Agroservis Holý
Jihokorejský traktor Kioti – dokonalý pomocník pro obce v oblasti komunálních služeb

V oblasti komunální techniky vyniká jihokorejský traktor Kioti, který je oceňován především pro své všestranné využití. Společnost Agroservis Holý zajištuje veškeré služby, které s tímto strojem souvisí. Využít je mohou především zákazníci v okolí Moravského Krumlova a Znojma.

Traktory a komunální technika pro obce

Agroservis Holý – spolehlivý partner pro obce na jižní Moravě

Každá obec, která si chce zachovat reprezentativní vzhled a také se dobře starat o pohodlí a bezpečnost svých občanů, potřebuje bezpodmínečně k údržbě okolí příslušnou komunální techniku. Pro obce z okolí Moravského Krumlova a Znojma se stala tradičním partnerem v této oblasti firma Agroservis Holý, která poskytuje veškerou potřebnou techniku. Obce tak mohou využít nejen prodej, ale také půjčovnu, ve které najdou za velice výhodných podmínek malou lesní či komunální techniku, zahradní techniku či elektrické nářadí. Kvalitní produkty a servis se týkají také dalších produktů, ke kterým patří řetězové pily, malotraktory, sekačky na trávu, mulčovače, čerpadla, postřikovače a další nezbytná moderní technika pro letní i zimní sezónu. Díky úspěšnému fungování a s tím souvisejícímu rozvoji, se mohla firma po několika letech působení přestěhovat do provozovny v Moravském Krumlově, která vyniká nejen špičkově vybavenou dílnou, ale také dostatečně velkou prodejní plochou, která dovolila zásadně rozšířit sortiment i zásobu náhradních dílů.

Naše služby v oblasti komunální techniky pro obce a města


Traktor Kioti – všestranný pomocník v komunálních službách

Prvotřídní kvalitou a všestranností vynikají v současné době mezi komunální technikou především jihokorejské traktory Kioti. Tyto stroje se staly velice oblíbenými a můžete je potkat v desítkách obcí a měst celé České republiky. V regionu Moravského Krumlova, Znojma a dalších okolních obcích, se staly oblíbeným pomocníkem pro přepravu materiálu, úklid, sečení trávy mulčovačem, příkopovým ramenem nebo sekačkou. V zimě jsou k plné spokojenosti využívány pro odklízení sněhu a posyp komunikací a chodníků. Provozovna Moravský Krumlov díky špičkově vybavené dílně a týmu zkušených techniků garantuje bezproblémový, spolehlivý a efektivní provoz. Společnost Agroservis Holý je již celé čtvrt století tradiční partner obcí na jižní Moravě. Jihokorejská společnost Kioti se zabývá výrobou stejnojmenných univerzálních traktorů už více než padesát let a v současné době je exportuje prakticky do celého světa. Do České republiky se první jihokorejské traktory Kioti dostaly v roce 2008, kdy byl první exemplář představen na mezinárodním zemědělském veletrhu Techagro v Brně. Pro své výhody tyto stroje rychle získaly na oblibě, a tak se jejich počet v naší republice neustále rozrůstá. Ročně se tak do ČR dopraví kolem 70 traktorů a momentálně jejich řady čítají cca 800 kusů. Za celou dobu, kdy se firma Agroservis Holý prodejem a pronájmem těchto traktorů zabývá, nasbírala celou řadu cenných zkušeností. Proto dokáží poradit a najít pro každou situaci nejvhodnější řešení. Hlavní myšlenkou firmy je vždy spokojenost zákazníka.

komunální technika pro obce


Veškerý servis je zajištěn

Veškerý potřebný záruční i pozáruční servis je poskytován na všechny prodávané i pronajímané stroje. Technika, která je vám k dispozici, je týmu odborníků společnosti Agroservis Holý známa do sebemenšího detailu, proto je na ni zajištěn autorizovaný záruční i pozáruční servis. Jedním z nejdůležitějších předpokladů pro plnohodnotný a dokonalý servis je i nutnost využívání kvalitních náhradních dílů. Spojením se špičkovým servisem tak máte jistotu, že se životní cyklus strojů prodlouží na maximum. Tím pádem můžete počítat při své práci nejen s maximálním pohodlím a vyšší produktivitou práce, ale také se snížením nákladů na provoz. Veškeré stroje, které jsou v dílnách opraveny, procházejí přísnou výstupní kontrolou, jejíž součástí je i výstupní zkouška. Například motorové pily absolvují skutečné řezání dřeva. Hlavní prioritou při poskytnutí servisu je odevzdání bezpečného stroje. Proto jsou technici pravidelně proškolováni experty v daném oboru.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.agroservisholy.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower si poradí s každým terénem

Robotické sekačky Automower vynikají vysokou efektivitou práce a také snadnou obsluhou. Díky moderním zabudovaným systémům pracuje sekačka zcela samostatně a pouze na základě vašich pokynů. Dokáže šetřit i náklady, trávník a prodloužit sama sobě životnost.

