Fachkas s.r.o.: Rodinné domy za bezkonkurenční cenu

Stavební firma Fachkas poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby rodinných domů na klíč. Specializuje se jak na energeticky úsporné dřevostavby, tak i zděné domy, půdní vestavby, nástavby, rekonstrukce, sanace či cementové a anhydritové lité potěry. Díky metodě Design and Build dostanete veškeré služby za výhodnější cenu oproti konkurenčním společnostem.


Společnost Fachkas, působící především na Jižní Moravě, má za sebou již mnoho zkušeností s realizacemi dřevostaveb i zděných domů projektovaných tak, aby byla zajištěna maximální energetická úspora. Klade velký důraz na to, aby rodinné domy vždy odpovídaly představám klienta, proto zakázky řeší individuálně už ve fázi projektu. Na rozdíl od spousty jiných firem se zákazník může spolehnout, že cena stavby bude stejná, ať už půjde o vybraný typový projekt nebo o individuální řešení šité na míru jeho požadavkům.

Design and Build – rodinné domy bez rizika a v rekordním čase

Firma Fachkas pečlivě sleduje veškeré moderní trendy, technologické postupy a materiály pro zkvalitnění a zefektivnění celého procesu výstavby rodinných domů. Pracuje metodou Design and Build, která spočívá v poskytování kompletního servisu od zpracování projektové dokumentace, vyřízení všech potřebných dokumentů, přes samotnou realizaci, až po předání hotové stavby zákazníkovi.

Tento nový průlomový systém výstavby rodinných domů minimalizuje riziko pro zadavatele a také znatelně šetří čas. V případě metody Design and Build zodpovídá za celý projekt a stavbu jedna firma po celou dobu průběhu zakázky, díky čemuž lze klientovi garantovat cenu, která je stanovena před započetím výstavby, a tak odpadá riziko sporů často vznikajících mezi projektantem a stavební firmou, jejichž důsledky odnese právě zákazník.

Rodinné domy rychle, levně a spolehlivě

Nejen metoda Design and Build, ale také další používané postupy a materiály šetří našim klientům čas i peníze při zachování prvotřídní kvality. V rámci výstavby rodinných domů používáme např. celulózové foukané izolace, které zajistí návratnost investice díky vynikajícím izolačním schopnostem, které vám ušetří až 50% nákladů na vytápění! Pro ještě větší úsporu energií, a také špičkové odhlučnění interiéru, se spoléháme na lité anhydritové podlahy, do nichž lze instalovat i podlahové topení.

Co všechno dostanete v bezkonkurenční ceně dřevostavby či zděného domu?

Aktuální cena za m2 zastavěné plochy v případě přízemní varianty rodinného domu je 14.850 Kč, patrová varianta 24.100 Kč. V této ceně je zahrnuto:

  • výstavba nízkoenergetické dřevostavby nebo zděného domu včetně základové desky na klíč
  • individuální řešení projektu či projekt typového domu přizpůsobený požadavkům klienta 
  • odborné poradenství a veškeré informace o budoucí stavbě a jejím provozu
  • garance ceny, rychlost výstavby, spolehlivé partnerství a jistota spokojenosti s výsledkem (platíte až za výsledek, žádné zálohy předem)

Informujte se o dalších výhodách partnerství se společností Fachkas na webových stránkách www.fachkas.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.fachkas.cz

Vydáno 14.08.2013
1163 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FACHKAS stavební společnost s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FACHKAS stavební společnost s.r.o.
www.fachkas.cz
Adresa

Adresa

Jarošova 41
Znojmo 669 02

info@fachkas.cz
+420 739 493 719


Najdete nás také zde:

ARES
captcha