S lepidly Mamut Glue zapomeňte na hřebíky a šrouby. Rychlé a pevné lepení pomocí moderních lepidel.

Žádné vrtání nebo hmoždinky, a to díky lepidlům Mamut Glue, které vyrábí a dodává firma Den Braven. Na trhu je uvedena celá řada těchto moderních lepidel na bázi MS polymerů a jedná se o lepidla vysokopevnostní, s okamžitou fixací a nosností 500 kg/m2.

Lepení zámkové dlažby - Mamut

Rychlé a pevné lepení pomocí lepidel Mamut Glue

Lepidla Mamut Glue mají 1001 a 1 použití v domácnosti, na stavbě, zahradě či dílně. Jejich aplikace je snadná, a to díky aplikační pistoli a jejich vlastnosti jsou nesporné. Jsou vysoko pevnostní, mrazuvzdorné, voděvzdorné a umožňují lepení za vlhka. Díky jejich okamžité fixaci je jich použití možné i tam, kde je potřeba okamžitého zatvrdnutí hmoty. Lepit může opravdu každý, tedy i žena, pokud partner momentálně není k dispozici. Lepidla Mamut Glue vás opravdu podrží.

Lepidla Mamut Glue


Je zapotřebí při lepení neviditelný spoj?

I tady mají lepidla Mamut Glue svého vítěze, a to řadu Crystal. Často se v interiéru můžeme setkat s potřebou tzv. transparentního spoje, ať už to může být lepení zrcadel, poliček, obkladů či sprchových zástěn, vodotěsných spojů. Lepidlo Mamut GlueCrystal dělá skvělý „chameleon“ efekt a díky tomu spoj splyne s okolím. Tato řada lepidel vyniká tím, že jsou trvale pružné i průhledné a lze je lepit na vlhké, savé i nesavé podklady.

Lepidlo Mamut GlueCrystal


Lepení a tmelení s extrémní pevností v jednom

Mamut GlueMulti to je lepení a tmelení v jednom balení. Díky všestrannosti je možné lepidlo použít jak k práci doma nebo venku, jak na lepení podlahových lišt nábytku, parapetů, ale také k tmelení dilatačních spár, pro opravy trhlin i prasklin v omítce, betonu či zdivu. Je odolné vůči UV záření, je pružné a umožňuje tenkovrstvé lepení.

Lepidlo Mamut GlueMulti


Všestrannost, tím se vyznačují lepidla Mamut Glue

Svého pomocníka si v řadě Mamut Glue jistě vyberete, ať už při lepení lišt okolo plovoucích podlah, obvodových lišt koberců nebo lepení těžkých předmětů. Ale usnadní vám také lepení dekorativních obkladů na stěnu či lepení dřevěných obkladů, zrcadel i parapetů. Existují také v přenosném, praktickém kapesním balení.

Mamut Glue, lepidla, která podrží i vás.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://mamutglue.cz

Vydáno 09.03.2020
331 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Druhy hydroizolace a její přednosti

Druhy hydroizolace a její přednosti
Hydroizolační stěrky rozlišujeme dle jejich materiálového složení (disperzní, polymer cementové nebo asfaltové), druhu použití a dle způsobu přípravy. Mohou být jednosložkové či dvousložkové. Jsou vodotěsné, pružné a odolávající tlaku a mechanickému namáhání dlaždic. Snadno se nanášejí a výborně ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Den Braven Czech and Slovak a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Den Braven Czech and Slovak a.s.
www.denbraven.cz
Adresa

Adresa

353
Úvalno 793 91

info@denbraven.cz
+420 554 648 200


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha