Blíží se zima, pořiďte si spolehlivá kamna

Dny, kdy jsme se opalovali na sluníčku a užívali si jeho paprsků, jsou nenávratně pryč. Teď nás čekají tuhé dny a zima se projeví naplno. Proto je důležité už teď myslet na to, jak se v budoucnosti zahřát. Ideální volbou jsou kamna, kterých existuje už několik druhů. Ty nejlepší seženete u předního českého výrobce EURO TEPLO.


Kamna všude, kam se podíváš

Tím, že se zaměřujeme jen na jednu oblast výroby – kamna, můžeme neustále zdokonalovat jejich vlastnosti a vy se tak na ně můžete spolehnout i v té nejkrutější zimě. Máme pro vás připravenou pestrou nabídku kamen, ze které si vybere opravdu každý. Nabízíme vám:

  • Kachlová kamna Mijava – nabízíme v provedení teplovodní a teplovzdušná.
  • Krbová kamna Mijava – nabízíme dva druhy – teplovzdušná a teplovodní. Krbová kamna MIJAVA Trouba navíc obsahují plně funkční nerezovou troubu.
  • Teplovzdušná kamna BRUNO
  • Teplovzdušná kamna SATTAN – dostávají svému názvu – jejich výkon je totiž až 30 kW! Fungují na systému dvoukomorového spalování a tím dokonale spalují plyny a prachové částice. Jsou tedy ekologické a způsob hoření je velice hospodárný.
  • Akumulační kamna SATTAN – tato řada obsahuje kamna, které obsahují akumulační žárobetonové segmenty a dokážou vytopit prostor až 300 m3. I akumulační kamna SATTAN obsahují systém CB, tedy dvoukomorové spalování.
  • Peletová kamna – nabízíme teplovzdušná či teplovzdušná/teplovodní peletová kamna nové generace a v několika barevných odstínech. U těchto kamen si můžete sami regulovat výkon, popřípadě kamna vyrobíme už se zabudovanou automatickou regulací výkonu pomocí prostorového termostatu.
  • Kotel VULKÁN – kotel na tuhá paliva – nový ekologický, patentově chráněný, který byl vyvíjen na spalování hnědého uhlí typu ořech I. V kotli lze spalovatbdřevo, štěpky, hnědouhelné brikety, kusové hnědé a černé uhlí.Splňuje budoucí ekologické normy bez vysokých investic

Příjemné ceny nejenom na kamna, ale také na příslušenství

Kamna společnosti EURO TEPLO jsou spolehlivá, dobře vám poslouží a pořídíte je za příjemnou pořizovací cenu. To vše díky našemu bazaru, kde vám nabízíme použitá plně funkční kamna za sníženou cenu. Nedovolili bychom si vám nabízet kamna, která už plně sloužila svému majiteli. Místo toho pro vás máme kamna, ve kterých se topilo pouze jednou na výstavě. Jejich stav je tedy bezvadný a jsou okamžitě připravená k použití. Navíc vám na ně poskytujeme dvouletou záruční dobu.

Nabízíme vám také široký sortiment příslušenství, kouřovodů i náhradních dílů. Provádíme vizualizace kamen přesně do vašeho prostoru. V EURO TEPLO také najdete bohatý vzorník kachlí, takže si určitě vyberete ty pravé i pro váš interiér. Nemůžete se rozhodnout, která kamna by byla pro vás ideální? Poradíme vám a rovnou předložíme i cenový rozpočet pro vaši představu. Poskytujeme komplexní topenářské práce a služby. EURO TEPLO zkrátka představuje ráj kamen všech druhů!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.euroteplo.cz

Vydáno 19.10.2014
489 Zhlédnutí
Topováno 07.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamna různých typů - teplovzdušná, teplovodní, krbová či akumulační

Kamna různých typů -  teplovzdušná, teplovodní, krbová či akumulační
Hledáte nové krbové vložky nebo jste se rozhodli pořídit nová kamna? Zvolte zaručenou kvalitu a spolehlivost od předního českého výrobce. Naše společnost Euroteplo je přední český výrobce a dodavatel různých typů kamen i krbových vložek. Veškeré produkty z naší nabídky vyrábíme ve vlastních ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA et Euro Teplo a.s. kamna
WEBOVÁ STRÁNKA
et Euro Teplo a.s.
www.euroteplo.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Produkty
Adresa

Adresa

Náměstí Míru 137
Domažlice 344 01

info@euroteplo.cz
+420 379 789 661


Najdete nás také zde:

ARES
captcha