Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Napadlo vás někdy, s jakými výrobky se pracuje v lékařských laboratořích a nemocnicích? Jsou to mimo jiné diagnostika a další sortiment pro zdravotnictví společnosti BAG Health Care. Působíme po celém světě a pomáháme všude tam, kde je lidské zdraví v ohrožení a samozřejmě se zaměřujeme na prevenci infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče.


Diagnostika pro odhalení řady onemocnění

Společnost BAG Health Care se specializuje na výrobu diagnostických zdravotnických prostředků, z nichž všechny jsou opatřeny značkou CE. Jsou to např.:

  • PCR diagnostika pro různé obory jako je genetika, prenatální diagnostika, hematologie, imunologie, neurologie, revmatologie, gastroenterologie a především transplantační medicína.
  • MERLIN MICRONAUT: identifikační systém pro spolehlivou identifikaci bakterií a kvasinek - a testování jejich citlivosti na antibiotika a antimykotika. Tento systém využijete při běžné rutinní práci v laboratoři.  Umožňuje navíc vytvořit antibiotické desky přesně podle přání zákazníka.
  • Imunohematologie - vyrábíme různá séra (i vzácná), v našem sortimentu najdete také pomůcky pro typizaci krevních skupin. Spolu se standardními testy vyrábíme i testy krevních skupin metodami molekulární biologie.
  • HLA typizace je v současnosti naší doménou. V naší nabídce jsou všechny typy testů, ať už sérologických či molekulárně biologických, pro jakoukoli HLA laboratoř a také populární testy na HLA asociované choroby.

Kontrola sterilizace, dezinfekce a další výrobky společnosti BAG Health Care

Nejenom diagnostické výrobky a přístroje jsou součástí sortimentu společnosti BAG Health Care. Již 14 let se také specializujeme na kontrolu účinnosti sterilizace, mytí, čištění a dezinfekce v mycích a dezinfekčních zařízeních pro chirurgické nástroje i jiné zdravotnické prostředky. Proto vyrábíme a dodáváme nejrůznější chemické a biologické indikátory sterilizace a dezinfekce, sterilizační kontejnery, obaly, štítky, etikety, kartáčky na mytí nástrojů a mnoho dalšího. BAG Health Care tedy nabízí ucelený systém kontroly. Jdeme s dobou a sledujeme nejnovější vědecké poznatky. Na jejich základě pak naši nabídku neustále aktualizujeme a inovujeme. Při vývoji ovšem nezapomínáme na nejdůležitější aspekt - kvalitu. Všechny naše výrobky se vyznačují největší kvalitou. Biologické indikátory mají všechna potřebná osvědčení také pro použití ve farmaceutickém průmyslu.

BAG Health Care je s vámi už několik desetiletí

Historie společnosti BAG Health Care sahá až do roku 1947. Právě v tomto roce založil Gothard Sachsenberg výzkumnou laboratoř na hradě Solms. O pár let později došlo k rozšíření služeb společnosti o produkci diagnostiky a farmaceutických přípravků. V roce 1968 se naše společnost zapojila do modernizace v duchu moderní biotechnologie. Už v této době bylo jasné, že si naše kvalitní diagnostické a farmaceutické přípravky nemůžeme schovávat jen pro sebe. Začali jsme proto expandovat do mnoha zemí a stala se z nás společnost s celosvětovým působením. Naší historie si ceníme a na základě dlouhodobého působení jsme získali potřebné zkušenosti a znalosti při výrobě všech našich produktů. Jako společnost se ale neustále vyvíjíme a přizpůsobujeme se aktuálním trendům a požadavkům zákazníků.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bag-healthcare.cz

Vydáno 12.10.2014
152 Zhlédnutí
Topováno 19.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší
Stanovení krevní skupiny je u pacienta při léčbě nebo dárcovství jedním z hlavních kritérií. Vzhledem k tomu, že dosud užívané sérologické metody začínají dosahovat svých limitů, musíme i v tomto odvětví postupovat kupředu. K tomu může pomoci diagnostický systém využívající přístroj MR. SPOT, který ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAG Diagnostics GmbH - organizační složka
WEBOVÁ STRÁNKA
BAG Diagnostics GmbH - organizační složka
www.bag-diagnostics.cz
Adresa

Adresa

Na Hlinách 555/17
Praha 8 - Kobylisy 182 00

info@bag-diagnostics.cz
+420 286 840 508


Najdete nás také zde:

ARES
captcha