Necestujte po Moravě, zažijte ji!

Ta jižní Morava, je jistě krásná zem, posázená vinohradem. Stará lidová píseň má platnost i v dnešních dobách. Morava nabízí spoustu krás přírodního charakteru, ale skrývá také unikátní možnost ubytování. V Ostrožské Nové Vsi nebudete za turistu, ale naopak se budete cítit jako správný Moravák či Moravačka.


Penzion nabízí ubytování v moravském stylu

Koncentrovaná Morava. I tak by se dal popsat stylový penzion Slovácký dvůr v Ostrožské Nové Vsi. Je totiž vystavěný v typickém moravském stylu, ve kterém samozřejmě nechybí víno. A to hned v několika podobách. Kromě všem známé tekuté varianty nabízíme také jinou variantu. Penzion Slovácký dvůr totiž disponuje několika stylovými apartmány, které jsou pojmenovány po jednotlivých vinných odrůdách. Jaké je to bydlet v Ryzlinku rýnském nebo snad ve Frankovce? Přímo báječné, vyzkoušejte to i vy! Penzion Slovácký dvůr nabízí celkem 16 samostatných vinařských búd, které vypadají úplně přesně jako slovácký vinný sklep. Odlišují se od něho jedině interiérem, protože vám poskytuje i venkovní terasu s posezením, šatnu, denní místnost s kuchyňským koutem  a 2 ložnice. Samozřejmostí je vlastní koupelna a parkovací místo.

U nás si přijdou na své také milovníci ryb a rybolovu. Ostrožská Nová Ves je rájem rybářů, proto penzion Slovácký dvůr nezapomíná ani na ně. Nabízíme ubytování v celkem 6 samostatných rybářských chatách. Jejich vzhled je nezaměnitelný - rákosová střecha, imitace hrázděného dřeva a velká terasa umístěná přímo nad rybářskou lagunou. Představte si, jaké to je - ráno se vzbudit, uvařit si čerstvou kávu, vychutnat si ji na terase a u toho rybařit.

Penzion, kemp, restaurace - Slovácký dvůr nás zkrátka baví

Slovácký dvůr se nachází v malebné obci Ostrožská Nová Ves. Kromě stylového ubytování v tematických chatkách vám nabízí také spoustu dalšího vyžití. Součástí centrálního penzionu je i restaurace Slovácký dvůr, která nabízí bohatou nabídku báječných jídel. Penzion i restaurace navíc umožňují poskytování rodinných, firemních i soukromých akcí.

V penzionu a kempu Slovácký dvůr se určitě nudit nebudete. Přijeli jste si sem odpočinout? Pak jistě oceníte nabídku koupání v přírodním jezírku s bezchlorovou filtrační technologií. Součástí Slováckého dvora je i wellness zařízení, ve kterém si můžete užívat finskou saunu, vířivku a vyhřívanou odpočinkovou lavici. I milovníci aktivního odpočinku si přijdou ve Slováckém dvoře na své. Součástí areálu je víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem, které využijete pro tenis, volejbal, fotbal, basketbal nebo florbal. Můžete hrát i v noci, protože hřiště je osvětlené. Milovníky volejbalu jistě potěší možnost hry beach volejbalu na kurtu s křemičitým pískem a osvětlením. Ani děti se nebudou nudit. V našem dětském koutku totiž najdou vše, co je spolehlivě zabaví.

V penzionu a kempu Slovácký dvůr se zkrátka nikdo nudit nebude. Zábavu zažijete i na našem golfovém hřišti, které je vhodné jak pro začátečníky, tak pro rodiny s dětmi. U nás jsou vítáni také cyklisti, kterým poskytujeme pohodlné zázemí včetně pronájmu kola, tříkolky, elektrokola a dalších.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.slovackydvur.cz

Vydáno 14.10.2014
445 Zhlédnutí
Topováno 01.04.2016
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kemp a penzion Slovácký dvůr
WEBOVÁ STRÁNKA
Kemp a penzion Slovácký dvůr
www.slovackydvur.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Rybářské chaty
Adresa

Adresa

Nádražní 1010
Ostrožská Nová Ves 687 22

recepce@slovackydvur.cz
+420 572 598 154


Najdete nás také zde:

ARES
captcha