Zakázková výroba kuchyňských linek Praha - přesné vyměření a odborná montáž

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Zakázková výroba kuchyňských linek Praha - přesné vyměření a odborná montáž

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Dřevěné schodiště na míru - ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ

Hevea brasiliensis zní i vypadá exoticky

Dřevěná schodiště dodávají interiéru styl. Většina truhlářství vám nabídne velice podobný výběr výchozího dřeva. Buk, dub nebo jasan je naprosto standardní nabídkou. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ se však odlišuje a nabízí vám zcela unikátní dřevo, které má v České republice málokdo - hevea brasiliensis (neboli kaučukovník brazilský). Exotický název správně odkazuje na území původu tohoto dřeva - Amazonský prales. Není divu, že díky svému nádhernému vzhledu a unikátním vlastnostem se později výsadba hevea brasiliensis rozšířila i do ostatních koutů světa. Kdybychom měli hevea brasiliensis přirovnat k nějakému námi známému dřevu, byl by to dub. Mají totiž podobné vlastnosti. Z tohoto důvodu se někdy hevea brasiliensis přezdívá také malajský dub.

Exotické dřevo hevea brasiliensis k výrobě dřevěných schodišť


Dřevo s mnoha výhodami - to je hevea brasiliensis

Vše co je exotické, nemusí být nutně i drahé. V tom je hlavní výhoda dřeva hevea brasiliensis. Poměr cena a kvalita je totiž více než výhodný. Tím ale výčet výhod dřevěných schodišť z dřeva hevea brasiliensis nekončí:

Vysoká odolnost a životnost - hevea brasiliensis se vyznačuje odolností proti plísním, houbám i bakteriím. Nestane se tak, že by vám tyto mikroorganismy narušily strukturu materiálu. Nedochází ani k objemovým změnám, takže teplotní změny tomuto dřevu neuškodí. Tvrdost dřeva je vysoká, takže je zaručena odolnost proti mechanickému poškození při větších zátěžích.

Dobrá zpracovatelnost - i přesto, že je hevea brasiliensis tvrdé dřevo, manipulace s ním je velice snadná. Proto se jednoduše ohýbá, řeže i hobluje, takže jeho využití pro výrobu dřevěných schodišť je velice příhodné.

Široké využití - hevea brasiliensis je dřevo, které se dá využít v mnoha odvětvích. Proto jej v ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ využíváme nejenom pro výrobu schodišť, ale také k výrobě nábytku, podlah, kuchyňských linek, dveří, apod.

Nízké pořizovací náklady - zmiňovali jsme, že hevea brasiliensis se dá přirovnat k dubu. Ještě lepší zpráva ale je, že je téměř o polovinu levnější!


Dřevěné schodiště na míru

ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ se zabývá zakázkovou výrobou schodišť. Dřevěná schodiště vyrábíme z několika druhů dřeva, včetně hevea brasiliensis. Díky němu je totiž dřevěné schodiště odolnější, variabilnější, lehce udržovatelné, levné a navíc skvěle vypadá!

Neváhejte a objednejte si dřevěné schodiště z exotického dřeva hevea brasiliensis i vy. Rozzáříte tak celý váš interiér a dodáte mu punc luxusu. Dřevěná schodiště od společnosti ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ vás prostě nezklamou!

Odolné dřevěné schodiště na míru z kvalitního dřeva


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz

Vydáno 14.10.2014
480 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit ...

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli ...

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru
Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku ...
PODSTRÁNKY

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky
Výroba kuchyňských linek na zakázku včetně odborného poradenství a montáže

Zakázková výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku z mnoha druhů materiálu, včetně návrhu a montáže

Dřevěná schodiště

Dřevěná schodiště
Zakázková výroba dřevěných schodišť z odlolného dřeva hevea brasiliensis
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
www.sptruhlarstvi.cz
Adresa

Adresa

Slunečná 548
Jílové u Prahy - Radlík 254 01

premek111@seznam.cz
+420 734 372 082


Najdete nás také zde:

ARES
captcha