Prvotřídní kávové směsi CAFÉ REPUBLICA BARISTA, PREMIUM, EXKLUSIVE  v e-shopu

Automaty Kavamat Vending s.r.o.

Prvotřídní kávové směsi CAFÉ REPUBLICA BARISTA, PREMIUM, EXKLUSIVE v e-shopu

Automaty Kavamat Vending s.r.o.
I vaše kancelář ožije díky kávovaru

Společnost Kavamat je vaším společníkem při dlouhém dni v práci. Jak to? Nabízí totiž možnost pronájmu profesionálních kávovarů, které vám nebo vašim zaměstnancům dodají energii na celý den formou lahodné kávy. Navíc nabízíme pronájem kávovarů od společnosti Saceo, výrobce prvního plně automatizovaného kávovaru na světě, ze kterého chutná káva ještě o něco lépe.

Kávovary od firmy Kavamat

Pronájem kávovarů je ideální pro kanceláře i kavárny

Kávovary nabízené k pronájmu společností Kavamat jsou tak profesionální, že je využijete všude tam, kde se pije káva. Tedy i na vašem pracovišti. Kavamat k pronájmu nabízí například kávovar Saeco AULIKA, který je plně automatizovaný. Co z toho pro vás plyne? Káva připravená na mnoho způsobů pomocí stisknutí jediného tlačítka. Kávovar Saeco AULIKA takto dokáže připravit i různé mléčné speciality. Objem zásobníku je vysoký, takže během hodiny zvládnete připravit až 130 porcí kávy! Obsluha tohoto kávovaru je navíc velice jednoduchá díky digitálnímu displeji, který obsahuje i počítadlo jednotlivých porcí. U každé porce kávy si také můžete zvolit hrubost mletí a hmotnost kávy.

Saeco AULIKA tak zvládá přípravu jakékoliv kávy, má totiž zabudovaný i kapučinátor. Pronájem kávovaru Saeco AULIKA ve vaší kanceláři je proto ideální volbou pro dodání energie pomocí báječných chutí kávy.


Kompletní kávový servis

Společnost Kavamat se zabývá nejenom pronájmem kávovarů do kanceláří a kaváren. Zároveň našim klientům poskytujeme kompletní kávový servis, který zahrnuje pravidelné dodávky čerstvé zrnkové kávy nejvyšší kvality, porcovaného cukru, smetánky, hrníčků, rozetek a dalšího doplňkového sortimentu. Obsluhu námi pronajímaných kávovarů zvládne každý, ale v začátcích jsme tu pro vás, abychom vám poradili, jak připravit kávu přesně podle vašeho gusta – provádíme také zaškolení obsluhy kávovaru pro přípravu kávových specialit. Kávovar nefunguje tak, jak má? Kontaktujte Kavamat a my zajistíme jeho servis v nejkratší možné době.

Pronájem kávovarů Saeco - Kavamat


Kvalitní káva vdechne kávovaru život

Pronájem kávovarů je jedna věc, ale pokud do přístroje dodáváte nekvalitní kávu, nečekejte delikátní nápoj. K tomu, aby se propojila kvalitně připravená káva a delikátní chuť, využívá společnost Kavamat vlastní zrnkovou kávu, kterou dodává ke kávovarům i do vaší kanceláře. Jmenuje se Kavamat Premium Espresso a je to káva s bohatou sametovou chutí, jedinečným aroma a chutí, kterou vyniká nad ostatními kávami. Do pronajatých kávovarů dodáváme také originální pravou italskou kávu Caffe Trieste nebo španělskou kávu značky Tupinamba.

Vaše kancelář a firma tak ožijí díky báječným chutím kávy a vaši zaměstnanci budou motivováni k úspěšnému zvládnutí každodenních úkolů.

Vlastní zrnková kávaVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.kavamat.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Díky společnosti Kavamat si můžete vychutnávat kávu nejvyšší kvality za pomoci prvotřídních kávovarů

Společnost Automaty Kavamat Vendig s.r.o. je nejen přímým dovozcem a prodejcem kvalitních kávovarů, ale díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru dodává na trh kávu prvotřídní kvality. Kávu KAVAMAT PREMIUM ESPRESSO oceňují i nejnáročnější zákazníci.

Vydáno 11.07.2018
Naše nápojové automaty vám dodávají energii i relax

Naše nápojové automaty vám dodávají energii i relax

Ve společnosti Kavamat se nám povedlo nemožné. Dodáváme vám energii v práci a zároveň vám dopřáváme vaši chvilku klidu a relaxace. To vše díky našim kávovým nápojovým automatům, které během okamžiku vykouzlí delikátní kávu, která chutná i největším fajnšmekrům.

Vydáno 25.10.2014Vydáno 19.10.2014
315 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2015

Nápojové a prodejní automaty

Nápojové a prodejní automaty

Nápojové a prodejní automaty pro příjemné a rychlé občerstvení

Profesionální kávovary Saeco

Profesionální kávovary Saeco

Profesionální automatické kávovary Saeco – prodej, pronájem, operating

Káva CAFÉ REPUBLICA

Káva CAFÉ REPUBLICA

Prvotřídní kávové směsi CAFÉ REPUBLICA BARISTA, PREMIUM, EXKLUSIVE v e-shopu