Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů

COMPUPLAST s.r.o. Stroje pro vytlačování vyfukování plastů

Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů

Využijte volných kapacit pro testování výroby součástí 3D tiskáren

Nejmodernější špičkové technologie umožní testování výroby trubiček, hadiček, malých profilků i strun do 3D tiskáren. Volné kapacity této linky jsou našim zákazníkům plně k dispozici. Díky minimálnímu vytížení zmíněné linky nebudete naprosto ničím limitováni a bude vám započítán pouze skutečný čas strávený testováním.

Testování komponentů do 3D tiskáren - Compuplast s.r.o.

Špičkový software pomůže vyřešit i náročné úkoly

Zlínská společnost Compuplast s.r.o. působí na našem i zahraničním trhu už bezmála třicet let. Za tu dobu nasbírala celou řadu cenných zkušeností, díky kterým se může posouvat stále dál. Firemní konstruktéři mají bohaté znalosti s návrhy nástrojů a linek v oblasti vytlačování plastů. Hlavním zájmem této firmy byla až do nedávna výroba vytlačovacích hlav pro běžné aplikace i pro speciální účely. Velkým přínosem byla možnost využít 3D grafické prostředí Solid Edge. Tento software je využíván pro návrhy strojírenských konstrukcí. Jeho součástí jsou moduly pro pevnostní, tepelné a reologické výpočty na bázi metody konečných prvků. Tím pádem je možné řešit i velice složité případy rychlou a efektivní cestou.

Testování komponentů do 3D tiskáren


Moderní výrobní linka pro efektivní testování

V nedávné době byly naše moderní prostory vybaveny novou linkou od firmy LABTECH Engineering. Díky této výrobní lince můžeme nabídnout testování výroby trubiček, hadiček, malých profilků i strun do 3D tiskáren s využitím nejrůznějších druhů materiálů. Firmu Labtech Engineering, která je jedním z největších výrobců laboratorních, testovacích i výrobních linek na světě, zastupujeme nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Bělorusku, na Ukrajině a v Moldavsku. Tato linka je disponuje jednošnekovým extruderem o průměru šneku 25 mm, L/D 30. Je možné využít šnek na míchání polyolefinů a šnek na PVC. Zmíněný jednošnekový extruder má topení válce extruderu do 400 °C, s chladicí a kalibrační čtyřmetrovou vanou s možností temperace až do 90 °C. Ve druhé dochlazovací vaně 1.5 m probíhá temperace do 60 °C. Konstrukce dvoupásového odtahu umožňuje využít rychlost až do 45 m/min s pneumatickou sekačkou, akumulátorem na struny a hadičky s akumulační kapacitou 50 m a dvoustanicovou navíječkou. Náš showroom je vybaven také měřením vnějšího a vnitřního průměru s dvouosým zařízením od BETA LASERMIKE, u kterého je možná synchronizace výstupního signálu na ovládání rychlosti odtahu. Dále je k dispozici granulátor a membránová sušička od české firmy Petr Kovanda. Chladící zařízení Hitema 9 kW nám dodala firma Novotný – Chlazení.

Efektivní testování komponentů do 3D tiskáren


Využijte volné kapacity i možnosti našeho odborného poradenství

Špičkové technologie na té nejvyšší úrovni společně s našimi dlouholetými zkušenostmi v oboru návrhu a dodávek vytlačovacích nástrojů (hlav a kalibrů) a linek nám umožňují nabídnout pomoc našim zákazníkům ve vývoji nových materiálů, tvarů nebo simulace nejrůznějších podmínek vytlačovacího procesu pro uvedené produkty. Linka, která je určena pro testování výroby trubek, hadiček, strun do 3D tiskárny i měření vnitřního a vnějšího průměru, bude naší společností vytížena pouze minimálně, a proto nebude problém najít vhodný čas. Nemusíte se obávat žádných limitů, které by se týkaly počtu vyrobených metrů nebo spotřebovaných kilogramů. Samozřejmě, že se počítá pouze čas strávený při testování. Technologické zkušenosti, které jsme v uvedeném oboru získali, jsou vám plně k dispozici. Což znamená, že můžete bezu problémů využít i našeho poradenství při řešení celé řady problémů. Není také problém poradit při nákupu některého zařízení či výběru vhodného obchodního partnera.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.compuplast.cz/

Vydáno 25.11.2019
31 Zhlédnutí
Topováno 01.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality

COMPUPLAST s.r.o.: Vytlačovací stroje, nástroje a linky špičkové kvality
Společnost COMPUPLAST se zabývá výrobou a prodejem vytlačovacích strojů, nástrojů a celých linek na vytlačování a vyfukování plastů špičkové kvality. Více než 40 let zkušeností, využívání moderních technologií a spolupráce se spolehlivými obchodními partnery nám poskytují stabilní zázemí pro rychlé ...

Výhradní zastoupení taiwanské společnosti GMA MACHINERY ENTERPRISE získala česká firma COMPUPLAST s.r.o.

Výhradní zastoupení taiwanské společnosti GMA MACHINERY ENTERPRISE získala česká firma COMPUPLAST s.r.o.
Firma COMPUPLAST s.r.o. se v září 2017 dohodla s taiwanskou firmou GMA MACHINERY ENTERPRISE o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Firma GMA je největším taiwanským výrobcem plochých vytlačovacích hlav od šíře 100 mm až do 6 m.
PODSTRÁNKY

Laboratorní linky

Laboratorní linky
Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství

Ploché vytlačovací hlavy a příslušenství
Ploché vytlačovací hlavy na fólie a desky, Feed Blocky, povlakovací zařízení

Termální čisticí pece

Termální čisticí pece
Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA COMPUPLAST s.r.o. Stroje pro vytlačování vyfukování plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
COMPUPLAST s.r.o.
www.compuplast.cz
Adresa

Adresa

J. A. Bati 5542
Zlín 760 01

compuplast@compuplast.cz
+420 576 510 015


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha