Prodej analogových přístrojů a převodníků Praha

KRALgroup elektroměry - transformátory - e-shop

Prodej analogových přístrojů a převodníků Praha

Přesné a kvalitní elektroměry od odborníků firmy KRALgroup

Vysoce kvalitní a spolehlivé elektroměry i veškeré služby související s jejich výrobou, prodejem a provozem najdete na jednom místě - u společnosti KRALgroup. Tato firma nabízí elektroměry na lištu DIN, speciální elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu, systémy energetického managementu, měření energií i aplikaci systémů energetického managementu a mnohé další.


Elektroměry i pro nejnáročnější zákazníky

Elektroměry a systémy energetického managementu KRALgroup uspokojí i nejnáročnější požadavky zákazníků. Společnost vyrábí nejrůznější typy elektroměrů, ale také zajišťuje měření energií a elektroprojekční a softwarová inženýrství pro aplikace systémů energetického managementu. Sortiment je neustále rozšiřován díky vlastnímu technickému rozvoji a spoluprací s dalšími, odbornými firmami. Veškeré služby související s výrobou, prodejem i provozem elektroměrů tak najdete pohodlně na jednom místě.

Nejrůznější elektroměry pro nejrůznější využití

KRALgroup dodává elektroměry na lištu DIN, předplatitelné elektroměry, kartové i mobilní elektroměry, GSM elektroměry v duálním režimu i speciální elektroměry pro měření elektrické energie a měřicí transformátory proudu. Výrobky disponují schválením státní metrologickou institucí v EU, která pro ně vydá typové schválení MID, platné ve všech zemích EU a Švýcarska bez rozdílu. Výrobky povinně splňují směrnice Evropské unie, čímž splňují veškeré požadavky na obchodní měřidla a elektroměry s možností úředního ověření nebo úředně ověřené pro fakturační měření.

Zkušení zaměstnanci vám pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího elektroměru

Všechny elektroměry nabízí tato společnost v různých provedeních tak, aby každý zákazník našel v sortimentu přesně to, co hledá. Nevíte-li si rady s výběrem elektroměru, svěřte jej zkušeným a kvalifikovaným zaměstnancům KRALgroup, kteří vám ochotně poradí a pomohou vám najít elektroměr, který nejlépe uspokojí Vaše potřeby a nejlépe poslouží Vašim účelům.

Spolehlivé elektroměry s vysokými standardy kvality

Elektroměry společnosti KRALgroup jsou vysoce spolehlivé a skutečně kvalitní přístroje, které podávají ty nejlepší výkony i v těch nejnáročnějších podmínkách a měří vždy maximálně přesně. Kvalitu přístrojů a elektroměrů této společnosti dokazuje množství jejích spokojených zákazníků.

KRALgroup je ryze česká společnost, která však svými kvalitami mnohdy převyšuje i světové konkurenční výrobce elektroměrů. Jejich vlastní výroba a obchod s elektroměry se vzájemně doplňují, díky čemuž vám mohou nabídnout maximálně spolehlivé i efektivní elektroměry, včetně služeb, spojené s jejich výrobou i provozem. Kvalitou a neustálým technickým rozvojem vznikají výrobky nových generací, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kralgroup.cz

Vydáno 12.10.2014
217 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím

Specializovaná výroba a velkoobchod s elektroměry a dalším příslušenstvím
Co domácnost nebo firma, tak to jiné podmínky a požadavky pro úspěšnou montáž moderních elektroměrů a dalšího příslušenství zaměřeného na energetiku nebo elektroprojekční a softwarové inženýrství. Česká výroba je pořád na trhu žádaná a veškeré podmínky a normy splňuje i výroba a velkoobchod ...

Elektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova

Elektroměry pro různá použití i měřící transformátory proudu nakoupíte z pohodlí domova
Elektroměry všeho druhu, měřící transformátory proudu i praktické příslušenství seženete v nabídce společnosti KRALgroup. Vyrábíme a prodáváme elektroměry klasické, repasované i speciální elektroměry pro koncové uživatele i firmy. To vše dle předepsaných předpisů a norem.

Kvalitní elektroměry pro každého

Kvalitní elektroměry pro každého
Elektroměry jsou v dnešní době už nepostradatelnou součástí našich životů. Potřebujeme je k měření spotřeby elektrického proudu v rodinných domech a obytných prostorech, administrativních budovách a nezbytné jsou například také pro systémy energetického managementu. Proto je dobré mít svého ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KRALgroup elektroměry - transformátory - e-shop
WEBOVÁ STRÁNKA
KRALgroup
www.kralgroup.cz
Adresa

Adresa

Meinlinova 309
Praha 9 - Koloděje 190 16

info@kralgroup.cz
+420 602 360 502


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha