Agroservis Holý
Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Automower robotická sekačka

Instalace sekaček pro každého zákazníka na klíč

Současná moderní technika nabízí celou řadu možností, jak si usnadnit práci na travnatých pozemcích při běžných údržbových pracích a zefektivnit její výsledek. Jednu z těchto možností přinášejí i samostatně pracující robotické sekačky, které zvládnou sečení prakticky v každém terénu. Vzhledem k tomu, že nákup robotické sekačky není jistě levnou záležitostí, je nutné vybírat pouze ověřené prodejce, u kterých máme jistotu prvotřídní kvality, dostatku potřebných náhradních dílů i následného servisu. Autorizovaný prodejce a servisní středisko Agroservis Holý nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblasti robotických sekaček. Zaměřuje se především na osvědčenou značku Husqvarna. Důkazem spolehlivosti a solidnosti je fakt, že je tato společnost držitelem certifikátu Automower Expert. Tento certifikát je zárukou toho, že je firma schopna každému zákazníkovi odborně poradit při výběru a navrhnout řešení přímo pro jeho zahradu. Samozřejmostí je tedy instalace na klíč, kdy se zákazníkovi předá tento stroj připravený pro každodenní provoz. Každý zákazník si může vybrat z několika balíčků servisních služeb, které mu zajistí spolehlivý a efektivní provoz. K dispozici je také opravna a servis sekaček.

Robotické sekačky Husqvarna Automower od firmy Agroservis Holý


Automatické přepínání podle terénu i počasí

Regionální prodejce a servisní středisko Agroservis Holý nabízí své služby v oblasti jižní Moravy, zejména pak v okolí Moravského Krumlova a Znojma. Robotická sekačka Husqvarna Automower se vyznačuje kompaktním designem a je určena především pro menší zahrady do velikosti 600 m2, které mají členitý terén. Lehce si poradí při sečení se svahem až do sklonu 40 %. Díky pohonu na zadní kola a možností systematického projíždění úzkými místy, je zajištěn vysoce efektivní provoz. Pro přechody v úzkých průchodech lze sekačku nastavit na automatické přepínání z režimu sečení podle náhodného vzorce do režimu systematického sečení. Tím pádem zvládne prakticky každý terén. Sekačka disponuje třemi systémy vyhledávání, které jí umožní najít nejrychlejší cestu domů k nabíjecí stanici. Dále je sekačka vybavena časovačem podle počasí a protimrazovou ochranou. Moderní systém „timer podle počasí“ zajistí, že si sekačka sama nastaví pracovní dobu podle aktuálního počasí. Pokud bychom to chtěli vyjádřit jednoduše, pak to znamená, že v době rychlého růstu trávy bude pracovat mnohem déle. V období slunečného a suchého počasí nebo na konci sezóny bude sekat kratší dobu. Tím pádem šetří nejen náklady, trávník, ale také prodlužuje svou vlastní životnost.

Robotické sekačky Husqvarna Automower si oblíbíte


Snadná údržba i možnost zimního uskladnění

Robotická sekačka Automower má v sobě také zakomponovanou aplikaci Automower®Connect@HOME, díky níž je umožněno kompletní ovládání sekačky prostřednictvím Bluetooth® přímo ve smartphonu. Díky tomuto propracovanému systému se dají snadno a pohodlně odesílat veškeré potřebné příkazy pro spuštění, zastavení i parkování. Je také umožněna kontrola a úprava nastavení, včetně komunikace se sekačkou až do vzdálenosti třiceti metrů. Robotická sekačka Automower se také vyznačuje snadným čištěním. Kryt a spodní část sekačky se dá jednoduše omýt zahradní hadicí. Pokud je zapotřebí vyčistit sekačku důkladněji, pak se pomocí přiloženého nástroje pro údržbu velice jednoduše sejme kryt, a tak se vytvoří přístup pro všechna potřebná místa. Regionální prodejce a servisní středisko Agroservis Holý nabízí také svým zákazníkům uskladnění sekaček po dobu zimního období. Využít tuto službu je velice výhodné. Na začátku sezóny si prostě vyzvednete svůj stroj optimálně připravený na další provoz. Jestliže bude zapotřebí oprava, pak máte garanci použití pouze kvalitních dílů.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

Vydáno 13.07.2020
S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy či foukače na listí, vždy se spolehnete na vysoký výkon, perfektní ergonomii a důmyslné provedení.

Vydáno 05.04.2016
Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků Husqvarna a zajišťuje jejich prodej, servis a poradenství.

Vydáno 24.03.2017
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.

Vydáno 08.04.2016
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Vydáno 28.05.2018
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.

Vydáno 17.12.2017
Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro náročnější použití, protože je velice odolná. Firma Agroservis Holý poskytuje také prvotřídní servis na všechno prodávané zboží.

Vydáno 22.03.2018
Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Vydáno 11.02.2018
Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní techniky, strojů a nářadí v Moravském Krumlově.

Vydáno 15.02.2017
Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka za vás bude pracovat. Efektivně a bezpečně.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 21.07.2020
20 Zhlédnutí

Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky