Kuchyně na míru podle vašich představ

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha

Kuchyně na míru podle vašich představ

Dřevěné schodiště oživte netypickým dřevem

Mít snový interiér, který by se odlišoval od těch běžných, je mnohem snazší, než si možná myslíte. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy vytváří nádherné interiéry i díky ručně dělaným dřevěným schodištím. Vyrobíme vám přesně takové dřevěné schodiště, jaké si přejete, a navíc ho dokážeme vylepšit.

Dřevěné schodiště na míru - ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ

Hevea brasiliensis zní i vypadá exoticky

Dřevěná schodiště dodávají interiéru styl. Většina truhlářství vám nabídne velice podobný výběr výchozího dřeva. Buk, dub nebo jasan je naprosto standardní nabídkou. ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ se však odlišuje a nabízí vám zcela unikátní dřevo, které má v České republice málokdo - hevea brasiliensis (neboli kaučukovník brazilský). Exotický název správně odkazuje na území původu tohoto dřeva - Amazonský prales. Není divu, že díky svému nádhernému vzhledu a unikátním vlastnostem se později výsadba hevea brasiliensis rozšířila i do ostatních koutů světa. Kdybychom měli hevea brasiliensis přirovnat k nějakému námi známému dřevu, byl by to dub. Mají totiž podobné vlastnosti. Z tohoto důvodu se někdy hevea brasiliensis přezdívá také malajský dub.

Exotické dřevo hevea brasiliensis k výrobě dřevěných schodišť


Dřevo s mnoha výhodami - to je hevea brasiliensis

Vše co je exotické, nemusí být nutně i drahé. V tom je hlavní výhoda dřeva hevea brasiliensis. Poměr cena a kvalita je totiž více než výhodný. Tím ale výčet výhod dřevěných schodišť z dřeva hevea brasiliensis nekončí:

Vysoká odolnost a životnost - hevea brasiliensis se vyznačuje odolností proti plísním, houbám i bakteriím. Nestane se tak, že by vám tyto mikroorganismy narušily strukturu materiálu. Nedochází ani k objemovým změnám, takže teplotní změny tomuto dřevu neuškodí. Tvrdost dřeva je vysoká, takže je zaručena odolnost proti mechanickému poškození při větších zátěžích.

Dobrá zpracovatelnost - i přesto, že je hevea brasiliensis tvrdé dřevo, manipulace s ním je velice snadná. Proto se jednoduše ohýbá, řeže i hobluje, takže jeho využití pro výrobu dřevěných schodišť je velice příhodné.

Široké využití - hevea brasiliensis je dřevo, které se dá využít v mnoha odvětvích. Proto jej v ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ využíváme nejenom pro výrobu schodišť, ale také k výrobě nábytku, podlah, kuchyňských linek, dveří, apod.

Nízké pořizovací náklady - zmiňovali jsme, že hevea brasiliensis se dá přirovnat k dubu. Ještě lepší zpráva ale je, že je téměř o polovinu levnější!


Dřevěné schodiště na míru

ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ se zabývá zakázkovou výrobou schodišť. Dřevěná schodiště vyrábíme z několika druhů dřeva, včetně hevea brasiliensis. Díky němu je totiž dřevěné schodiště odolnější, variabilnější, lehce udržovatelné, levné a navíc skvěle vypadá!

Neváhejte a objednejte si dřevěné schodiště z exotického dřeva hevea brasiliensis i vy. Rozzáříte tak celý váš interiér a dodáte mu punc luxusu. Dřevěná schodiště od společnosti ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ vás prostě nezklamou!

Odolné dřevěné schodiště na míru z kvalitního dřeva


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sptruhlarstvi.cz

Vydáno 14.10.2014
451 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 2010. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.

Kuchyně na míru podle vašich představ

Kuchyně na míru podle vašich představ
Kuchyně je jednou z nejdůležitějších částí vašeho domu. Vaříte tu, připravujete zde různé pokrmy, užíváte si gurmánské chvíli a dost možná tu i relaxujete. To je dost důvodů, proč byste se měli v této místnosti cítit více než dobře. To vám zajistí ŠP Truhlářství, které je schopné vám vyrobit ...

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství

Odolný nábytek z hevea brasiliensis vyrábí ŠP Truhlářství
Hledáte kvalitní a odolný dřevěný nábytek za příznivé ceny? Na zakázku jej už dvacet let vyrábí společnost ŠP Truhlářství. Používá k tomu materiál hevea brasiliensis, tedy kaučukovník brazilský. Dřevo tohoto stromu je kvalitní, mimořádně odolné, zaručuje dlouhou životnost a lze snadno a jakkoli ...

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru

ŠP Truhlářství: Nábytek na míru každému prostoru
Ať už řešíte interiérový nábytek na míru v novostavbě nebo přemýšlíte o rekonstrukci, poraďte se s odborníky s bohatými zkušenostmi a nechte náročnou realizaci na nich. Truhlářství zajistí návrh, výrobu i montáž kuchyňské linky, dřevěného schodiště, vestavěné skříně a spousty dalších druhů nábytku ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada Kuchyně a schodiště na míru Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada
www.sptruhlarstvi.cz
Adresa

Adresa

Slunečná 548
Jílové u Prahy - Radlík 254 01

premek111@seznam.cz
+420 734 372 082


Najdete nás také zde:

ARES
captcha