pro vaši komunikaci

Hlasové a datové služby, internet i hosting v kompletním portfoliu a garantované kvalitě. Tak lze ve stručnosti shrnout zaměření české společnosti Dial Telecom, která se profiluje jako celonárodní telekomunikační operátor. Kvalita služeb Dial Telecom je přitom zaručena provozem vlastní optické sítě propojující nejen celou Českou republiku, ale sahající také do zahraničí.


Připojení k internetu pro domácnosti i firmy

Přinášíme řešení připojení k internetu jak pro firmy, tak domácnosti. První typ internetového připojení je vhodný pro malé i velké firmy nebo třeba státní instituce a jeho nesporné výhody spočívají v garantovaných parametrech služeb - nejen z hlediska kvality, ale také rychlosti připojení k internetu. Objem dat je navíc neomezený a samozřejmostí je nonstop uživatelská podpora.

Pro použití internetu v domácích podmínkách nabízíme vysokorychlostní připojení k internetu s využitím ethernetové sítě. Jak rychlost stahování dat, tak jejich odesílání je v tomto případě stejná. Jedná se o velmi spolehlivé a bezpečné připojení k internetu, u kterého nehrozí žádná podvodná přesměrování.

Data a firemní VPN sítě

Pro velké firmy, státní instituce, ale třeba také operátory je často využívanou službou tzv. VPN. Umožňuje totiž bezpečně propojit pobočky nebo firemní partnery jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Způsob komunikace pomocí přenosu dat sítí VPN je pro instituce velice flexibilní a spolehlivý a může vám velmi výrazně snížit provozní náklady. U VPN sítí je v rámci jedné přípojky možné kombinovat jak datovou, hlasovou, internetovou, tak video komunikaci. Kapacitu přípojek VPN sítí si přitom můžete zvolit přesně podle svých potřeb, a to v rozmezí od 64 Kbps až po řády Gbps. Vaši VPN síť pak není problém kdykoli v průběhu času rozšířit například o další pobočky.

Telefonní připojení a další hlasové služby včetně virtuální ústředny

Hlasové služby, do kterých spadá například telefonní připojení pro domácnosti i firmy, ale třeba také čím dál oblíbenější virtuální ústředny nebo linky 800 a 900 jsou další oblastí, na kterou se v Dial Telecom specializujeme.

Rádi byste například svým zákazníkům nabídli jednotné kontaktní telefonní číslo 800, které bude snadno zapamatovatelné? Pak vám s tímto efektivním a přesto stále velmi levným marketingovým nástrojem poradíme a nabídneme také široké možnosti nastavení této vaší například "zelené" linky. Finančně výhodnější variantou klasické ústředny, kdy zákazník platí pouze za využitou kapacitu, je takzvaná virtuální ústředna. Ta je umístěna v našem zabezpečeném datovém centru a její napájení je zálohováno. Jako malý, avšak zajisté příjemný bonus, vždy získáváte volání mezi všemi pobočkami vaší virtuální ústředny zcela zdarma.

Čím dál oblíbenější Cloud

V neposlední řadě svým zákazníkům Dial Telecom kromě klasického připojení k internetu a dalších služeb nabízí také nejmodernější řešení pro provoz virtuálních serverů v datovém centru - tzv. cloud. Pokud nechcete přemýšlet nad výkonností vašeho serveru a bezpečností vašich dat, pak využijte právě cloud. V rámci jeho hostingu můžete parametry serveru upravovat dle vaší aktuální potřeby a výdaje tak budete mít vždy plně pod kontrolou. Kromě služby cloud ale nabízíme například také takzvaný housing nebo telemetry connect. V rámci housingu svůj server umístíte do našeho plně klimatizovaného a bezpečného kolokačního centra připojeného na naši páteřní síť.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.dialtelecom.cz