Václav Rajniš Stavebniny Kladno

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí

Václav Rajniš
Stavebniny Kladno

Vydáno 14.10.2014
239 Zhlédnutí
Topováno 02.04.2018

Rajniš stavebniny zajistí kompletní zásobování staveb pro Kladno a okolí

Ať už stavíte rodinný dům svépomocí nebo zajišťujete materiál pro stavební firmu, v Kladně a okolí se můžete spolehnout na firmu Rajniš stavebniny, která Vám poskytne vše, co budete potřebovat. Nabízí totiž stavebniny renomovaných značek pro celou stavbu od základů až po střechu.


Rajniš stavebniny nejen pro Kladno

Tato kladenská firma sídlí na adrese Vojtěcha Dundra 142, kde seženete veškeré potřebné stavební materiály mnoha oblíbených značek. Za všechny jmenujme například výrobce YTONG, KM BETA, BEST, HELUZ, BASF, SCHIEDEL, BRAMAC, RAKO, KNAUF a mnoho dalších zvučných jmen. Poskytujeme komplexní sortiment kvalitních stavebnin za příznivé ceny a také rádi poradíme s výběrem toho správného stavebního materiálu vhodného pro vaše účely.

Jaké stavebniny u nás pořídíte?

  • Dodáme jakýkoliv typ střešní krytiny včetně okapových systémů a dalšího stavebního materiálu pro střechy.
  • Postaráme se o dodávku všech druhů omítek, maltových směsí a zateplovacích systémů.
  • Ani zdící materiály jako cihly, tvárnice, bloky či komínové systémy nejsou pro Rajniš stavebniny problém.
  • Kvalitní okna a dveře jsou základem pro úsporné a pohodlné bydlení. My vám seženeme přesně takové výrobky, které potřebujete.
  • Mezi našimi dodavateli jsou přední producenti betonových výrobků. Sháníte-li tedy např. betonové cihly, tvárnice, překlady, stropní panely, dlažbu a další produkty, obraťte se na nás.
  • Nabízíme také pestrý sortiment izolačních materiálů od obyčejného polystyrenu přes minerální a tvrzenou vatu až po celé izolační systémy.
  • Pro Vaši stavbu zajistíme také obklady a dlažby, a to jak do interiéru, tak i do exteriéru.
  • Také sádrokartony a veškeré příslušenství pro jejich instalaci se v naší nabídce vyskytují.
  • Naše fasádní studio Vám vypracuje grafický návrh interiéru i exteriéru a navrhne  ideální variantu zateplení Vašeho domu.

Svým klientům přinášíme ty nejlepší stavební materiály

Spolupracujeme s prověřenými výrobci stavebních materiálů, kteří dodávají pouze certifikované produkty. Díky obchodním vztahům s těmi nejlepšími na trhu můžeme i my poskytovat kvalitní a komplexní služby jak pro stavební firmy a celé organizace, tak i pro soukromé osoby. Pro více informací o firmě Rajniš stavebniny Kladno navštivte webové stránky www.stavebniny-kladno.cz, kde najdete i všechny potřebné kontakty.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stavebniny-kladno.cz