Pila Belcredi: kvalitní dřevo a řezivo pro široké využití

Na okraji Brna – Líšně naleznete kompletní sortiment dřeva a řeziva pro různá využití. Optimální produkty za rozumnou cenu zde najdou jak stavební firmy či truhláři, tak i soukromé osoby, které shánějí palivové dřevo pro svou domácnost. Mezi běžné zákazníky patří i majitelé lesů a dřevozpracující firmy.


Pila Belcredi v Brně – Líšni se od roku 1997 zabývá zpracováním a prodejem stavebního, truhlářského a konstrukčního řeziva, palivového dřeva a dalšího dřeva a výrobků z něj pro různé účely. Součástí nabídky je také umělé sušení dřeva v dvoukomorové teplovzdušné sušárně a impregnace dřeva máčecí technologií pro prodloužení jeho životnosti. Vyhlášená Pila Belcredi je držitelem certifikátu Technického a zkušebního ústavu stavebního a splňuje veškeré požadavky na zpracování dřeva pro stavební účely podle norem ČSN EN 14081-1:2005+A1:2011.

V nabídce pily najdete:

  • Stavební řezivo

Sortiment nabízeného stavebního řeziva ze smrku, borovice, modřínu nebo dubu je pestrý. Zahrnuje boční a středová prkna a fošny, hranoly čtvercových či obdélníkových průřezů, latě pro střešní konstrukce v tloušťkách délky 4 nebo 5 metrů a další výrobky. Veškeré stavební řezivo je certifikované pro podmínky kolaudace budoucí stavby, je možné jej objednat neošetřené nebo opatřené impregnací proti dřevokazným houbám, hmyzu a hnilobě. Při objednávce je vždy třeba myslet na lhůtu potřebnou k době sušení, aby dodané stavební řezivo dosahovalo optimální vlhkosti 14 – 16%.

  • Konstrukční řezivo

Stejně jako stavební řezivo, má i konstrukční řezivo svá specifika. Je využíváno nejčastěji pro staticky namáhané stavební konstrukce, jako jsou krovy, stropy, stěny apod., proto je třeba vždy dbát na splnění všech předpisů. Pila Belcredi zpracovává konstrukční řezivo vysoké kvality dle platných norem, i zde je možnost vybrat si dřevo již impregnované nebo bez ošetření proti škůdcům.

  • Truhlářské řezivo

Aby bylo truhlářské řezivo co nejkvalitnější a nejlépe zpracovatelné, je vyráběno z nejlepších výřezů dřevní hmoty, kácené v období vegetačního klidu, a sušeno na optimální vlhkost 9 – 11%. Truhlářské řezivo je dodáváno většinou v délce 4 metry, menší objemy lze objednat i v délce 3 nebo 5 metrů.

  • Palivové dřevo

Štípané palivové dřevo na běžné topení zajistí vašemu domovu komfort i ve velmi chladných obdobích, bukové nebo dubové dřevo do krbu vám zajistí maximální pohodu posezení v rodinném kruhu. Palivové dřevo je možné objednat v různých délkách dle využití a z různých dřevin, např. buk, dub, habr, bříza, akát, smrk, borovice nebo modřín.

Pro informace o dalším sortimentu dřeva a výrobků ze dřeva navštivte web www.belcredi.cz.


Vydáno 13.08.2013
4158 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PILA BELCREDI LÍŠEŇ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PILA BELCREDI LÍŠEŇ s.r.o.
www.belcredi.cz
Adresa

Adresa

Kučerova, za fotbalovým hřištěm
Brno - Líšeň 628 00

pila.belcredi@seznam.cz
+420 721 630 197


Najdete nás také zde:

ARES
captcha