Nový konfigurátor dveří PERITO – cesta k dokonalým vchodovým dveřím

Vchodové dveře jsou velice důležitým prvkem celého domu. Je to důležitý detail, na kterém bude záviset celkový vzhled. K dokonalému výsledku Vám pomůže nový konfigurátor PERITO, díky kterému si snadno vyberete přesně to pravé podle všech důležitých parametrů.

Nový konfigurátor dveří - PERITO

Několik kliknutí Vás dovede k vysněným dveřím

Vybrat vhodný typ vchodových dveří je velice důležité z několika hledisek. Prvním z nich bude určitě jejich vzhled. Vždyť se na ně budete dívat pokaždé, když odcházíte z domu nebo se do něj budete vracet. Dalším parametrem bude bezpečnost, kterou Vám poskytnou. A v neposlední řadě od nich budeme jistě očekávat i dlouhodobou životnost a odolnost. Vchodové dveře jsou zejména z venkovní strany velice namáhané. Jak tedy vybrat přesně ty pravé pro Váš domov? Pomoci Vám v tom může nový konfigurátor dveří, díky kterému budete mít dokonalý přehled o všech možnostech, variantách a parametrech. Ideální dveře můžete tedy najít několika kliknutími na Vašem chytrém mobilu, tabletu, počítači nebo notebooku. Nový konfigurátor PERITO vyniká jednoduchým ovládáním. Každým krokem budete blíže svému ideálu v podobě vchodových dveří. Základním parametrem bude materiálové provedení a produktová řada. Zkušenější uživatelé, kteří už produkty znají, mohou vyhledat přímo jeden konkrétní model ze dvou set nabízených.

Nový konfigurátor dveří PERITO najdete zde


Možnost propracování každého detailu

Nezapomeňte, že na každém detailu závisí celkový dojem. Konfigurátor Vám poskytne i možnost nasimulovat nejen parametry modelu, ale také uvést, zda bude v plánu i nadsvětlík nebo boční fixní prosklení. Díky konfigurátoru budete mít tedy dokonalou představu o svých budoucích dveřích jako o celku. Nejvíce Vás bude zřejmě bavit pohrávat si s možnostmi výplní vchodových dveří. Variant je totiž skutečně celá řada a povrchových úprav pro exteriérovou i interiérovou stranu dveří je široká škála. Výběr je možný z barev RAL, strukturálních barev či například dekorativních fólií imitujících vzhled dřeva. Pro danou výplň si vyzkoušíte jednoduchým způsobem ornamentní nebo dekorativní prosklení. Díky grafickému vyobrazení budete mít jasnou představu při volbě vložené nebo překryvné varianty rámu křídla dveří. S barvami můžete experimentovat také na fasádě při základním náhledu dveří. Doslova dokonalým prvkem je možnost vložit Vámi zvolené vchodové dveře do modelového domu nebo do Vaší vlastní reálné fotografie. Díky tomu, že se tato aplikace dá využívat na všech zmíněných zařízeních (mobil, tablet, pc, notebook), můžete konfigurovat prakticky kdekoliv a kdykoliv. Tímto zajímavým způsobem se dá například zpestřit i cesta hromadným dopravním prostředkem.

Více o novém konfigurátoru dveří PERITO


Jednoduchá obsluha i pro běžného uživatele

Velkou předností nového konfigurátoru PERITO je také možnost uložení konfigurace v jakékoliv její fázi. Lze tedy ukládat i rozpracované dílo. Díky unikátnímu kódu je možné se kdykoliv do systému vrátit nebo pokračovat s upřesněním parametrů přímo u našich partnerů (prodejců oken a dveří) a tím i snadněji získat cenovou nabídku. Pro usnadnění následné komunikace lze celý projekt doplnit o přesné či přibližné rozměry požadovaných vchodových dveří a také upřesnit, zda se jedná o pravé či levé dveře. Důležité je i rozhodnutí, zda se dveře otevírají dovnitř či ven. Dokončená konfigurace se dá uložit také ve formátu PDF a poslat ji e-mailem nebo vytisknout. Rozhodně z tohoto prostředí nemusí mít obavu ani běžný uživatel moderních technologií. Aplikace PERITO je velmi intuitivní a jednotlivými kroky Vás provede. Nový konfigurátor dveří PERITO Vám tedy nejen usnadní volbu Vašich dokonalých vchodových dveří, ale zcela jistě Vás bude i bavit.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.perito.cz/

Vydáno 10.06.2020
116 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří

Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří
Vchodové dveře jsou většinou tím prvním, s čím se Vaše návštěva setká, a proto by měly být naprosto dokonalé. Při jejich výběru je nutné brát ohled nejen na celou řadu naprosto zřejmých okolností, důležitý ale může být i sebemenší detail. Zohlednit musíte pochopitelně i finanční možnosti.

Jak vybrat ideální vchodové dveře

Jak vybrat ideální vchodové dveře
Při výběru vchodových dveří je nutné zaměřit se na celou řadu parametrů. Kromě toho, které dveře se vám v tu chvíli líbí nejvíce a typově se hodí k vašemu domu, je dobré brát zřetel i na další faktory jako například, na kterou světovou stranu budou instalovány, zda plánujete jejich zastřešení, v ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PERITO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PERITO s.r.o.
www.perito.cz
Adresa

Adresa

Dyje č.163
Dyje 669 02

perito@perito.cz
+420 515 210 777


Najdete nás také zde:

ARES
captcha