Buďte styloví, kupujte originální trička s licencí

Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev… Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.

Cartoon Mania, s.r.o.: licenční textil

Originální trička s nápadem ocení zejména děti

Cartoon Mania fandí barevným potiskům, které aplikuje na svá trička. Jsme velkoobchod s licenčním textilem. Co znamená spojení licenční textil? Toto spojení v praxi zaujme hlavně vaše ratolesti. Jedná se totiž o trička s potiskem jejich oblíbených hrdinů z pohádek. Tím, že si na sebe dítě vezme tričko se Spidermanem, oživíte jeho fantazii a sám se na chvíli promění ve svého oblíbence. Zkuste to a uvidíte, že i obyčejné tričko může na tváři vašeho dítěte vykouzlit ten nejlíbeznější úsměv.

Sortiment společnosti Cartoon Mania je uzpůsobený tak, že potěší každého malého človíčka. Kluci i holky, předškoláci či školáci, ti všichni najdou na tričku svou milovanou pohádkovou postavu. Cartoon Mania je držitelem těchto licencí na potisk triček:
- Disney
- Spiderman
- Dora
- Medvídek Pú
- Mickey Mouse
…a spoustu dalších oblíbených dětských hrdinů

Trička s potiskem


Zkrátka originální oblečení, které zaujme

Nezaměřujeme se ale jedině na potisk triček dětskými motivy. Naše nabídka je mnohem pestřejší. Kromě triček s krátkým i dlouhým rukávem nabízíme také spodní prádlo, mikiny, plavky, ručníky, zimní sety, kšiltovky, batohy, ponožky a mnoho dalších originálních oblečení. Naše nabídka se převážně zaměřuje na potisk oblečení dětskými hrdiny, potěší však i dospělé.

Přizpůsobujeme se našim zákazníkům. Proto vyrábíme zboží na základě jejich připomínek a požadavků. Kromě originálního oblečení s licencí nabízíme také možnost exkluzivního designu včetně privátních značek. Zákazníci Cartoon Mania oceňují na našich výrobcích zejména originální a neokoukaný design nejenom dětských triček. Naše originální oblečení zaujme, ale zároveň šetří vaši peněženku. Trička a oblečení Cartoon Mania jsou totiž kvalitní a za nízkou cenu.

Jsme držiteli certifikátu Oeko - Tex, dodáváme tedy ověřené originální oblečení pro děti a celou rodinu. Nebuďte jedním z davu, odlište sebe i své dítě. Využijte bohatou nabídku originálního oblečení společnosti Cartoon Mania. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Pestrý sortiment zboží


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.cartoonmania.cz

Vydáno 23.10.2014
747 Zhlédnutí
Topováno 08.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania

Oblečení s potiskem oblíbených hrdinů? Sny dětem plní Cartoon Mania
Má vaše dítě oblíbenou pohádku? Udělejte mu radost a pořiďte mu oblečení s kreslenými hrdiny, které má nejvíc rádo. Firma Cartoon Mania, s.r.o. vyrábí originální trička, mikiny, pyžama i další dětské oblečení s potiskem postaviček z animovaných filmů.

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti

Výroba a prodej licenčního textilu pro děti
Věděli jste, že na výrobu a prodej textilu s potiskem známých postaviček je potřebná licence? Oblečení s potiskem je žádané hlavně u našich nejmenších a takové kousky se stávají jejich nejoblíbenějšími. Překvapte a potěšte i vy svoje děti a pořiďte jim oblečení s obrázky dle jejich přání. O vaše ...

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat

Originální oblečení s potiskem oblíbených hrdinů budou vaše děti zbožňovat
I ranní oblékání může být pro děti zábava, stačí, když jim pořídíte to pravé oblečení. Kde? No přece u společnosti Cartoon Mania. Náš velkoobchod s textilem nabízí originální trička s potiskem pro holky i kluky každého věku. Seženete u nás ale i další zábavné a pohodlné oblečení. Stačí si vybrat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Cartoon Mania, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Cartoon Mania, s.r.o.
halantex.pl
Adresa

Adresa

Terronská 727/7
Praha 6 160 00

info@halantex.pl
+420 725 085 437


Najdete nás také zde:

ARES
captcha