Vydáno 21.07.2020
S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

S produkty Husqvarna půjde práce na zahradě snadno od ruky

Díky moderním technologiím, které výrobce Husqvarna úspěšně využívá u všech svých produktů, je péče o zahradu stále jednodušší, rychlejší, kvalitnější a efektivnější. Na jaře tohoto roku přichází s novými výrobky, které práci na zahradě výrazně usnadní. Ať už jde o motorové pily Husqvarna, zahradní traktory, křovinořezy, plotostřihy či foukače na listí, vždy se spolehnete na vysoký výkon, perfektní ergonomii a důmyslné provedení.

Vydáno 05.04.2016
Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Autorizovaný prodej a servis výrobků Husqvarna

Výrobky Husqvarna, určené pro práci v lese a na zahradě, jsou využívány profesionály po celém světě a patří mezi absolutní špičku v dané oblasti. Firma Jan Holý AGROSERVIS se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá prodejem agrotechniky různých značek. Patří mezi autorizované prodejce výrobků Husqvarna a zajišťuje jejich prodej, servis a poradenství.

Vydáno 24.03.2017
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.

Vydáno 08.04.2016
Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky

Kvalitní produkty, služby a servis jsou základem profesionálního přístupu k zákazníkům. V případě širokého sortimentu nejen zahradní techniky a elektrického ručního nářadí je skvělou volbou výběr u společnosti s tradicí Agroservis Holý s provozovnou v Moravském Krumlově.

Vydáno 28.05.2018
Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Agroservis Holý je autorizovaný dealer značky Husqvarna

Naše firma Agroservis Holý sídlí v Moravském Krumlově. Počátek firmy se datuje do roku 1993, kdy se firma začala zaměřovat na prodej a servis zahradní techniky. Postupem času se sortiment rozšířil. Neustále však dbáme na vysokou kvalitu a precizní provedení, proto jsme si vybrali tu nejlepší značku a v dnešní době jsme autorizovaným dealerem značky Husqvarna. Pro naše zákazníky chceme vždy jen to nejlepší, a proto poskytujeme spolehlivý a rychlý servis a máme rozsáhlý sortiment zboží.

Vydáno 17.12.2017
Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

Servis zahradní a lesní techniky, prodej značky Husqvarna

V Moravském Krumlově sídlí firma Agroservis Holý, která prodává zahradní a lesní techniku. Zajišťuje také servis těchto výrobků. Zaměřuje se na prodej výrobků kvalitní a léty prověřené švédské značky Husqvarna. Technické parametry této značky odpovídají nejvyšší kvalitě. Technika je určená i pro náročnější použití, protože je velice odolná. Firma Agroservis Holý poskytuje také prvotřídní servis na všechno prodávané zboží.

Vydáno 22.03.2018
Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Agroservis Holý – to je záruka kvalitních motorových pil

Nevíte nebo ještě pořád váháte nad značkou motorové pily? Zvažujete, která je nejlepší, dostatečně kvalitní a bezpečná, aby se vám s ní dobře pracovalo? V tom případě zvolte jedinou možnost a to kvalitní motorovou pilu Husqvarna.

Vydáno 11.02.2018
Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Půjčovna strojů AGROSERVIS Holý: Stroje a nářadí bez výdajů na údržbu a opravy

Ať už jste kutilové, řemeslníci či velké stavební firmy, bez nejrůznější techniky a strojů se neobejdete. Pořízení všech potřebných strojů je však finančně nákladné, stejně tak jejich údržba. Výhodnější je si stroje a nářadí zapůjčit. Umožňuje to firma Jan Holý AGROSERVIS – půjčovna zahradní techniky, strojů a nářadí v Moravském Krumlově.

Vydáno 15.02.2017
Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Robotické sekačky se postarají o dokonale upravený trávník

Úprava trávníku patří k nutným pracím na zahradě a zabere dost času. Pokud nechcete trávit své volno pobíháním se sekačkou, jsou tu robotické sekačky HUSQVARNA. Seženete je v prodejně firmy Agroservis Holý v Moravském Krumlově. Zatímco budete odpočívat nebo trávit svůj čas na zahradě jinak, sekačka za vás bude pracovat. Efektivně a bezpečně.

Vydáno 21.03.2016Vydáno 13.07.2020
46 Zhlédnutí
Topováno 28.12.2020

Zahradní a lesní technika

Zahradní a lesní technika

Technika pro údržbu zahrad i veřejných prostranství

Servis zahradní techniky

Servis zahradní techniky

Servis a opravy zahradní techniky, broušení travních nožů a řetězů motorových pil

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky

Půjčovna zahradní a stavební techniky, sekačky, pily i vibrační desky