Šetřete i při vážení díky nejnovějším vahám firmy KADLEC spol. s r.o.

Hledáte místo, kde přesnému vážení skutečně rozumí? Pak navštivte firmu KADLEC spol. s r.o. z Opavy. Již od roku 1993 vám nabízíme nejrůznější váhy a vážící technologie. Získat u nás můžete přesné laboratorní váhy, přístroje pro vážení vozidel a nově také váhy mobilní, které šetří životní prostředí i vaše peněženky.


Mobilní váhy vás ušetří zbytečného cestování

Ve firmě KADLEC se snažíme jít s dobou a poskytovat vám ty nejmodernější technologické postupy, které vážení vozidel i těžkých nákladů výrazně usnadní. Spolupracujeme proto se světově uznávanými firmami a nabízíme vám spolehlivé mobilní váhy. Díky mobilním vahám jsme schopni provést vážení na místě, které si sami určíte. Nemusíte tak pokaždé cestovat na automobilovou váhu a zpět a ušetříte životní prostředí i náklady na pohonné hmoty.

Využití mobilních vah je široké, velký pokrok znamenají například při svozu a zpracování odpadů. Díky napojení na řídící software budete mít dokonalý přehled o naloženém odpadu. Jeho zvážení navíc může proběhnout přímo u zákazníka a on tak bude přesně vědět, za jaké služby platí. Mobilní váhy navíc můžeme zabudovat do vysokozdvižných vozíků nebo jiných přepravních zařízení a vy tak ušetříte mnoho času a zbytečného cestování.

Vážení odpadu nikdy nebylo snazší

Možností, jak vážní systémy při svozu a třídění odpadu využít, je hned několik. Zvolit můžete vážení na čelním, zadním i bočním nakladači, ale i vážení celou nástavbou na nákladním vozidle. Díky softwaru, který váhy ovládá, navíc máte informace o zváženém odpadu i jednotlivých zákaznících, které se automaticky ukládají a zpracovávají. Budete tak přesně vědět, který zákazník za své popelnice platí a zaslouží si jejich vysypání. GPS navigace vám navíc ukáže, jak projet určenou trasu co nejlépe a ušetří vás tak zbytečného bloudění a najetých kilometrů.

Třídění odpadu usnadní i pevně zabudované váhy

Třídění odpadu je pro životní prostředí velmi důležité. Ne všichni lidé si to však uvědomují a třídění odpadu podceňují. Celý proces mohou výrazně usnadnit bezobslužná sběrná místa se zabudovanými váhami. Zabudované váhy přesně rozeznají jaký odpad a v jakém množství byl na sběrné místo přinesen. Systém pak sám pracovníky informuje, že je sběrna plná. Velké úspory lidské práce i pohonných hmot přináší také váhy zabudované do lisovacích zařízení. Jednoduchý počítačem řízený systém vše dokonale zváží a navíc si v případě potřeby sám přivolá obsluhu.

Firma Kadlec vám poskytuje světové služby za české ceny

Vážení všeho druhu může být díky moderním technologiím jednoduché a nenákladné. Naše firma se vám proto snaží i v českých podmínkách poskytovat služby, které jsou běžné ve vyspělých evropských zemích. Chcete jít s dobou a být šetrní k životnímu prostředí? Využijte váhy a vážní systémy firmy Kadlec. Jedině u nás totiž najdete světovou úroveň vážení.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.vahy.net

Vydáno 06.10.2014
69 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit

Váhy všeho druhu KADLEC: Když vše potřebujete ještě řádně zvážit
Važte své produkty spolehlivě a přesně. Používejte váhy, kterým můžete věřit, od firmy, na jejíž odbornost se můžete spolehnout. Firma KADLEC, která se již mnoho let zaměřuje výhradně na váhy, je tou nejlepší volbou. Ať podnikáte v jakémkoli oboru, tyto váhy vám usnadní práci - zváží totiž úplně ...

Průmyslové plnicí váhy zajistí přesné plnění velkoobjemových pytlů

Průmyslové plnicí váhy zajistí přesné plnění velkoobjemových pytlů
Tzv. BIG BAGy – velkoobjemové pytle – se používají v mnoha průmyslových odvětvích. Jsou vhodné na sypký materiál, chemikálie a především na zemědělské produkty. Při průmyslovém využití těchto pytlů je třeba technologicky zajistit jejich rychlé, bezproblémové a přesné plnění. Firma KADLEC VÁHY ...

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.

Veškeré průmyslové váhy od firmy KADLEC, spol. s r.o.
Každý jistě zná klasickou domácí osobní váhu. Mnoho žen z ní nemá zrovna dvakrát velkou radost, ale mnohým usnadňuje život, protože váha je věcí, která je zkrátka zapotřebí a to již po hodně dlouhou dobu. V dnešním světě předpisů to platí dvojnásob.

Šetříme vaše peníze, přesná váha znamená velké úspory.

Šetříme vaše peníze, přesná váha znamená velké úspory.
Každý rozumný člověk se snaží najít úspory a proto je každému zřejmé, že je třeba minimalizovat plýtvání a to jak v rodině, ve firmě ale i ve státní sféře.
PODSTRÁNKY

Váhy do výbušného prostředí

Váhy do výbušného prostředí
Váhy stolní, podlahové, jeřábové a paletové do výbušného EEx prostředí dle ATEX

Váhy do nákladních automobilů

Váhy do nákladních automobilů
Mobilní váhy, vážicí nástavby do nákladních vozidel pro svoz odpadů a materiálů

Váhy na míru

Váhy na míru
Sestavení váhy na míru podle potřeb zákazníka, speciální vážní aplikace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
KADLEC, spol. s r.o.
www.vahy.net
Adresa

Adresa

Pekařská 1639/79A
Opava - Kateřinky 747 05

info@vahy.net
+420 553 713 573


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha