Studium v Kroměříži vás připraví na práci v mnoha potravinářských odvětvích

Studentská léta znamenají pro většinu jistě spoustu zábavy a bezstarostný život, ale především je to klíčové období, ve kterém rozhodujeme o svém budoucím životě. Výběr kvalitního studia, které nás připraví především na praktickou stránku budoucí práce, je proto velmi důležitý. Na Vyšší odborné škole potravinářské a Střední průmyslové škole mlékárenské v Kroměříži se vám dostane uceleného kvalitního vzdělání, díky kterému najdete uplatnění v mnoha oborech.

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž, Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž VOŠP a SPŠM Kroměříž

Střední průmyslová škola mlékárenská

Maturitní studium na Střední průmyslové škole mlékárenské zahrnuje dva volitelné studijní obory – Analýza potravin a Technologie potravin. Studenti si také mohou zvolit denní nebo dálkové studium, obě formy jsou ukončeny maturitní zkouškou.

Absolventi Střední průmyslové školy mlékárenské mají nejlepší předpoklady pro další studium na Vyšší odborné škole potravinářské, ze které vycházejí po úspěšném dokončení studia skuteční odborníci, plně kvalifikovaní pro vedoucí pozice v mnoha odvětvích potravinářského průmyslu. Už samotné maturitní studium však otevírá dveře do zaměstnání u mnoha předních českých výrobců potravin.

Maturitní studium


Vyšší odborná škola potravinářská Kroměříž

Studium na Vyšší odborné škole potravinářské v Kroměříži lze absolvovat buď jako tříleté denní nebo čtyřleté kombinované. Je zakončeno absolutoriem zahrnujícím zkoušku z odborných předmětů, cizího jazyka a obhajoby závěrečné absolventské práce.

Absolventi studia na této vyšší odborné škole jsou připraveni na práci ve vyšších řídících funkcích v oblasti přípravy, vývoje, výroby a kontroly potravin a surovin na jejich výrobu. To ale zdaleka nejsou jediné možnosti uplatnění. Vyšší odborná škola potravinářská připravuje studenty pro zaměstnání vyžadující vysokou odbornost a samostatnost přímo ve výrobě a kontrole potravin, také ve vývojových odděleních potravinářských závodů nebo v laboratořích Státní zemědělské a potravinářské inspekce a dalších certifikovaných kontrolních laboratořích.

Jelikož studium na této vyšší odborné škole je komplexní přípravou na budoucí povolání, uplatní se absolventi i v ekonomické a obchodní činnosti, zemědělské výrobě či v oblasti životního prostředí.

Zajímá vás, co všechno vám může studium na Střední průmyslové škola mlékárenské nebo Vyšší odborné škole potravinářská do života přinést? Navštivte společné webové stránky www.vospaspsm.cz, kde naleznete podrobné informace o možnostech studia.

Vyšší odborné studium


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vospaspsm.cz

Vydáno 12.10.2014
371 Zhlédnutí
Topováno 13.10.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství

Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství
Historie Vyšší odborné školy potravinářské sahá až do počátku 20. století. Již tehdy bylo cílem zajistit kvalifikované vzdělání v oblasti potravinářství a mlékárenství. Tato filozofie zůstala nezměněna, po více než 110 letech působení se škola pyšní celkovým počtem přes 5500 absolventů. Škola v ...

Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem

Z VOŠP Kroměříž máš práci jistou, staň se potravinářským expertem
Připravte dětem skvělou budoucnost. Škola je základem života a provází nás od dětství až do dospělosti. Jako potravinářský expert se mohou uplatit v různých zaměstnáních a ještě je to bude bavit. Co víc si přát, než chodit do školy rád?
PODSTRÁNKY

SPŠ mlékárenská

SPŠ mlékárenská
SPŠ mlékárenská s maturitními obory analýza a technologie potravin

VOŠ

VOŠ
Titul diplomovaný specialista DiS. na Vyšší odborné škole potravinářské v Kroměříži

Dálkové studium kombinované

Dálkové studium kombinované
Kombinovaná forma studia na VOŠ potravinářské i na UTB ve Zlíně
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž VOŠP a SPŠM Kroměříž
WEBOVÁ STRÁNKA
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
www.potravinarska-skola.cz
Adresa

Adresa

Štěchovice 4176
Kroměříž 767 01

vospaspsm@vospaspsm.cz
+420 573 334 937


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha